2015-16 UD ULTIMATE COLLECTION

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

2015-16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od DZOU12 »

2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Estimated Release Date:July 6, 2016
Product Configuration: 5 cards per pack, 1 pack per box, 10 boxes per case (5 per inner case)
Price Point: High-End Hockey Card
Target Audience: Autograph Collectors, Memorabilia Collectors, Rookie Collectors

Upping the hit totals again, 2015-16 Upper Deck Ultimate Collection Hockey sees an increase for the second straight year. Each box promises five total autographs or relic cards and all signatures are hard-signed.

Increasing from two hits in 2013-14 and four hits in 14-15, collectors will also likely be impressed by the on-card autographs that fill the release in addition to the fifth hit.

The hit-centered release features a mix of autographs and relics. Among signed cards, highlights include Autographed Ultimate Rookies (#/299 or 99) and the 2005-06 Retro Rookies Autographs (#/249 or 149). Each is found in various Patch and Autograph Patch versions as well in addition to one-of-one Shields. Also focusing on the top young players, including 30 key rookies like Connor McDavid, Debut Threads Jersey (#149) and Patch (#/5) are joined by Autographed Debut Threads Jersey (#/99) and Patch (#/10) cards.

Additional options include Honoured Materials (#99 or less), Iconic Fabrics (#/65 or less), and Material Achievements (#/99 or less) relics that also come as signed versions. Featuring Combos, Trios, Quads and Sixes, Ultimate Materials pair multiple relic swatches on the same card.

Notable memorabilia cards include Ultimate Jumbo Materials (#/40) with a 1.625" swatch. The Jumbo Materials also come as Signed Patch and Shield parallels.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od SugarRay »

Na HI jde už pár dní debata o Ultimate , protože se mají prodávat i formou e-pack jako UD S2 což už mi přijde hodně za hranicí u takový drahý serie :
http://hobbyinsider.net/forum/showthread.php?t=403601

A hodně mě překvapilo jak jsou všichni až na pár vyjímek proti tomu , jednak takový karty by měly existovat - prodávat se jenom v boxech fyzicky ne virtuálně aby prostě všechno co bylo inzerovaný že bude ta serie obsahovat bylo v boxech aby nebyl prostor pro žádný spekulace a pochybnosti , ty lepší karty budou v epack a zbytek v boxech ?
A taky ty lidi podporujou svý LCS - svý místní kamený prodejny s kartama to se mi líbí , vyzývaj k bojkotu celý serie , možná to zase takový hňupové nebudou :angel:
Obrázek

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Vasil »

U UDS1 a 2 to člověk chápe, za mořem o ty řadovky asi vážně zájem není. Ale v Ultimate snad žádný řadovky nejsou ne? Ty krásný karty nejlepších hráčů a největších legend v limitu 299 (nebo kolik) nepočítám, ty beru jako ozdobu každé sbírky. Jestli se to nelíbí ani amíkům tak dobrý. Trochu jsem čekal, že vyhraje jejich pohodlnost spojená s comc. Tzn nemuset balit, vypisovat a posílat.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od pavelbart »

Tak hodně zajímavých názorů se tam dá vyčíst.
K tomu tématu, UD ulitmate na epack je divný, jak píše Vasil, Series 1 ok, ale tady nevím. Jestli chtějí šetřit tak hodně, ok, ale tak ať boxy stojí polovic. Nebo o 30% méně. Vždyž ty jejich US distributoři na tom musí mít polovinu, nemusí dělat krabice, slídy, balíčky, poštovný... To musí uspořit raketu!!! Furt na tom budou určitě líp, a i protože si tam budou mixovat co chtějí a vsadím se, že za pár let tam už uvidíte - ještě nevytaženo:
Gretzky AUTO 1/1 apod. Protože přece bude dokonalý přehled, až vše budou tahat přes epacky. A to bude úplně jak výherní automat.
Zajímavý názor je tam ale také proti, že třeba některá série je u UD vyprodaná, ale kde je - u distributorů, kteří navyšují ceny? Jako co dělají třeba DC tento rok s boxy je jasný, prostě to šponují kvůli Connorovi. A jestli půjde ve stopách Crosbyho, bude se to šponovat dál. Nicméně, pořád si myslím, že to bude konec sběratelství jako takového, pro mě osobně tohle nebude. Až to dojde (jestli) do pozice, že to bude u každé série 50 na 50, a dokonce jednou u všech na 100%, tak to už budu sledovat z dálky, to si jsem jistý. Už jen to a to tam říkají na Hi také, jak se to bude rozdělovat, co bude v boxech Ultimate fyzicky a co na webu?? To je prostě výjeb jak svině, ale palec nahoru pro Amíky. Mimochodem, říkal jsem si dříve několikrát, jak to, že to pořád žerou ITGčku, ale přišel jsem na to, že to žerou jen Kanadýři, kteří o stále berou za ofic. sérii. V USA to frčí o hodně méně, (nevím, zda také hodně nadávají jako my tady), a to si troufnu odhadnout 80, 90%. Ale Kanada jede, jako by se nic nezměnilo:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Tie »

Odhlédnu-li od distribuce, je mi do ní šumák, karty se mi líbí. Šíld s McDavidem je boží. Jen by si mohli odpustit to věčné retro (sice to vypadá super, ale copak došly nápady).

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tie píše:Odhlédnu-li od distribuce, je mi do ní šumák, karty se mi líbí. Šíld s McDavidem je boží. Jen by si mohli odpustit to věčné retro (sice to vypadá super, ale copak došly nápady).
Je to přesně naopak, ten pozměněný retro návrh je jediný pěkný.
ostatní pak budou stejně vypadat jinak, připadá mi to že vždycky vystaví schválně "rozladěné" návrhy

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Tie »

Není to tak, či onak. Jen mě se líbí jedno, vám druhé. Jde o otázku vkusu, tak nekažte jako flaňdák :D

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tie píše:Není to tak, či onak. Jen mě se líbí jedno, vám druhé. Jde o otázku vkusu, tak nekažte jako flaňdák :D
Dobrá, nebudu kázat, ovšem je tedy pravda že jako flanďák jste spíš mohl skončit Vy ;)

ale tak přece ještě jedno kázáníčko, ty karty jsou strašně přezdobené

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od valento3 »

Prezdobene? Co potom letosni SP Game Used a Authentic ...
Me naopak prijdou velmi jednoduche a ciste. Mezi novymi seriemi je tato jedna z mala, kteta se mi libi.
Holt je to o vkusu.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od zette »

Bez ohledu na tuto serii, mne by se ale strasne moc libilo, kdyby nejaka serie (idealne SPA ci SPX) mela u novacku stejny design treba deset let a az pak by to zmenila. Myslim, ze by bylo super, mit vsechny karty stejne, od Crosbyho, Oveckina, pres Toewse, Karlssona, Stamkose, Tavarese, Halla az po lonskeho Ekblada a po delsi dekade to treba zase zmenit...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zette píše:Bez ohledu na tuto serii, mne by se ale strasne moc libilo, kdyby nejaka serie (idealne SPA ci SPX) mela u novacku stejny design treba deset let a az pak by to zmenila. Myslim, ze by bylo super, mit vsechny karty stejne, od Crosbyho, Oveckina, pres Toewse, Karlssona, Stamkose, Tavarese, Halla az po lonskeho Ekblada a po delsi dekade to treba zase zmenit...
Svatá pravda, já to zkouším u výročních karet, udělám z toho tradici

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Veteran fans hcs »

valento3 píše:Prezdobene? Co potom letosni SP Game Used a Authentic ...
Me naopak prijdou velmi jednoduche a ciste. Mezi novymi seriemi je tato jedna z mala, kteta se mi libi.
Holt je to o vkusu.
Omlouvám se, to byla narážka na Tie, ten mi taky jednou karty označil za přezdobené ;)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Tie »

Tomu říkám sloní paměť :D Jen v tom postrádám logiku, řeč je o Ultimate, ne o přezdobené sérii litvínovských mistrů :D Jinak s tím flaňdákem jste tak blízko pravdě, že si to ani neumíte představit :D

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od zette »

Karty jsou to pekne, jen treba nechapu toho posledniho McDavida a tu levou polovinu karty, to je jako co za graficky a nicnerikajici shit?

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Tie píše:Tomu říkám sloní paměť :D Jen v tom postrádám logiku, řeč je o Ultimate, ne o přezdobené sérii litvínovských mistrů :D Jinak s tím flaňdákem jste tak blízko pravdě, že si to ani neumíte představit :D
UD Ultimate vždycky drželi krok s těmi od ITG, ale pravděpodobně po odpadnutí ITG
se už snažit nemusí.
Ovšem nic to nemění na tom že naživo budou vypadat lépe.

Jardovi Jágrů taky jeden čas víra v životě hodně pomáhala, ale teď budete asi
dva nejslavnější odpadlíci ;)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Tie »

Taky jsme na to náležitě hrdí:

http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... &start=180

:D

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od Netorack »


Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od pavelbart »

MOc karet se mi nelíbí... ale zrovna Hašana a nebo ta dual AUTO jsou parádní.
Ale třeba ty Dual memo s lesklým povrcem jsou typické UTG/Leaf karty...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2015/16 UD ULTIMATE COLLECTION

Příspěvek od freddy-NJD26 »

ty vole ted koukam ze muj ELDA tam par karet bude miit...

Ultimate Skills Jumbo Jersey
...........................................
Ultimate Skills Silver Jumbo Patch Set..../10.

a hlavne SHIELD !!! tak az ho nekdo vytahnete...tak nabizejte :D
Patrik Eliáš - 1 275ks

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti