2015-16 SPx

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od Luky »

Vůbec bych tam ten podpis nedával a je vidět, že ho musí lepit na vše, nálepksa, horizontálně, ale nejvíce trpí vzhled karty, to pozadí a barvy jsou na obyč. lepší.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od frodo »

....asi tak-ak už s podpisom-tak upravit miesto kam pojde podpis/ja neviem trochu aspon vyjasnit odtien/ myslim ze u Full Force-GOAAAL si to celkom ustražili nakolko su aj s podpisom-inak neviem ,ale príde mi ako keby UD prijali grafika co kreslil komiksy :D -GOAAL Full Force-ten akože výkrik a teraz stick wizards tie efekty...blesky a žiara z hokejky....
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od sabres911 »

Za mě hrozná série. Kouzlo SPX je dávno pryč. Spousta "hitů" v mizivé sekundární ceně, jak poznamenalo víc lidí na zámořských fórech, vrátí se tak 1 box z 20ti a to přitom jsou na ceně cca 95 usd. Spíš čekají na SP Authentic nebo CUP *rfl*
U nás s DPH a poštovným se posuneme cenově zase pěkně nahoru. Ale obecně, co mi strašně vadí, je nepřítomnost podpisovek Eichela. Vážně škoda, že si ho nechal UD utéct k Leaf. Nejlíp tradičně vypadají kousky s oprášeným designem sérií minulých. Jo, nádhernost ročníku 02-03 nebo 03-04 je již dávno pryč...

ps: já už možná blbě vidím, ale vážně jsou kousky dresu jen ve 2 ze 4 okének ? http://www.ebay.com/itm/15-16-SPX-145-S ... SwdU1W9RTq

další zvláštní věc:
Rookie Auto Jersey /499 + 2 paralelní verze - proč ne.
Retro Rookie Fabrics - verze s dresem, verze s podepsaným dresem a verze s patch kartou.

Takže vlastně mám 3 pravé RC a 3 Retro RC. Bomba ! Navíc retro design je mnohem, ale mnohem krásnější.

http://www.ebay.com/itm/2015-16-UPPER-D ... SwBnVW9UXB

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od SugarRay »

Jo to jo , kousky jsy jsou jenom ve dvou ze čtyř , divný . Přitom jsou takový malý ty okýnka . Ale řikam těch jsy karet je v každý sérii milion tak s tim musí šetřit :angel: , ty retro karty to samí v bledě modrym , v každý sérii retro karty z minulých let ale fakt v každý minimálně retro řadovky , to už taky přeháněj .
Ty karty jsou hodně zvláštní , to člověk neví jestli to je hezký nebo ošklivý už *rfl* tyhle SPX , trochu začli bláznit s tim designem jak tady už psal frodo .
Já osobně spíš počkam na Fleer Showcase , podpesanej Eichel fakt chybí , velká škoda že bude mít jenom ty Leaf mrákoty , co jsem koukal tak je i velký množství redemption karet , další mínus .
Obrázek

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od frodo »

..monochromatic nápodobne---- dres,neviem.....dalšia vec..v UD sa začínajú niečo brať?? tie termo,či ako sa to volalo pri full force/aj ked celkový dojem boxu bol celkom fajn/-tie termo bol prúser-a ani toto nieje bohvieaka výhra........Obrázek....
za mna SPX :thumbdown: :thumbdown:


A SAMOZREJME NARVALI SME GREATZKEHO A McDAVIDA DO JEDNEJ X-PATCH KARTY-KUUUPUJTEEEE....
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od deiv14 »

Ty Monochromatics by se mi líbily jako inserty, ale tím vloženým dresem to celkem zkazili...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od pavelbart »

Taky jsem ze série trochu v rozpacích, protože zmizely podle všeho třeba Shadow Box... Což je velká škoda.
Ona to ani tak není jiná série než ostatní, ale tady chybí hodně Čechů (a i jiných hráčů) a je to, jako vždy SPx, hodně na nováčky, tady ještě o dost více, než třeba loňské. Mně uklidňuje aspoň to, že jsme v předprodeji měli poměrně slušnou cenu. Takže jsme vzali dva casy. Vždy jsme začínali s SPx přes 3000,- Kč a tady přes 3000,- Kč nebudeme. Neříkám, že to je málo, ale na tu dnešní cenovou politiku UD a kurs USD je každý box pod 3000, -Kč úspěch (i když tady budeme spíš symbolicky pod 3000).
Je to teda jedna z prvních sérií UD tento rok, kde se mi moc nelíbí inserty. Takový přelesklý. Uvidíme, jak naživo. Nerad to hodnotím, dokud nemám v ruce. Memo mi přijdou celkem fajn, co se týče toho podpisu na stojáka, to mi přijde celkem zajímavý:-). Ale pro čech tam toho úplně tolik není, pro Slováky snad vůbec. Je i škoda absence lepších RC CZ a SK tento rok, protože by tam byli. Třeba Pasta, Hertl, Mrázek vždy byli ozdobou takových sérií - tento rok bída...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Diego
Opora
Opora
Příspěvky: 371
Registrován: ned 06. dub 2014 21:22:10
Bydliště: Kozmice

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od Diego »

Mě se to líbí čím dál víc ... i ty Monochromatics maji neco do sebe dokonce sem přemýšlel že se do nich pustím *lgh* ale když sem zabrousil do svých alb tak zase vyhrál rozum nad chutí mít všechno :D ... inserty se mi taky líbí je to povedená serie koukal sem na několik breaků a určitě si něco rozbalím :thumbup:
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od pavelbart »

My je pravděpodobně stihneme na burzu:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od SugarRay »

Jak jsem četl diskuzi na HI Forum , do jedný jsem se taky po dlouhý době zapojil se svou chatrnou angličtinou , tak ty lidi o SPX mluví jako o zatim nejhorší sérii sezony , borec si koupil box a měl tam hity jenom z updatu Artifacts a Trilogy *lgh* řiká prej kdybch chtěl podpisovky z Trilogy tak si koupim box Trilogy ne SPX , nebo měl borec dva hity v boxu redemption karty *rfl* , oni to řikaj dobře kdyby tam ty update karty vyšly navíc jako bonus tak je všechno ok ale ne jako hlavní hity boxu SPX , chybí tam jak řikaj víc současných hráčů a legend , je tam spousta zmetků , bad quality control jak řikaj , některý ty karty nejsou špatný ale celkově mě to vůbec nezaujalo ty SPX , nadějně vypadaj spíš ty Showcase .
Už se vžila nová fráze - Hit Connor or bust , většina boxů nemá žádnou hodnotu pokud netrefíte zrovna na McDavida .
Obrázek

Uživatelský avatar
Diego
Opora
Opora
Příspěvky: 371
Registrován: ned 06. dub 2014 21:22:10
Bydliště: Kozmice

Re: 2015/16 SPX

Příspěvek od Diego »

Pavle proč to děláš !! Zase půjdu domů bez peněz :( *lgh*
Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host