2015-16 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

*cheer* těším se na zlínský a jak jsem psala dříve, jsem ráda taky za rovnoměrné a spravedlivé zastoupení z každého týmu.

Ještě jsem to nějak nestudovala, ani nehledala, jsem lenivá a tak otázka přímo do placu ať už na prodejce a nebo vydavatele, budou k dispozici i pro tento typ (na výšku) kartiček toploadery? Existují? *iwm*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Existují, otázka, zda budou v ČR k dostání.

Obrázek
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

DaveBrownsound: děkuju za info a dohledání, budu tedy řešit až nastane ta situace - jestli se mi podaří získat takovou kartičku do sbírky :thumbup:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

A je tahle velikost i pro HOLDER ? Radsi bych to dal do nej nez do toploaderu ... dela se na to vubec sleves ?

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

superman66 píše:Fotky jsou navrchu bookletu, a parádní nutno dodat.. vevnitř už další není třeba, to by mohla být už rovnou fotokniha *cl*
Jo vtipný , jenomže každej si většinou dá tu kartu do toho holderu - tudíž otevřenou , nikdy jsem ještě neviděl booklet s fotkou hráče z vnější strany , fotka má být uvnitř , viděl jsem třeba od UD The CUP kde jsou ty obrovký patche z loga na dresu ale to se bavíme o game worn skutečný autentický loga z dresů bez fotky s podpisem , ale tohle ? manu-patch číslo dresu ? to už spíš měly udělat místo jmenovek čísla dresů vertikální karty složíš dvě čísla konec , jako to dělaj všichni UD , Panini , ITG nebo dělaly , booklet s manu- patchem číslem bez ničeho je o ničem .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Bianconero »

K tématu bookletů (jinak pardon za "spam")

Já si docela oblíbil booklety baskeťáků a amer. fotbalistů. U basketbalistů mají fotku jak navrchu, tak uvnitř.

http://www.comc.com/Cards/Basketball/20 ... i/10488502

http://www.comc.com/Cards/Football/2015 ... r/10850944

a s trochou taktiky :D

http://www.comc.com/Cards/Football/2015 ... m/10851129
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Sperlinho »

Ta přední strana bookletu je doopravdy hezká, super fotka. Jinak ale sdílím názor Sugyho, kdyby byla např. fotka v podobném duchu a pak ať už podpis, kousek dresu, čehokoli - je to bomba. Jak zde jíž bylo psáno většina si booklet dá do holderu a bez té fotky, to není ono. Škoda :/ :)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Tie »

Booklet je podle mě mimo, celkově mi ta série až na paralelky přijde jako graficky vyčerpaná loňská. Nikam se to neposunulo, jen se to přezdobilo.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

K tématu toploader - máme jich skladem 220 kusů. :wave:

Jinak až zájem sběratelů ukáže, jestli jsou karty přezdobené nebo se nijak neposunuly.
Záměr letos byl přejít z "fanouškovských" replik dresů přejít na něco originálního a to se doufám podařilo. ;)

ukamenujte mě ale s obou manufactured insertů jsem osobně nadšený.

Je vidět že produkce amerických firem se "zcela zaručeně" GU patch apod. sběratele poněkud zhýčkala

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Tie »

Ještě jsem zapomněl na mistrovské canvas, ty se moc povedly.

Ty karty pro mě osobně přezdobené budou, i když se budou prodávat po krabicích. Jde o subjektivní dojem, neměřitelný.

Celkově vám samozřejmě fandím a doufám, že ještě mile překvapíte.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Díky za každého fanouška :)
obecně chci vydávat kvalitní karty za skvělou cenu ;)

nechci hned vystřílet všechny ostré náboje na I.sérii :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Mě se karty celkově líbí , zase jsou tam nový věci ale ten booklet je fakt totální hovadina , nejde o to jestli je to game worn nebo ne ale ten nápad je uplně mimo podle mě , to se daly udělat jednotlivý karty s číslama to by tomuhle druhu sedělo líp , booklet mohl být dam příklad , jak jste dělaly ty jméná hráčů takovou fotku tam šoupnout a na druhý straně když už manufactured patch tak třeba malý logo klubu , nebo patch a podpis , nebo to logo a pod tim podpis , hodně se dělá taky podepsaný písmenko to dělá UD celou dobu taky jsou to manu patche a na to podpis - jsou to jednotlivý karty , ne booklety tohle nemá logiku ale jinak se mi ta serie zase líbí , ale case hit - booklet to by měla být mrda , tohle je omyl .
Ale znova řikam je to dobrý , jdete správnou cestou nestěžuju si na tu serii jako takovou , to vůbec ne .
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

A samozřejmě po designové stránce nemůžeme vždy vyhovět úplně každému.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Tohle je karta co jsem sehnal na ebayi , takhle maj být podle mě karty kde jsou manu patche - jmenovka nebo číslo hráče to je jedno :
Obrázek

Ale otevřít booklet a tam je manu - patch číslo hráče a konec ende , tma . to nevim fakt co k tomu už říct .
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od superman66 »

Já myslim že tohle je hodně o osobním vkusu a každýmu se bude líbit něco jinýho. Mě přesně takovýto booklet vyhovuje.. pokud je na dresu dvojciferné číslo, tak je to super to takto udělat. Mít takovýto booklet Maria, jsem nadšený. Beru to jako celek, takže fotku navrchu beru jako součást karty, a to že si dám booklet do toploaderu a více se dívám dovnitř je už na každém.

Jinak s tím, že booklet by měl být bomba souhlasím, ale tohle spíš je o tom, že už jsme skutečně zhýčkaní. Produktů je v zámoří tolik, že jersey karty bereme už skoro jako base, patch je standart a i těchto "bombiček" je více a více.

Za mě hodně super, zatím mě to zaujalo nejvíce.. (takže kdyby zase ten Schwarz do budoucna... :think: :D)

PS: vidiš, a zrovna ta karta J. Allena se mi moc nelíbí.. 100 lidí - 100 chutí..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Já už k tomu taky nechci nic říkat - Sugare, máte svoji pravdu s tím nic neuděláme a jen mi prosím nekažte radost ;)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Ne o to nejde , svojí pravdu , jenom píšu svuj dojem z tý karty - respektive z toho nápadu . Podle mě by už byly lepší ty dual podpisovky booklet na každý straně fotky jednoho hráče a podpis , nebo jsy a k tomu podpis , uplně jednoduchý jak v Playbook třeba . Ale zase je to něco jinýho , novýho .
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od deiv14 »

Bohužel tady v tom musím souhlasit se Sugym, přední strana bookletu parádní, ale tento typ "karty" vnímám tak, že to hlavní lákadlo by mělo být uvnitř a mě osobně tohle prostě nezaujalo. Ale myslím, že to stačí napsat jednou a dál o takto subjektivní věci netřeba moc diskutovat. Navíc bych řekl, že je není zrovna na místě psát něco ve stylu: UD to dělá jinak a tak by to mělo být...i když se mi výsledek moc nelíbí, tak musím rozhodně pochválit odvahu zkusit vytvořit něco originálního, to je prostě super a věřím, že si to svoje příznivce najde, viz Superman :thumbup: souhlasím i s názorem, že jsme moc zhýčkaní, ale s tím asi nikdo nic neudělá *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Vunczeg
Opora
Opora
Příspěvky: 220
Registrován: pát 07. lis 2014 15:17:58

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od Vunczeg »

Pane Hrbek a samozřejmě ostatní.. dovolte muj pohled na věc - jak psal deiv14 tak tohle je prostě obří lákadlo (a muj duvod k nákupu casu) Jenže.. ono to tak není.. prostě.. měl tam být podpis daného hráče..
škoda, zatím tomu nemužu dojít na chuť..
DEATH BEFORE DISHONOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Supermane - *gp*
Co se týče vkusu, taky já si na kartu prostě musím zvyknout, ale mně se líbí hodně originalita. Je to něco nového (nemyslím booklet, ale samotné provedení...) a to je určitě super vždy v tom dnešním blázinci karet:-).
Přední strana je suprová, ta je hodně povedená.
A určitě zaslouží svůj obdiv i Sugy, který kritizuje věcně a bez urážek:-).
Kluci a víte sami, že naživo ty karty jsou pak většinou mnohem lepší a bude se líbit i to, co nemusíte teď. Já jsem na sérii zvedavej. A je dobře načasovaná (od konkurence vychází až UD Black Diamond v prosinci ;) ).

Jen dotaz - neuvažovali jste o zlatém podpisu na podobných kartách jako jsou ty dual? Mně osobně to tam kazí modrá, i když zase jsem to někomu ukazoval a tomu se to moc líbí. Pro mě by tomu ta zlatá dodala punc lepší, protože karty jsou to parádní a (mně osobně) to tam prostě ta tlustá modrá v některých případech kazí. Myslím, že i černá by byla lepší, přesto bych ty podpisovky hodnotil jako perfektní. Díky za odpověď.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů