2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Tak jsem si zase jednou po nějaké době chtěl dopřát trochu radosti nějakým tím boxem. Uvažoval jsem mezi Elite, Prizm, Certified a BTP. No a protože s BTP jsem měl vždy dobré zkušenosti, hlavně teda 06/07 a 07/08, tak jsem si nakonec vybral hobby box BTP 2013/14, který měl vzhledově pěkné karty, tradičně solidní porci balíčků, masky a taky 4 hity na box, což u podobné cenové kategorie nebývá zvykem.

Těšil jsem se především na podpisy, protože jersey karty pro mě prostě nemají to "kouzlo" a moc mě nezajímají ani nelákají. Mnohem větší radost mi klidně udělá pěkná řadovka nebo insert než obyč jersey. (Patche to už je jiné kafe :D)

A nutno ještě podotknout, že já jsem člověk smolař a u boxů a balíčků to u mě vždy platilo dvojnásob a opět se to ukázalo i zde.



2013/14 ITG Between the Pipes - Hobby Box (18 balíčků / 9 karet)



Nejprve řadovky (jen malá ukázka), rozdělené na mladé naděje, současné golmany a bývalé hvězdy:

Pro ukázku jen několik karet, vybral jsem tři čechy a tři asi nejnadějnější talenty co jsem tam našel:
(Vidím, že to nejde přečíst, tak je to Langhamer, Bartošák, Polívka, Fucale, Skapski a Nedeljkovic)
Obrázek



Potom současní golmani, kde ITG svou slabinu dokázalo přeměnit na dobrou věc, protože kvůli nemožnosti ukázat loga jsou na všech kartrách stars of the game parádní a netradiční záběry:
Obrázek



A na závěr greats of the game:
Obrázek




Poté inserty. Podle mého názoru povedený insert zaměřený na legendy - Immortals. Provedení super:
Obrázek



Tradiční dlouholetá součást boxů BTP - masky (později přejmenováno na masked men). Rovněž krásné:
Obrázek



No a na závěr hity, kterých se urodilo více než bylo uvedeno.


Nejprve největší zklamání celého boxu a věc na kterou jsem se těšil nejvíce - podpisovky.

Obrázek

Sice jsem čekal, že chytnu podpisovku někoho z juniorských soutěží, takže tam jsem tak nějak počítal s tím, že je velká šance na no name mladíka a že češi nebo ti nadějnější golmani se mi vyhnou.
Ale věřil jsem, že podpisovky stars of the game nebo greats of the game mě nemůže zklamat, protože tam co jméno to pojem a super golman bud starší na kterých jsem vyrůstal nebo současní.
No a já musel chytit snad nejhorší možné jméno, protože to je šílenost. Čím si Berthiaume zasloužil být součástí série "Greats of the Game" ? On odchytal v NHL jen pár sezón a to jako dvojka kdy ve většině z těch sezón měl jen pár zápasů a téměř pokaždé jiný tým. *axe* A vzhledem k tomu, že obě podpisovky jsem vylovil relativně brzo, dost mi to pak znechutilo zbytek breaku.



Potom double jersey, která je určitě fajn, ale jak už jsem psal výše, já osobně podobné jersey moc v lásce nemám, to třeba ty inserty mi udělaly větší radost. (Ale to je jen má preference, věřím, že spoustě lidí by se ta karta dost líbila).

Obrázek




Další jersey pro mě byla překvapení, protože jsem ji vytáhnul ke konci, kdy už jsem měl za sebou 4 slíbené hity, takže jsem s tím vůbec nepočítal. Design povedený, jméno mohlo být lepší, ale špatné to taky není. Don je relativně v pohodě.

Obrázek




No a na závěr karta, která to podle mě zachránila a udělala mi radost:

Obrázek

Mike Richter je parádní jméno, jeden z golmanů na kterých jsem vyrůstal a měl jsem rád. Je to sice jersey nebo chcete-li podle Panini terminologie "prime" ale já to beru jako patch. Navíc ne často se vidí na kartách u memorabilií i "zašpinění" od puku :D


Celkově jsem asi lehce zklamaný. Karty pěkné, Mike Richter se povedl, ale na to, jak obří množství různých hitů v BTP je, od stick karet, patchů, name platů, auto patchů, auto jersey atd atd, jsem schytal skoro to nejhorší možné. Podpisovky tragické, ty obyč jersey nenadchnou ani neurazí a Mike je super.
Za tu cenu ale musím říct, že fajn break. Takže navzdory mé smůle hodnotím relativně kladně i když ve mě dřímá trochu zklamání. (trochu si protiřečím, ale... :D)

PS: Pokud to někdo dočetl až sem a vyzná se trochu v těch zmatených nepsaných limitacích ITG karet a jejich barevných verzích, mohl by mi někdo říct co je to vlastně ten Richter? Jestli má limit a jaká je to případně verze? Díky
Naposledy upravil(a) Molda dne sob 18. črc 2015 14:19:43, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Lukyn55 »

pokud se nepletu, tak Richter je /10, takže suma sumárum super :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Na to jsem se právě chtěl zeptat, protože v těch zmatených nepsaných limitacích ITG a jejich barevných verzích mám chaos, takže díky za info. Pokud je to pravda tak super.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2699
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od valento3 »

Je to tak. Richter je /10.

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od icheius »

Gratulace....Mike je opravdu krásná trefa...a už od pohledu je to gold verze.
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od frodo »

prve čo ma napadlo,keď som videl STARS OF THE GAME keď už som v PRDELI a nemam licenciu tak presne takýmito zábermi to viem VYCHYTAŤ......alebo ako
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od dj4u »

každý to asi bere jinak, ale já byl naopak štastný že tam teď dali jména jako Berthiaume, Clint Malarchuk, Blaine Lacher a podobně... mě už nudí podpisovky jen těch nej stars, kterých je stovky karet, naopak někdo chce i podpisovku někoho komu karty nevychází a už ne podpisy, za mě Berthiaume super :thumbup:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Hans »

Já tady souhlasím s kolegou nade mnou. Na BTP jsem měl vždycky rád, že se snažili oslovit i brankáře, kterým jinak karty vůbec nevycházejí. I když se mohli zamyslet a dát třeba ještě jinej název podsetu, protože tady Stars Of The Game opravdu moc nesedí. Třeba jako: Do you remember them? Který by se právě věnoval brankářům, kteří toho moc neodchytali, ale kartu v takové sérii si zaslouží.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Molda »

No s tímto sice souhlasím, ale jen částečně. Protože pokud by se to týkalo golmanů, kterým třeba karty nebo podpisy až tak často nevycházejí, ale něco si odchytali a byli to solidní brankáři, tak ok. Třeba Fuhr, Irbe, McLean, Barrasso, Turek atd. Ale Berthiaume? Tam už jsem musel hodně přemýšlet, abych si vůbec vybavil v jakém týmu vůbec chytal. A neodchytal skoro nic, kromě snad první sezóny. Jako je super, že je na checklistu, a na řadovce radost udělá. Ale chytit ho na AU, kde je spousta zajímavějších jmen z 90. let (a nemusí to být hvězdy), tak to člověka zklame. Ale to je můj pohled, samozřejmě chápu a beru, že každý to má jinak.
Jo mít takové finanční možnosti, abych mohl boxy otevírat třikrát denně "ku kávičke" jako svatos atd, tak mi udělá radost i Berthiaume. :D

Uživatelský avatar
Zdenek89
Opora
Opora
Příspěvky: 343
Registrován: sob 04. led 2014 17:15:40
Bydliště: Ždánice

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Zdenek89 »

Box se Ti určitě povedl, ze série se mi vždy zamlouvaly inserty Masked Men, které nemají podle mě chybu, jinak desítkový Richter je super, gratuluji.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Staal »

Ale z pohledu nekoho, kdo sbira Berthiaumeho je to super, ze ma i on podpisovku. Vzdy se to musi brat z obou stran. Kazdopadne chapu, ze jsi za utrzene penize chtel pro sebe nekoho, koho znas, jak uz jsi treba vyjmenoval :)

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Lloyd »

Berthiaume náhodou tvořil polovinu legendární brankářské dvojice Jets zvané Pokey and the Bandit...
A 215 zápasů v NHL není zlý, to je na úrovni Conklina, Aubina, Aebischera nebo Čechmánka. Takže Stár asi ne, ale pro sběratele brankářů dobrej podpis do sbírky.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Between the Pipes Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Vše zlé je k něčemu dobré :D Už se mi ozval člověk, kterému Berthiaume udělá větší radost než mě no a já budu mít podpisovku Isles, takže nakonec fajn. Jinak jsem se zapomněl zmínit, že vše z breaku je k dispozici.
(Mimochodem ted jsem se dočet, že z Winnipegu Berthiaumea vyhodili protože byl často sprostý na děti, které po něm chtěli podpis :D )

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host