Upper Deck e-Pack

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, máš v mnoha věcech pravdu, ale Panini bylo to samý. Dodnes nemám náhrady za redemption, které nikdy neudělali a navíc, ani se mnou nikdo nekomunikoval... Od UD jsem vždy náhrady dostal.
Je otázkou, jaké by bylo Panini kdyby mělo monopol, troufnu si tvrdit, že to samý... jsou to oba velký kolosy.
Navíc, Panini cenově byly to samé jako UD, to že se vše zlevnilo po ztrátě licence, je samozřejmě super, ale v době vydání to bylo cca stejný jak UD...

Jinak bych všem, co to nezkusili a dokáží postrádat 100USD (což samozřejmě málo není...), ať to zkusí a podělí se o svou zkušenost. Já si připadal, jak když hraju na PC prší, prostě tohle mi žádný požitek z breaku nepřineslo. Ale zajímalo by mě, zda to někoho naplnilo, stejně jako skutečný box.

To, že chtějí obejít prodejce a prodávat napřímo konečným sběratelům, je taková nemoc, kterou jednou či dříve dostane každý kolos. To se jim ale ze strany prodejců vrátí jako bumerang. Časem určitě...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2702
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od valento3 »

Příběh e-Packu

The recent announcement of, e-Pack, Upper Deck’s foray into the world of digital trading cards created waves in the hobby as it will be the first company to offer collectors the opportunity to take their virtual cards and give them the opportunity to eventually hold them in their hands.

Upper Deck President Jason Masherah was present at the 2016 NHL All-Star Fan Fair in Nashville, Tennessee to present the company’s latest initiative and discussed what motivated him to take trading cards to a new level.

“For me, the vision was to essentially bridge digital and physical,” he said. “You can’t replace a game-used jersey card. You can’t replace an autograph card digitally. It just doesn’t work and people always want those types of items, so the question was, how do you use the digital technology to make trading cards and trading card packs more accessible? The vision was if a consumer wants to be on a subway in New York and open a pack of cards, give them that ability. If you live in a town of 50 in northern Canada and you don’t have a trading card store within miles and you want a pack right now, it gives you the opportunity to satisfy that need. That’s really what this is about, getting packs of trading cards out to every possible consumer worldwide.”

In order to get the e-Pack from concept to collectible, Upper Deck needed to partner up with individuals from companies that could ensure both fulfillment of the physical cards and also provide a secure method for collectors to make their online purchases. They found that in Tim Getsch of Check Out My Cards (COMC) and Jeff Mullen of Dynamics Inc.

“I think first and foremost, both of those guys understand the industry,” said Masherah. “I can go out, especially on the dynamics side, I could source app makers or website builders or back-end transaction people, but they don’t understand the industry. Quite frankly, having to bring a company up to speed like that, it’s very difficult. Jeff’s been involved in the hobby for a long time and having him involved has been a godsend. The other thing was, we worked on a trading platform with those guys several years ago. I really liked what they put together and the thought process, most importantly having secure transactions on the back end and knowing that they work with banks was a huge plus for us.

“On the COMC side, Tim, again another industry veteran, really understands the vision. When we sat down for the first time, he really understood where we were coming from and, honestly, having the ability to scan each individual card and to have all that data and to have somebody knows how to process that data, was invaluable. Those guys are both valuable people to have as a part of this.”

Mullen, who is the founder and CEO of Dynamics Inc, expressed his excitement about working on E-Pack with Upper Deck.

“We’re excited to have been asked to be a part of E-Pack. Being a collector myself, Upper Deck since 1989 has always been the leading brand from the perspective of quality and innovation,” he said. “We started working with Upper Deck in 2012 on the Upper Deck e-Plate, which was a credit card where you had an online trading system. You could trade cards that you earned by spending with that credit card. You could trade with your friends and then you could redeem them for exclusive physical cards and physical packs.

“Based off of some of the initial response to that, we were approached by Upper Deck to start building the infrastructre. We do loyalty systems and payments, so when you make purchases with large retailers, those purchases may come through us. We do engagement systems and gamification systems. We’re really big on social loyalty where you can earn rewards and share them with people. What we also have is PCI-compliant data centers that are very stable and that have multiple levels of redundancy and that has credit card-level security.

“Upper Deck approached us because they wanted a very secure platform to engage their consumers, provide game-type elements, and social trading elements. We had already worked with them on an initial system, so we were happy to partner with them. We have been working on this for a very long time. There has been a lot of energy by both companies put into this. Based off of today’s launch, there is an entire road map and we are well into building the features and testing the features of that road map. We’re very excited about today’s launch and we’re very excited to see how consumers react.”

Getsch, who created COMC and serves as its CEO, discussed his company’s role within the e-Pack partnership.

“As several people have mentioned, Upper Deck was the brainchild of the concept, but he (Masherah) saw right away that to pull this off, you need really good, consistent, and reliable fulfillment, and at COMC, that’s our bread and butter. That’s what we do on a scale that nobody’s done before. At the moment, we have more than 12,000,000 cards that we have scanned the front and back of that are currently for sale. People have consigned more than 20,000,000 cards with us. We’re used to handling lots of cards. People consign their items with us, we scan them, take their physical items and make them visual.

“We wanted to do this service and we were a natural fit. Jason, he did a great job with the concept, coming up with all the details of how they’re going to deliver their product and we’ve got the infrastructure to actually pull it off.”

Obrázek

Masherah spoke to why e-Pack was so appealing to him.

“The ability to quench the desire of being able to open a pack anytime I want. To know know that it is safe. To know that it is coming directly from the manufacturer,” he said. “Also, what’s important to me is that I owned a card shop. It’s important to me to preserve the card shop and keep traditional pieces of the hobby and I see other digital trading card apps that have no tie back to the hobby and the hobby shop. Here, we’re still promoting the physical cards and the trade within the hobby, and we’ll spend the next several months connecting with hobby shops and figure out how we’ll work together to keep the hobby growing. That to me is very satisfying because as the only principal of a card company that owned a hobby shop, cards are important to us and that’s been demonstrated through our brick and mortar program that we have that nobody else has. We look forward to spending the next few months to really connect with the hobby. That brings me a lot of satisfaction, because you can’t do that with a digital-only product.”

What was Masherah’s reaction when he saw a functional version of e-Pack for the first time? He was very open about how pleased he was by the results.

“I was blown away. It was everything I wanted, and to see it live and to open that first pack digitally for the first time, it was an incredible feeling. I can only maybe compare it to the what the founders of Upper Deck did back in 1988 when they created the first card set.”

Obrázek

With the first e-Pack release being based on the popular 2015-16 Upper Deck Series One Hockey product which features the Young Guns rookie card of Connor McDavid, there is a direct connection with an established set. Going forward, expect Upper Deck to follow it up with the second series that will hit store shelves in a few weeks. The e-Pack cards can only be accessed online presently, but apps will soon be launched via Google and Apple with new features regularly being added.

“There will be more and more products that enter the system,” he added. “We will see companion apps launched. You’ll see trading launched and there’s a whole list of other functionality that we look to add over time. Really, the problem has been narrowing it down to a handful of features to get it launched because there a so many different possibilities.”

“We want people’s feedback because we can develop whatever we want to develop,” added Mullen. “We can add any feature we want to add. We look forward to the best feature on E-Pack being a feature that a new collector thinks of. We want everyone’s feedback and you’ll see us just constantly build new functionality and add new value to the consumer. We look forward to seeing how this evolves in the years to come.

“I believe that one of the strengths of a digital system like this is that you can create a strong community and very long social metrics. Trading is a very important feature because it’s so social. When we do trading, you’ll also see messaging, so that people can have conversations with one another. You really can’t trade for something if you don’t understand what people want. You need to understand what the preferences are, so when you see the features when this evolves, you’ll see it becoming more social and more of a community, and as a result, you’ll see more people being introduced and find more value.

“On e-Pack, you’re constantly going to be discovering new things. It’s a deep system. For example, some collectors may realize that when you buy the boxes or the cases, you don’t have to open them up immediately. They stay in your account.”

Obrázek

Getsch also added his thoughts about how his company is working with the others to help the hobby become more mainstream once again.

“The key for us, this is basically taking concepts that we’ve been developing, taking the physical and making them digital, and making it more mainstream. This is not just a fringe concept that COMC does things differently than others do. This is now a core piece in the birth of a trading card and we’re very keen on helping people enjoy collecting with physical items in the digital world.

“Upper Deck is totally revolutionizing how that happens and for us to provide the fulfillment of that, it opens up so many new scenarios. Now, it’s natural for someone to be able to open up a box in which you inherently get random cards and you can use COMC to put them up for sale. You don’t have to wait. It’s live and actually in our possession, so when somebody buys it, we can ship it out right away. We’re able to change things to have a better pack opening experience. We’re excited about being able to change the dynamics of how people enjoy the hobby. This is going to bring a lot of new people into the hobby that either left and are coming back now or people that have never been in the hobby but have seen digital cards before. They are familiar with digital ownership. It’s an exciting time and can really change the way that people collect.”

Several months ago, some collectors may have noticed that a green parallel version of base cards from 2015-16 Upper Deck MVP Hockey mysteriously surfaced on COMC and disappeared soon after.

“I guess that now the cat is out of the bag,” said Getsch. “That was a test product that they gave to us to try some of our techniques and technology as we’re ultimately preparing for this launch. That was just us testing out our systems. There was only a small window.”

“It was basically the testing for the system at that time,” added Masherah.

The system did get utilized with Upper Deck’s successful promotion that was done with Canadian restaurant chain Tim Hortons. The autograph and memorabilia redemption cards were fulfilled via COMC.

“We actually didn’t know which one was going to release first,” noted Getsch. “We talked with them about doing redemption fulfillment because all manufacturers have this problem. They’re in the business of building products large-scale and giving them to distributors to help get them to customers. When customers get redemption cards, manufacturers sending cards to the end distributor is not their bread and butter. They can never do it as efficiently as we do. We actually do more fulfillment of cards that all manufacturers combined by order of magnitude, so we’re in the business of going directly to the consumer and it was a natural fit for Upper Deck to have us to do the fulfillment for this Tim Hortons product and you can piece things together and make sense for us to do more and more redemptions for them in addition to what we’re doing for e-Pack as well.”

With all of the work that went into getting E-Pack ready for consumers, is it possible to see future trading card releases that would be exclusive to COMC?

“That’s a great question,” said Masherah. “We’re exploring all possibilities. Again, the biggest challenge right now is just to sort and prioritize all of the ideas. Especially now that it’s launched, just in my email box today, I’ve got a ton of suggestions. A lot of good ones, including those from hobby stores, distributors, and consumers. There’s a lot to get through, and quite frankly, just to get to this point has been a lot of work. I’m looking forward to the evolution of where we’re going. It’s just a matter of figuring out what we’re going to do first.”

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2702
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od valento3 »

Ještě poznámka, první s e-kartami byla myslím firma Topps

2001-02 eTopps
Obrázek

2002-03 eTopps
Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Heppig »

Tak jsem si to taky vyzkoušel. V bonusovém balíčku samozřejmě tři řadovky, na které se můžu koukat leda na monitoru. Dále jsem koupil dva balíčky a krom řadovek na mne vykoukl Stamkos a Gretzky na Portraits. Když bych si karty poslal, bude mě to stát 3,5 USD. Suma sumárum naprosto souhlasím s tím, co už tu bylo řečeno a ještě dodám, že mám o sběratelství opravdu strach. Uvedu příklad na sobě.

Zaregistroval jsem se s tím, že jsem zvědavý, jak to vůbec vypadá a rozhodnutý, že nic neinvestuju. Free balíček přinesl base karty, tak jsem si řekl, že si přeci jen jeden koupím. Tam byl Stamkos UD Portraits. Za 10minut už jsem si ale říkal, že bych si mohl koupit ještě jeden a prozkoušet paní štěstěnu. Přišel Gretzky....

Podobné styly nakupování jsou nesmírně populární a třeba nejvýdělečnější mobilní aplikace jsou tzv. "freemium", kde je základ zadarmo, ale co chcete navíc, platíte. Tohle používá podobný model. Už tam mají reklamu na mobilní aplikaci, takže si kartičky budete moci koupit opravdu kdykoliv a kdekoliv. Tím hůř, že nemáte peníze fyzicky v ruce a tak vám to prostě nepřijde tak předražené. A koupíte další a další. Tohle je zatraceně nebezpečné.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

No kluci nezbývá než souhlasit, ale pokud si někdo myslíte, že UD jde o sběratele, tak to vás vyvedu z omylu. Je to tvrdej byznys a dokud jim to bude vynášet, tak budou dělat kroky, které se sběratelstvím nemusí mít nic společného. Viz všechny ty high-end produkty i další výše zmiňované aspekty.

Mě se tohle vůbec nelíbí, ale jako všechno, asi to má i pozitiva.. opravte mě jestli to chápu špatně:
- po registraci si každý den můžete otevřít balíček zdarma? Je to nějak omezené nebo tam za rok můžete zdarma otevřít klidně 365 balíčků? Já to nijak nestudoval zatím, jen jsem zaznamenal to info.. protože pokud je to skutečně tak, tak marketingově to nemá chybu, to se člověk zaregistruje už jen kvůli tomu napětí…
- boxy a case vychází cenově lépe než v ČR? Je to tak, že koupí zde člověk neplatí CLO, DPH a podobný voloviny, kvůli kterým nám stát to hobby tak „zpříjemnil?“ Pokud ano, tak chápu že to je velké lákadlo.. já jsem asi ze starý školy, mě by to takhle otvírat asi nebavilo, to si raději připlatím (i když v rozumné míře, za současných cen boxy už nekupuju ).

Nechci ted tím příspěvkem řešit ceny boxů v ČR, fakt se jen ptám jak to funguje..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Heppig »

superman66 píše:
- po registraci si každý den můžete otevřít balíček zdarma? Je to nějak omezené nebo tam za rok můžete zdarma otevřít klidně 365 balíčků? Já to nijak nestudoval zatím, jen jsem zaznamenal to info.. protože pokud je to skutečně tak, tak marketingově to nemá chybu, to se člověk zaregistruje už jen kvůli tomu napětí…
Ano, ale jsou v něm jen base karty, a jen elektronicky. Nemůžeš si je nijak poslat, nic.
- boxy a case vychází cenově lépe než v ČR? Je to tak, že koupí zde člověk neplatí CLO, DPH a podobný voloviny, kvůli kterým nám stát to hobby tak „zpříjemnil?“ Pokud ano, tak chápu že to je velké lákadlo.. já jsem asi ze starý školy, mě by to takhle otvírat asi nebavilo, to si raději připlatím (i když v rozumné míře, za současných cen boxy už nekupuju ).
4dolary balíček, 104kč mě to stálo přes paypal. Poslání JEN insertu je 3USD + 0,25 USD /karta.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2702
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od valento3 »

Heppig píše:
superman66 píše:
- po registraci si každý den můžete otevřít balíček zdarma? Je to nějak omezené nebo tam za rok můžete zdarma otevřít klidně 365 balíčků? Já to nijak nestudoval zatím, jen jsem zaznamenal to info.. protože pokud je to skutečně tak, tak marketingově to nemá chybu, to se člověk zaregistruje už jen kvůli tomu napětí…
Ano, ale jsou v něm jen base karty, a jen elektronicky. Nemůžeš si je nijak poslat, nic.
Ano, jsou v něm jen base karty, ale když to budeš praktikovat každý den, budeš mít ty foil karty za 10 base zdarma, je to tak, ne?

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Bianconero »

valento3 píše:
Heppig píše:
superman66 píše:
- po registraci si každý den můžete otevřít balíček zdarma? Je to nějak omezené nebo tam za rok můžete zdarma otevřít klidně 365 balíčků? Já to nijak nestudoval zatím, jen jsem zaznamenal to info.. protože pokud je to skutečně tak, tak marketingově to nemá chybu, to se člověk zaregistruje už jen kvůli tomu napětí…
Ano, ale jsou v něm jen base karty, a jen elektronicky. Nemůžeš si je nijak poslat, nic.
Ano, jsou v něm jen base karty, ale když to budeš praktikovat každý den, budeš mít ty foil karty za 10 base zdarma, je to tak, ne?
Jop, ale pokud jsem to pochopil dobře, tak za 10 base toho jednoho hráče, což je ti stejně k ničemu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Heppig »

Přesně tak. 10 base karet stejného hráče *rfl*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Heppig píše:
superman66 píše:
- po registraci si každý den můžete otevřít balíček zdarma? Je to nějak omezené nebo tam za rok můžete zdarma otevřít klidně 365 balíčků? Já to nijak nestudoval zatím, jen jsem zaznamenal to info.. protože pokud je to skutečně tak, tak marketingově to nemá chybu, to se člověk zaregistruje už jen kvůli tomu napětí…
Ano, ale jsou v něm jen base karty, a jen elektronicky. Nemůžeš si je nijak poslat, nic.
- boxy a case vychází cenově lépe než v ČR? Je to tak, že koupí zde člověk neplatí CLO, DPH a podobný voloviny, kvůli kterým nám stát to hobby tak „zpříjemnil?“ Pokud ano, tak chápu že to je velké lákadlo.. já jsem asi ze starý školy, mě by to takhle otvírat asi nebavilo, to si raději připlatím (i když v rozumné míře, za současných cen boxy už nekupuju ).
4dolary balíček, 104kč mě to stálo přes paypal. Poslání JEN insertu je 3USD + 0,25 USD /karta.
Tak mě to včera stálo 2550,- Kč a měl jsem z toho ----. Požitkem myslím, ty karty byly slušný. Nejsem daleko od ceny boxu, ale prostě nemám ty řadovky. A ty mně osobně nevadí. Od Hašana mám taky milion řadovek a jsem za ně rád, stejně jako Classic Signatures.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

Heppig píše:Přesně tak. 10 base karet stejného hráče *rfl*
Super, takže za 20 let mám doma Maria :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Supermane, nechci tady hájit klasický boxy, jen proto že je prodávám, ale přijde ti dát za box s odesláním karet (a to ne do ČR) 2550,- Kč a být připraven o zážitek a navíc 168 ks řadovek?? Kdyby to bylo za 1500,- Kč, tak budiž. Ale takhle mi to moc dobrý nepřijde. A fakt hraješ na PC hru, předem nastavenou, to si je potřeba taky uvědomit. U boxů je to prostě jiný. Jako vyndat podpis Gretzkyho a nemít ho hned v ruce, je možná 50% adrenalin... možná ještě méně.
Ale upřímně říkám, nepřekvapuje mě to. Celý svět blbne v mnohem důležitějších věcech. Tohle bude nakonec třešnička na dortu...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tomino69 »

Přesně jak píše Pavel, kdyby to stálo cca polovinu boxu tak proč ne někdo řadovky opravdu nepotřebuje, ale když je cena skoro stejná tak je to nesmysl.

Už se těšim na virtuální Cupky *bang* (myšleno s nadsázkou)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

pavelbart píše:Supermane, nechci tady hájit klasický boxy, jen proto že je prodávám, ale přijde ti dát za box s odesláním karet (a to ne do ČR) 2550,- Kč a být připraven o zážitek a navíc 168 ks řadovek?? Kdyby to bylo za 1500,- Kč, tak budiž. Ale takhle mi to moc dobrý nepřijde. A fakt hraješ na PC hru, předem nastavenou, to si je potřeba taky uvědomit. U boxů je to prostě jiný. Jako vyndat podpis Gretzkyho a nemít ho hned v ruce, je možná 50% adrenalin... možná ještě méně.
Ale upřímně říkám, nepřekvapuje mě to. Celý svět blbne v mnohem důležitějších věcech. Tohle bude nakonec třešnička na dortu...
Hele právě že mě to nepřijde normální, já tam taky psal, že mě by to takhle nebavilo, a že bych si raději připlatil, abych ten box měl fyzicky. Já se v podstatě jen normálně zeptal na to, jaký tam ten rozdíl ceny je :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

raidmer
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 58
Registrován: stř 27. črc 2011 10:44:20
Bydliště: Partizánske, Slovensko

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od raidmer »

Tomino69 píše:
Už se těšim na virtuální Cupky *bang* (myšleno s nadsázkou)
Zase teoreticky by to bolo výhodnejšie pri týchto drahých boxoch, kde otvoríš 5 kariet a šanca že sa ti niečo hodí do zbierky je malá a ak, tak tie 4 doláre je zanedbatelná suma za poštu pri tých kartách, čiže to necháš rovno v Amerike a predáš pri troške štastia, ale obecne za mňa palec dolu ( keby to boli aspon hracie karty na nejaku virtual ligu ako panini karty :D )
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tomino69 »

Myslel jsem to tak, kdyby byli virtuální Cupky za stejnou cenu jako fyzické boxy.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tkachuk007 »

Tak tohle je peklo pro sběratele :evil: Je to moc velké lákadlo, stačí jen kliknout a rozbaluješ další balíček či box :thumbdown:
Zatím jsem nic nekoupil, ale asi budu muset začít chodit do kurzu sebeovládání, protože pokud tam šoupnou takové SP Authentic, tak nevím, nevím :(
Samozřejmě si radši připlatím za "živý" box, ale tohle je hodně nebezpečné :(

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od tom_182 »

mimo mna. mimo mojich zberatelskych hodnot.

predstavte si, ze skusite opisat tuto virtualnu formu e-kariet niekomu zo svojho okolia, ktory priamo nezbiera karty (kolega v praci, alebo priamo clen rodiny, ktory toto vase hobby nepodporuje). ako asi zareaguje ..... : D

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od kalderon »

v tý nebezpečnosti souhlasím s tkachukem, to je jak sázení po internetu, 3 x klikneš a už tam máš další vejplatu, kdyby to bylo na pobočce, tak se musí člověk zvednout, oblíct, jít na tu pobočku, tam si vsadit a jít zpátky, pro člověka, co tomu neumí pořádně odolávat je to fakt velký lákadlo, v boxu nic, tak ještě jeden, pak ještě jeden, teď už se to povede, bum, nic a na účtě taky

sice je to trochu nadsazený, ale takový případy určitě jsou/budou

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od freddy-NJD26 »

tak ja si to postupne vsechno precet (vase nazory) a dodavat nic nemusim...uz to bylo tak nak dohromady receno....

ja jenom chci pridat svuj postreh na plneni..co rikal Pavel....minulej rocnik sem na jenom na ebayi videl minimalne 4 kousky eldy High glossy /10.....letosni rocnik uz se otevira nekolik mesicu a nevidel sem ani jednu !!! a kdybych nevidel v poste Staalovo Warda...tak snad ani nevim jak vypada....
Patrik Eliáš - 1 275ks

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti