2x UD 12-13 ser. 1 TIN - aneb ...

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

2x UD 12-13 ser. 1 TIN - aneb ...

Příspěvek od Dampa17 »

... aneb darovaný koník pěkné zoubky má *thks*
Obrázek
Tyhle dvě plechovky (zatím dávám první, druhou přidám později, dovolí-li čas) jsem dostal jako dárek, ale opravdu netuším od koho. Dle adresy odesílatele jsem si je poslal sám, ale opravdu o tom nevím. Pravda je, že tajemný dárce se opravdu trefil do období, kdy spousta jiných věcí stojí za starou bačkoru (jenom vypsání za poslední týden by zabralo několik stránek) a tak otvíračka samotná i postupné (i když velmi pomalé) zpracování karet opravdu slouží jako ta pověstná berlička ... ale dost plácání, přejdu k samotným kartám ...

TIN 1
... když jsem rozbalil první plechovku (obsahuje 12 balíčků po 8 kartách), tak na mě vykoukla tahle oversized karta
Obrázek

no a v následujících balíčcích pak bylo toto:
- na ukázku base cz a boston
Obrázek
Obrázek

- dále insertní série Silver Skates
Obrázek

a MVP - myslím, že ani v jednom případě si nemůžu na jména stěžovat
Obrázek

no a pak dva kousky Canvas - krásné karty, král Henrik je parádní jméno a ta YG je myslím 1:48 (takže :4 plechovkám), což je hodně dobrý
Obrázek

a na závěr Young Guns - karty, které jsou hlavním lákadlem série UD a tady bych poprosil o názor větší znalce na nováčky, ale myslím si, že taky dobrý
Obrázek

- na závěr první plechovky můžu říct jediné - protože jde o dárek, jehož cílem bylo udělat mi radost, tak i kdyby to byla jen jedna karta, tak mi to radost udělá, protože už jen to, že si takhle na mě někdo vzpomněl je pěkný pocit, za což ještě jednou moc děkuju - no a jinak za mě prostě super :thumbup:

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x UD 12-13 ser. 1 TIN - aneb ...

Příspěvek od Dampa17 »

... tak když už jsem v tom, tak je tu i TIN 2 (možná kapku slabší, jak ten první, ale i tak moc zajímavý ...)

nejprve oversized - ty karty se mi moc líbí a jako set pohromadě by mohly vypadat moc pěkně
Obrázek

base - tentokrát pouze cz, z bostonu byly asi dvě karty jako v první plechovce - jinak platí, že řadovky série UD mají opravdu výborné fotky (a je mi celkem jedno, jak je karta orientovaná)
Obrázek

MVP a Canvas - tady bylo o jeden kousek MVP míň a na Canvas asi slabší jméno, ale ten checklist se mi zase líbí moc
Obrázek

zato Silver Skates se podařily - Teemu je určitě skvělý jméno a Boston potěší vždy ;)
Obrázek

no a na závěr Young Guns - tady bych opět nechal posouzení na povolanějších, budou-li mít zájem napsat pár slov, ale o kartě Bostonu jsem se zmínil už výše ...
Obrázek

takže podtrženo sečteno - *thks* *gp*

a na závěr dodávám, že kromě duplikátů (časem dám do nabídky), si vše nechávám

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2x UD 12-13 ser. 1 TIN - aneb ...

Příspěvek od leebour »

Nech už to bola manželka alebo niektorí zo zberateľov oceňujem toto gesto a teším sa s Tebou Dampíku :clap:

EDIT: A veľmi sa mi páči spôsob akým karty zbieraš, to jest , že si to otvoríš, urobíš radosť a necháš na pamiatku. :thumbup:

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8441
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2x UD 12-13 ser. 1 TIN - aneb ...

Příspěvek od Hans »

Myslím, že první plechovka byla opravdu monstrozní. Young Guns Rynnas, Kreider a navíc ještě Baertschi YG Canvas. To je skvělé! Ani by mi nechybělo, že nebyla ani jedna jersey.

A samozřejmě mě také těší to skvělé gesto! :)

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host