13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2015.
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od necak »

Netorack píše:Vincour a Irving jsou pěkné příklady.
Třeba Irving zase něco napíše... Pravidla moštárny byly boží! *rfl*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od Dampa17 »

Mám takový pocit, že spojení necak - artifact je takové inverzní uskupení dvojce svatos - jakýkoli box ... myslím, že kdyby tam třeba místo toho Sakica byl třeba Gretza, tak by to hodnocení bylo trošku jiný ... takhle holt i když je splněno to co je garantováno, tak to prostě nepotěšilo ... tak třeba příště, což bych moc přál ;)

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od sabres911 »

Hans píše:To co popisuješ se ale děje u Upper Decku každý rok. Třeba Autofacts jsou toho zářným příkladem. Většinou u borců, co hrajou druhou sezonu se zbavují těch nálepek z té nováčkovské. Samozřejmě ale u těch béčkových. :D
To je jeden z důvodů, proč bych do nových Artifacts nešel, přesto že jsem z první série vytáhnul krásný dual patch Brodeura /15.
Vincour a spol. v pohodě, ale podle mě jednoznačně nejvtipnější karta je Johan Motin. Neznáte ho ?

Kartička vyšla v sérii 2012-13
http://www.ebay.com/itm/2012-13-Artifac ... 54045993ee

Johan Motin je ročník 1989, reprezentant U18, U20, draftovaný Oilers ve 4.kole. V zámoří odehrál 2,5 sezóny a za Oilers debutoval v sezóně 2009-10, kdy si střihnul jeden zápas. . Ehm, podepsaná karta po 3 letech a hlavně odchodu do Evropy ? Proč ne *rfl*

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od necak »

Dampa17 píše:Mám takový pocit, že spojení necak - artifact je takové inverzní uskupení dvojce svatos - jakýkoli box ...
Dampo, to vysvětlení je naprosto jednoduchý - koncept příčiny a důsledku (karma), a to myslím smrtelně vážně! Svatose neznám, ale na základě jeho příspěvků a reakcí okolí je to podle mě kluk, co něco v životě dokázal, něco vybudoval a něco tu po sobě zanechá! Navíc je to dle mého bezelstnej a empatickej člověk, co nezištně rád udělá někomu radost, pomůže, potěší... Proto si sbírání užívá, bere ho jako relax a nic víc a karma s tím takhle nakládá - oplácí mu to, navíc jsem přesvědčený, že i v jeho osobním životě, že je šťastný. Já o sobě vím, že umím být protivný, rýpavý, škodolibý, nechám se vyprovokovat a prostě vše až moc zbytečně řeším s horkou hlavou! Moje výchova nebyla ideální a neměl jsem kolem sebe ty správné vzory - jak v rodině, tak v hokejových kolektivech. Vím to, snažím se změnit, ale je to sakra těžký, to mi věř, navíc, když jsi negativitou obklopený prakticky neustále (přál bych Ti někdy trávit čas v kolektivu s převahou starších žen-učitelek, to je fakt brutální... *rfl* ). Moje karma je ale pořád dost zahovněná, ale na druhou stranu, co se snažím být lepší (neberte tohle forum, myslím v reálném životě!), tak se to pomalu mění k lepšímu a já se čím dál víc směju! Co se týče karet, tak breakování mám také jako relax, ale na rozdíl od Svatose do toho jdu vždy s tím, že prostě chci NĚCO vytáhnout, ale ta hinduistická potvora mi to pořád vrací... *rfl* *drink*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od Dampa17 »

necak píše:(přál bych Ti někdy trávit čas v kolektivu s převahou starších žen-učitelek, to je fakt brutální... *rfl* ).
... no, sice netrávím čas v kolektivu starších žen-učitelek, ale ve značně feminizovaném pracovním kolektivu úřednic různého věku ano, takže si to dovedu představit *lgh* ... no a ty pocity, kdy by mi mohl někdo dát trpaslíka a já doma budu mít přes noc postavu vhodnou tak do NBA moc dobře znám, to by bylo na hodiny ... ale i tak věřím, že nakonec všechna voda steče, Stázina se dostane Kubovi za ženu a tak i Ty vytáhneš z nějakého boxíku kartu, která potěší a stejně tak mě někdy vydrží ten šprtajzlík aspoň přes noc *drink*

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od Kwell »

necak píše:...Navíc je to dle mého bezelstnej a empatickej člověk, co nezištně rád udělá někomu radost, pomůže, potěší...
Toto môžem potvrdiť. Takže asi na tom bude niečo pravdy....

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od deiv14 »

To mi připomnělo ten seriál - My name is Necak :D :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od necak »

deiv14 píše:To mi připomnělo ten seriál - My name is Necak :D :thumbup:
Vim, že něco takového existuje, ale k tomuhle principu mě dovedlo především studium a vlastní zkušenost! Opravdu to funguje, není to klišé. My, Češi, máme v sobě primárně zakotvenou negaci, ta je ale dána historicky, protože se s námi vždy jen zametalo, ale... *fngrs* Ne, to bych se zase rozepsal minimálně na A4 ve Wordu, velikost písma 10 a bez odstavců! *lgh* Proto jen připojuji inspiraci:

http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13/14 UD Artifacts - průjem za trojku :D

Příspěvek od deiv14 »

Karmu nepopírám :) jen si mi prostě připomněl Earla, což je mimochodem jeden z mých oblíbených seriálů *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host