2015-16 Leaf Genesis

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od valento3 »

Release date: July, 2016

Configuration:
Packs per box: 1
Cards per pack: 8
Boxes per case: 10

Box break:
Eight autograph, memorabilia, or autographed memorabilia cards

The roots of the sport of hockey run deep and collectors have a strong appreciation for the legends and tales of the
game’s pioneers that have been passed down for generations. By the same token, those that collect also focus their attention to hockey’s future and Leaf Trading Cards is attempting to bring both of these worlds together in its debuting 2015-16 Leaf Genesis Hockey.

A summer release that is coming to card stores in July, each box will contain eight hits which come in the form of either autographs, memorabilia, or signed memorabilia cards. Expected to have a small run and plenty of rare pieces of game-used equipment, Genesis has the potential to live up to its name with its debut.

Autographs

Some of the brightest prospects in the game today lead off the autograph program in 2015-16 Leaf Genesis Hockey with a set dubbed New Dawn. Made up more than just young stars from the Canadian Hockey League like Nolan Patrick and Joe Veleno, collectors can also potentially pull signatures from Leaf-exclusive Jack Eichel. The focus turns to legends of the sport with Signs of Nobility and there will also be Classic Duos with a pair of autographs from players that have some connection with each other.

Memorabilia

Leaf’s inventory of vintage game-used hockey memorabilia is unparalleled in the hobby and is a key selling point for 2015-16 Leaf Genesis Hockey. The company has developed some compelling themes for the cards that will be popping out of boxes and the competition will be stiff for single-swatch sets such as Origins of Hockey and Hockey Lore. Multiple pieces of hockey history are embedded into collections like Record Breakers and Classic Rivals (two pieces respectively), Tradition (three pieces), Franchise Legacy (eight pieces), and the four-swatch Forefathers. It is likely that all of these sets will be very limited as well.

Auto Jersey and Auto Patch brings us into the modern era with giant pieces of memorabilia and autographs from players that could have a serious impact in the coming years. Epic Materials and its patch parallel should be almost as enjoyed due to the presence of those big swatches.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od vodry22 »

Podle me zbytečná série. I když je to pořád zlepšení ohledně těch retuší a karty nemusí vypadat blbě,tak je to prostě stejný jak předešlý série od leaf.

Prospekty se sluníčkem,dual legendy,Maurice Richard (nic proti němu)...pořád mi to přijde podobný.nic kvůli čemu bych alespoň uvazoval si box koupit. No leda by stal 1500,to by se dalo uvazovat:-)

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od Maurice Richard »

já jsem dost zmatený z té 8 jersey legend Habs.... Všechny kousky jersey jsou hodně podobný! ! ! Chce mi někdo namluvit , že Joliat měl stejný druh dresu jako o 50 let později Roy!? Doufám, že je to jen nějaká promo karta udělána v počítači, protože pokud je to naopak a je to originál, končím se sbíráním memo karet.... Je to trochu silný kafe. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od pavelbart »

Myslím Maurici, že to je jen na PC.

Mně ty karty nepřijdou špatný, někde vidím slušný nápady. První dvě se mi teda nelíbí, ale ta Tradition mi přijde pěkná. Ale co se mi nelíbí u Leaf snad vždy - vybraný fonty, to je cirkus a podle mě to těm kartám ubližuje. Kdyby zjednodušili, udělali by líp. Ale asi se už vyčerpali. Fakt je to vše hodně podobný.
A logo Genesis se tam vůbec nehodí, karty jsou víceméně "retro" a to logo je až moc moderní. Jak pěst na oko.
Jooo Vodry, kdyby to stálo 1500, tak to bereme klidně taky, ale ty ceny jsou a úrovni UD a kupodivu nám je nabízí ještě nad ceny UD a kdykoliv jsem něco vzal, nikdo to nechtěl. A rozbalil jsem to sám, proto jsme je stopli a dýchá se nám přeci jen maličko líp.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od Maurice Richard »

tak snad to tak bude Pavle... Mě se jinak ta karta hodně Líbí! Nevadí mi ty dresy. Vypadá to dobře. Jen snad ta sestava je hodně rozprostřena do historie Habs. Ale za mě dobrý :-)! A uvidíme jak na tom originále. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od vodry22 »

presne, ty fonty a jeste se budou blejskat...tradition napsano stylem jako "cirkus humberto jiz brzy ve vasem meste"jinak karta dobra, ten Hainsworth nemusi vypadat blbe ale to logo genesis tam je jak pest na oko...no dejme tomu jeste ty 2200 *rfl* vzhledem k tomu ale ze je tam osm karet a vsechny memo nebo podepsany tak ta cena bude opravdu asi vyssi...no ale ted co je lepsi ty jo...mit 5 no name novacku a zklamani ze nebyl mcdavid a nebo mit 8 auto, memo karet...taky dilema :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od pavelbart »

No jo Vodry, ale to je to americký "lhaní" - 8 memo NEBO auto. To mě tak se-e na každým boxu (i UD samozřejmě). Tak ať napíšou 2 AUTO a 6 memo a nikdo nebude naštvanej a bude vědět co a jak. Ale tohle je zavádějící a samozřejmě převládají memo. Já vím, že kdyby tam bylo 8x memo ve stylu Vezina, Haisnworth... nikdo neřekne ani popel, ale když pak člověk vyndá jsy Nolana, Warrena Rychela, Brada Stuarta, k tomu nějaký 2 no name RC - nic proti ani jednomu... tak to je "nic moc" a co jsem koukal na ytb, tak to plnění taky není úplně hitparáda. Na to že nemají licenci se až moc chtějí podobat UD. To staré ITG si jeli svou...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od vodry22 »

Ty jo, kdyby alespoň šance byla že tam bude Vezina nebo Hainsworth *rfl* "stary itg kdyz pocitam co sem zazil pri sbirani(s licenci sem jeste nesbiral)tak ty stary se mi treba libili v tom ze meli nejaky tema. Stickwork, decades, superlative first six, motown madnes, pak ta philadelohia, heores and prospect, btp, proste se vedelo co v tom je a bylo to dobry i kdyz sme tady na ne taky nadavali ale rekl bych ze vetsina lidem vadily ty tri stejny hlavy vsude se opakujici, designove to nebylo blby a melo to napad. tady je jedna serie podobna ty druhy. nebo sem alespon neobjevil tu podstatu napriklad tyhle serie.

treba lord stanley mug se podle me uplne nepovedly, radovky super, jak se skladaly k sobe ale podpsiovky se alespon me tolik nelibi, ale je jasny ze sou tam hraci ktery vyhrali sc. pak se da leccos odpustit. tady mi neni jasny nic.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od pavelbart »

Je to tak. Vlastně pan Price udělal nej co mohl, odešel, asi už taky neviděl světlou cestu.
Leaf podle mě - zbytečný věci na trhu, přesně jak píše Vodry, vše dokola. Kdyby se drželi toho, co jelo - HaP, BTP, Superlative apod. Tak proč ne. Tady ale evidentně chybí nápad. Jestli už udělali i z HaP High end produkt (10 karet v boxu za 150USD), tak už jim nerozumím vůbec. V podstatě hrajou hlavně na kanadskou notu, na ty pamětníky, hlavně tedy z Kanady, ale myslím, že zbytku světa to nic moc neříká. V Evropě už to nikdo z dealerů nekupuje cca rok. Pořád tady čtu kritiku na UD, ale design se nedá s tímto srovnat ano omylem a ty ceny jsou taky dost podobný.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od vodry22 »

Troufam si tvrdit kdyby se tady seslo par lidi s fóra,dostali desetinovy moznosti a sklad plnej memo a nalepek tak během par piv a par panaku vymysli a zrealizujou takový věci ze by za mořem koukali *rfl* ať co se týče grafiky,plnění,témat serii,prostě všeho.

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 Leaf Genesis

Příspěvek od Netorack »


Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host