2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2015.
Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Heppig »

necak píše:Tak když už jsme u toho rýpání, s tvými parametry se nedivím, že ses naposledy pral na základce, ale nic ve zlým - prostě jen "přátelsky rejpu", ale o to víc se prostě divím, jak ti pusa (klávesnice) jede... *rfl*
to tak vetsinou byva, ze ti nejvetsi hrdinove sedi za klavesnici :-)
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Bianconero »

Parametry nejsou rozhodující :) Jinak má poslední rvačka byla na střední, bylo mi 18. Dal jsme si po tlamě oba, roztrhl nás učitel. Jenomže v tom byla ženská, což je okolnost vybočující tak trošku mimo normální mužské myšlení :D Vtipné je, že právě s tím klukem, s nímž jsem se porval, jsme teď kamarádi a včera jsem s ním byl posedět. Klávesnice mi tak jede, protože "zbrojím" proti čecháčství, které nesnáším. A žížomil je prototyp čecháčka. A spousta lidí zde se tak profiluje. Se svým bojovným přístupem tak jdu proti zdejšímu většinovému proudu :) Takže asi tak.

Heppigu, to co tu píšu, bych ti řekl klidně do očí, a Staalovi taky. Určitě znáš staré známé, že za nás hovoří činy, nikoliv slova? Ale nelze to uplatnit na všechno, což si mnozí neuvědomují, protože pak bychom si jen rozbíjeli huby. Stejně tak neplatí vždy, že největší hrdina je za klávesnicí. To už přerostlo v klišé, asi jako "haterství" nebo "gloryhunterství" a podobné výrazy.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od SugarRay »

Ten Beckett bych zrušil :angel:
Ne opravdu , k čemu to je ? reálný ceny jsou uplně jinde , ještě se kvůli tomu hádat ....
ebay a aukro podle aukcí se dá určit hodnota tý který karty no ne ?
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od pavelbart »

No to so myslím, že by bylo 100x horší Sugy. Přece když se ti potkají dva kohouti, co kartu moc chtějí, může karta končit za 2000,- Kč, ale kdy ji jeden má a ten druhý si počká na jinou, kde se žádný kohout není, tak karta bude za 500,- Kč. A co je tedy potom reálná cena? Nehledě na to, že v ruce mám občas karty, co na ebayi vůbec nenajdeš. Pak je Beckett jediný pomocník.
Viz můj příspěvek, stejná karta v jeden den za tuším 25USD a pár hodin předtím 119USD... To by byl jen guláš Sugy.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Heppigu, to co tu píšu, bych ti řekl klidně do očí, a Staalovi taky.

A já zase nic ;)

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

Bianconero píše:
necak píše:
Bianconero píše:Insertní série Check-It vyšla u Scoreček poprvé v sezóně 1994-95 a ta karta Lindrose nikdy takovou cenu neměla, zvlášť pak ne v Beckettu. Možná by to chtělo lepší dioptrie, protože desetinná čárka a nuly jsou pro některé občas prevít.
Umíš číst alespoň po sobě, ubožáku? Nebo tu sám sebe hodláš v těch svých hovn*ch ještě víc topit? Většího masochistu jsem snad neviděl, že ty si zrovna teď u toho počítače kroutíš bradavky, viď? *lgh*
Ano, v tomto jsem se zmýlil :thumbup: Příště se nebudu spoléhat na dvě vydání Becketta, ale projedu si alespoň 20 čísel. Tohle byla moje chyba, že jsem se na chvíli k té "bibli" tolik přilnul, stejně jako žižomil :) A masochista nebo ubožák? Od tebe je to poklona :thumbup:
me si vubec neber do huby moulo
a "Bible" se nikdy nemejlí jen se aktualizuje ... jestli vis co to slovo znamena :-)
Naposledy upravil(a) zizomil dne pon 27. črc 2015 23:27:53, celkem upraveno 1 x.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

Bianconero píše:Parametry nejsou rozhodující :) Jinak má poslední rvačka byla na střední, bylo mi 18. Dal jsme si po tlamě oba, roztrhl nás učitel. Jenomže v tom byla ženská, což je okolnost vybočující tak trošku mimo normální mužské myšlení :D Vtipné je, že právě s tím klukem, s nímž jsem se porval, jsme teď kamarádi a včera jsem s ním byl posedět. Klávesnice mi tak jede, protože "zbrojím" proti čecháčství, které nesnáším. A žížomil je prototyp čecháčka. A spousta lidí zde se tak profiluje. Se svým bojovným přístupem tak jdu proti zdejšímu většinovému proudu :) Takže asi tak.

Heppigu, to co tu píšu, bych ti řekl klidně do očí, a Staalovi taky. Určitě znáš staré známé, že za nás hovoří činy, nikoliv slova? Ale nelze to uplatnit na všechno, což si mnozí neuvědomují, protože pak bychom si jen rozbíjeli huby. Stejně tak neplatí vždy, že největší hrdina je za klávesnicí. To už přerostlo v klišé, asi jako "haterství" nebo "gloryhunterství" a podobné výrazy.
čecháčstvi? a jak se projevuje? muzes me poucit? nevim co jsi zač (a je mě to jedno) ale ja jsem rád že jsem Čech a to ze nemusim Kanadýry ? staci vzpomenout na rok 97 pokud ti tohle nestaci tak je to tvuj problem...

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:Ten Beckett bych zrušil :angel:
Ne opravdu , k čemu to je ? reálný ceny jsou uplně jinde , ještě se kvůli tomu hádat ....
ebay a aukro podle aukcí se dá určit hodnota tý který karty no ne ?
zrusit "Bibli" ? a k cemu bych se po nocich modlil?? :-) *lgh* ne to nejde to je jako zrusit pravidla hokeje... byl by chaos!

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

Bianconero píše:
Veteran fans hcs píše:
Jaký omyl, pane umaštěný tričko? Já se nemýlil. Mýlila se ta vaše slavná "bible". Přesně jsem uvedl z jakého jsem čerpal Beckettu, dokonce ze dvou Beckettů. Že se mýlil můj zdroj oproti ostatním je věc jiná. Akorát to ukazuje na to, jaký mají v Beckettu bordel, na což jsem upozornil. Stejně jako vy jsem čerpal z oficiálních zdrojů a odkazoval se na vaši "bibli". Takže si spíš haňte Beckett. Ale kopat do lidí to vám tu některým jde krásně. Chytáte se jako topící se stébla, ale tak trochu vám to nejde. Česká klasika :thumbup:

Heppigu, já neshořel. Shořel akorát tak ten váš slavný Beckett ;)
Staale, zkontroluj si hladinku, už ti vyprchává alkohol, měl bys to dolejt ;)
Nečák :clap:
trubičko nevim proc porad pises "ta vaše" Bible... vydavaji ji nekde v USA/KANADĚ nebo kde pokud se nemejlím... takze nekde tam co jim tak fandíš :-)

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Chrostik »

A mna najviac udivuje, na com sa tu ludia dokazu pohadat... Chalani, a nie je to vsetko jedno? Stoji vam to za tie urazania? Neviem ci nebude lepsie to tu proste locknut...


A k teme... aj ked neviem ci sa stale este vobec prebera Check-It Lindrosa... je to karta, ktora sa tak casto nevidi, ani ja ju nemam, po com chodi, neviem...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

vis kdyz tu jeden moula (ano je to Bianconero) piše jako kdyby spolknul vsechnu moudrost světa tak se musi nekdo ozvat a poslat ho tam kam patri...

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti