2015-16 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od DSTRAKA »

Mě na těch nových kartách hrozně chybí fotka hráče ze zadní strany, jinak se opět jedna o slušné karty. :thumbup:
A co ten Marušak, ať dělám co dělám já tam ten error nenajdu. *lgh*

Johny320
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 55
Registrován: sob 02. kvě 2015 21:55:25

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Johny320 »

Neví náhodou někdo kdy se začnou objevovat nějaké nové informace ,ohledně tohoto nového ročníku . Na oficialních stránkách ofscards zatím mrtvo .

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

V pondělí 2. listopadu odstartuje kompletní série informací o letošní I.sérii OFS Classic 15/16

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Veteran fans hcs píše:V pondělí 2. listopadu odstartuje kompletní série informací o letošní I.sérii OFS Classic 15/16
Pane Hrbku, stihnou se karty už na listopadovou burzu? *thks*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bohužel, na burze ještě nebudou

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Doufám, že letos nebudeme muset čekat na balíčky v trafikách až do února... Rád bych si dost balíčků pořídil třeba na Vánoce.
Chtěl bych se Vás pane Hrbku zeptat, zda opět i tento rok distribuce přes corfix?

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Představeny paralelní verze mistrovských karet Litvínova. Zároveň zmíněn fakt, že budou tři verze boxů - Hobby, Retail a Collector´s

http://ofscards.com/drupal/cs/content/p ... -champions
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Molda »

chápu to správně, že součástí hlavní série OFS CLassic 15/16 budou paralelní verze něčeho, co v sérii ani nebude mít základní verzi?? Ta jě někde uplně mimo z nějaké jine serie? Jestli ano tak to se všema těma divnýma paralelkama a milionem verzí všeho začíná být pěkný chaos.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tak ono to bylo stejne i vloni u vyrocnich karet Motoru, Kladna, Trzince a Sparty a nerekl bych, ze by v tom byl nejaky neporadek, jen tech verzi bylo mozna az moc. U techto je to podobne. Libi se mi rainbow stamp a canvas.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od xmkrejci »

Ja s verzema nemam vubec zadny problem, ja to schvaluju.... *thks* Hodne se mi libi Canvas verze.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Dampa17 »

Za mě určitě :thumbup: ... asi je o mě známo, že produkci pana Hrbka fandím a i když nejsem přímo fanda Litvínova, tak ten "base" set jsem si moc rád pořídil (to, že paralel verze budou v letošních OFS bylo řečeno už při vydání) a když k němu budu mít nějakou tu paralelku, tak se určitě zlobit nebudu ;) ... a jsem moc zvědav na další inserty, auto a memo karty ;)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

jen bych tady chtěl dodat že jsem se v přípravě na novou sezonu řídil Vašimi podněty a připomínkami, díky za ně :thumbup:
jedna z nich byla právě o přehlednosti a lepším rozlišení paralelních verzí.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Canvas verze je asi nejlepší karta za posledních..... asi nejlepší karta ze série OFS v dějinách. Lepší karta tu nebyla. A to s úctou ke všem kartám s kousky čehokoliv nebo booklety. A to říkám, aniž bych tu Canvas držel v ruce, na rozdíl od těch zbylých jmenovaných. Stálo by možná za to popřemýšlet třeba v dalších letech nad nějakou další sérii právě s Canvas, a to nejen pro mistra ligy, ale celoplošně. Ale nevím, jak je to nákladné, takže třeba je to zcestná myšlenka.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Molda »

Vzhledově vypadají dobře, což o to. Jen nechápu ten nápad dát do nějaké série paralelní karty ke kartám z úplně jiné série. To je asi stejné jako bych si chtěl koupit box UD Artifacts a UD by tam do té serie nacpalo paralelky nějakých karet z UD S1 třeba. Takže pokud jsem doposud bral boxy OFS Classic a ty jsem i sbíral a jiné podružné série ne, tak takové paralelky karet z jiných sérií jsou mi potom úplně k ničemu, leda na nějaký trade nebo na výhoz.
Ale proti gustu.... Když to ostatní takto chtějí. Uvidíme co bude představeno dále a pak se rozhodnu jestli i letos pujdu do boxů nebo jestli tentokrát vynechám.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Dampa17 »

Jenom namátkou - mám před sebou balíček 14/15 UD SPA a v něm 1:7 UD Update Drew Stafford za Jets, větší hitík by byla YG Update 1:25 atd. ... nevím, ale přijde mi to hodně podobné nebo spíš ještě více míchání jablek s hruškama ... a když by si odmyslel ten "base" set litvínovských karet, tak prostě inzert ve 4 paralel verzích ... ale ostatně jako spousta jiných věcí, prostě věc názoru ;)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od superman66 »

UD vydává přece karty běžně i v jiných produktech.. různé updaty, ICE vycházejí jako bonusový paklík v jiném produktu, MVP byly jeden čas taky v úplně jiných boxech.. různé reprinty starých karet atp. Možná je to v něčem jiné než co tady řešíme, podstata je ta, že po chvíli je v tom pěkný bordel a člověk má co dělat aby věděl co drží v ruce. Jestli obyčejnou řadovku, nebo kartu co vypadá úplně stejně, ale vyšla jako update a je tím pádem "cenná". Po deseti letech nikdo nebude pořádně vědět, co bylo v boxu ofs, a co v boxíku Litvínova :) Základ je aby k tomu byl nějaký přehledný checklist, paralelek není nikdy dost, zmatek asi budou mít sběratelé vždycky...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »


Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od xmkrejci »

Ty barvy jsou moc pekny. Skoda, ze takhle karty nevysly uz loni.
Obrázek

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od kulometcik »

Nádhera. Oproti loňsku logické paralelní base. Pane Hrbek klobouk dule a palec hore
Obrázek

Stars_hockey_cards
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: úte 13. říj 2015 14:34:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Stars_hockey_cards »

Paralelní verze jsou skvělá věc. Jen se to s nimi nesmí moc přehánět, pak se v nich člověk už moc nevyzná.

Jinak nové ofsajdky vypadají opět moc pěkně, akorát ty loňské se mi líbily víc :)

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host