2015-16 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

voosa: firemní prodejna = standartní domácnost, nehledej v tom vědu a ještě třeba dostaneš kafí ;)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od kulometcik »

vojta píše:Tabáky přestaly karty brát.... Takže bohužel už je to tady, doba, kdy je sehnat karty v kamenném obchodě zázrak... *bang*
Ve Znojmě třeba přestalo brát GECO ale nahradil ho Valmont
Obrázek

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od kulometcik »

Obrázek

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od DSTRAKA »

No myslím že se moc k letošním kartám duhy ty team pride nehodí. To samé trenéři, přijde mi to spíš jako retro. Neříkám však že karty nejsou pěkné. *cl*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Jsem zvědavý na to, až budu mít kartu v ruce, ale takhle to nevypadá vůbec špatně :thumbup:

Jen mi nesedí Kaberle u Brna, on jako chlouba týmu? To pardon, ale za mě ani omylem. Hruška by byl lepší volbou, nejproduktivnější hráč týmu, odchovanec Brna... A u Pardubic by měl být Maxwell. Pokud se máme bavit o této sezóně, jakože k tomu jsou karty obvykle směřovány, pak není sporu o tom, kdo je chloubou týmu/klubu v mizerné sezóně. A Časy má kupu karet už v první sérii. Přijde mi, že on se hodně protěžuje. Je to znát i na minulých sériích.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak částečně to může bejt zvolený i kvůli oblíbenosti hráčů ... Souhlasim, že Kába chloubou Komety asi fakt nebude, ale tuhle jeho kartu budou chtít brňáci, spousta kladeňáků ... a celkově je Kaberle daleko zajímavější jméno (to nic nemění na tom, že je letos marnej) co osloví daleko větší počet sběratelů než Hruška ... Koho zjímá Hruška ? Pár brňáků, co si ho hned seženou a co pak ... kdokoliv ho vybalí z balíčku se ho už nezbaví ! Jedině by někdo kompletoval celej set, ale to taky moc lidí nebude :D

Jinak za mě karty povedený, uvidíme naživo, jak to sedne k sérii a dalšim zatim nepředstavenejm kartám z S II.

Já osobně sem za Kábu rád :thumbup: a za Trončinskýho v MB taky, když už ten team nikdo nesbírá, tak aspoň já budu tu kartu chtít :D tak kdo jí první vytáhne, sem s ní ...

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

A to je to, co se mi nelíbí, že tam je Kaberle kvůli svému jménu, své kariéře :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

souhlasím s Biancem.. na kartě má být nějaká chlouba týmu a to je Hruška, nebo třeba Kováčik, Koreis, Čiliak .. hráči na které můžou být fanoušci toho týmu fakt pyšní, mají k nim nějaký vztah .. hned mě napadlo, proč tam je zrovna Kaberle.. hráč, který je tady v Brně jeden z nejméně oblíbených a většina lidí doufá, že po sezóně půjde zase o dům dál .. to stejné jsem si říkal u první série, kde na týmové a rivalské podpisovce vyšel Stehlík, hráč ,kterej prostě nemá s Brnem nic společného a bylo mi už tehdá jasné, že budu mít na krásné kartě Brna hráče, kterej tady už stejně za rok nebude ..

souhlasím, jak je psáno v článku na webu ofs, že se nikdy nedá zalíbit všem ,ale třeba s tím výběrem Kaberleho se fakt může člověk zalíbit jen lidem, co sbírají přímo Kaberleho nebo hráče Kladna.. fanouškům Brna opravdu ne ;)


co se týče karty, tak na tu zlatou ražbu se fakt těším, jen si myslím, že karta nemusela být dělána celá do toho zlatého stylu, že aji kdyby byla normálně barevná, tak by to zlaté logo krásně vyniklo, možná i víc než takhle ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

zajíčci se valí z hor, už se těším na II. Sérii a jsem zvědavá hlavně na checklist řadových karet - jestli se podařilo dostat prostor pro zlínská jména jako Bukarts, Čachotský, Maruna, Štumpf, Šťastný ... *iwm*

jinak taky jako u Steveho se mnou myslete na zlínské kartičky :)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
okorec
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 71
Registrován: sob 02. led 2016 23:48:24

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od okorec »

Strašne sa mi páčia tieto karty. Škoda že nemajú licenciu aj na NHL, alebo aspoň na slovenskú extraligu. Takto mi ostáva len vám závidieť tie rozbalovacky balíčkov a boxov :)

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

okorec: se můžeš přidat s rozbalovačkou, karty nejsou výhradně pro sběratele z České republiky, věrný fanoušek hokeje si tam vždy najde ten svůj "poklad", aj kluci ze Slovenska rozbalují, což je důkaz toho, že OFS vybavuje objednávky i na Slovensko při nejmenším *iwm*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
majkouch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 21. led 2016 15:40:02

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od majkouch »

sakra, moc pěkný, už teď mam radost z toho že sem se ke sbírání vrátil :-) jméno nejmého, tohle chci komplet :thumbup:

Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od karty-slavia »

Když to vidim tak mi nejvic na sestupu Slavie vadi ze prichazim o tolik peknych karet :yawn:
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

karty-slavia píše:Když to vidim tak mi nejvic na sestupu Slavie vadi ze prichazim o tolik peknych karet :yawn:
ale kdepak, letos je i pro slávisty připraven subset k výročí 115 let slávistického hokeje.
představíme příští týden ;)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

ten výběr jmen na karty Team Pride byl letos opravdu podřízen hledáním osobností "hvězd" které mají už něco za sebou.
ti které by jste si na kartách přáli, mají ve své kariéře ještě spoustu času a na podobných kartách vyjdou až tzv. něco vyhrají. ;)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

okorec píše:Strašne sa mi páčia tieto karty. Škoda že nemajú licenciu aj na NHL, alebo aspoň na slovenskú extraligu. Takto mi ostáva len vám závidieť tie rozbalovacky balíčkov a boxov :)
jak je to vlastně s právy na slovenskou extraligu? ví se aktuálně za jakých podmínek by bylo možné karty vydávat?

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

S tímhle bohužel nesouhlasím, pane Hrbku :) Hráč přece nemusí nic vyhrát, aby na něho byli fanoušci a klub hrdí a mohl být chloubou klubu. A Kaberle coby chlouba Brna je do očí bijící blbost, když to nazvu takto. Navíc ho žádný úspěch s Kometou nepojí. A co dokázal v Americe nebo s reprezentací nemá přece s Brnem absolutně nic společného. Tohle je pro fanoušky Komety tak trochu "podpásovka". Lukyn to vystihl a určitě ví nejlépe, jak tam fanoušci Kaberleho vnímají. Hlavně tam je něco málo přes půlroku, proto můj obrovský údiv nad tím, aby byl veden jako chlouba klubu. Ostatní z checklistu tak nějak přejdu, ale Kaberleho bohužel, největší blbost v checklistu :) Ale když ne brněnští, kladenští si, jak naznačil Steven Hockey Cards, na své zjevně přijdou.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

jako ono je to individuální, kdyby na kartě vyšel Ton, tak by nikdo nic neřekl, protože ho v BRně všici žereme a to u nás nic nevyhrál a je tady rok a půl .. ale prostě Kaberle je sice česká legenda a budoucí česká HOF, ale stejně ho nikdo nemusí u nás .. mě spíš mrzí, že se ti hráči jakoby opakují na těch lepších kartách letos .. Kaberle je na jmenovkách, podpisovkách a teď bude tady .. hlavně proto by se mi líbilo, kdyby na takové kartě vyšel třeba takovej Kováčik, kterej je považován za jednoho z nejlepších cizinců v české lize a nikdy mu snad nevyšla nějaká lepší karta .. aby se ta jména prostřídávala ;) .. ale věřím že se dočkáme ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

Lukyn55 píše:mě spíš mrzí, že se ti hráči jakoby opakují na těch lepších kartách letos .. Kaberle je na jmenovkách, podpisovkách a teď bude tady .. hlavně proto by se mi líbilo, kdyby na takové kartě vyšel třeba takovej Kováčik, kterej je považován za jednoho z nejlepších cizinců v české lize a nikdy mu snad nevyšla nějaká lepší karta .. aby se ta jména prostřídávala ;) .. ale věřím že se dočkáme ;)
*gp*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

To je to samý jako Červenka v Chomutově, že jo...ale tam to je jasný, protože on je ten "kluk z plakátu", na kterýho tam lidi chodí.

U nás kvituju Buchtu. Postupně vyrostl v lídra, dává hodně gólů, lidi ho vzali "za svýho", je právě taky tím "klukem z plakátu", protože letos je jednou z hlavních tváří sezónní kampaně (spolu s Přibylem, Hlinkou a Poláškem)...

Karty vypadají zajímavě...dotaz: to logo bude např. na nějakým kovovým plíšku, podobně jako loni byla gumová imitace puku?
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host