3 boxy Classic signatures

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

3 boxy Classic signatures

Příspěvek od kalderon »

Sice už jsem CS brejkovat nechtěl z důvodu, že minimum obsahu boxu šlo do sbírky, ale přece jenom když už byla ta možnost, tak jsem neodolal (pochybuju, že příště odolám :D) ale jak se říká - kdo nehraje, ten možná nic neprohraje, ale určitě nic nevyhraje. Jako neznamená to, že bych brejku někdy litoval, vždycky něco pěknýho vyskočilo. Nejinak tomu bylo i dneska, do sbírky sice 5 řadovek, 2 Bannery, 1 klasická podpisovka a 3 inserty, ale ty inserty mě moc potěšily. Jdeme na to:
Fotil jsem všecko lepší:
Box 1
Tady mi radost udělal jak Gordieho Banner Numbers SP, tak ještě větší radost mám ze Social signatures Kevina Weekse

Obrázek

Box 2
Tady jsem natrefil na Hot box, co pěkně pálil. Najít v boxu 2 inserty The Originals, to je dost klika řek bych, navíc s ikonou Wings Kellym + ty ostatní jména jsou dost ucházející řek bych. Tenhle box je pro mě vítěz brejku.

Obrázek

Box 3
Tenhle box byl nejslabší, ale určitě ne špatný. Zde se urodilo další SP Banner numbers, a to Mario Lemieux - spokojenost, Mário mi chyběl a Ronning půjde do sbírky.

Obrázek

I když se moc karet do sbírky neurodilo, u mě panuje spokojenost jako po každém brejku CS. Díky za shlédnutí

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 3 boxy Classic signatures

Příspěvek od Tony Lapacka »

Druhý box určitě hodně dobrý nadprůměr! S těmi The Originals se u Panini asi trochu přehlídli, když dali dvě do jednoho boxu ...:-)

Gratulace!
Hobby od roku 1994.

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 3 boxy Classic signatures

Příspěvek od Kwell »

Druhy box veeeeelmi zaujímavý :)

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 3 boxy Classic signatures

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Musím se opakovat ty Classic signatures to je nádhera.Gratulace :clap:
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy Classic signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

Je tam i pár kolegů z Canadiens + John LeClair i když v dresu Phil, ale já bych byl hodně spokojený.... Díky za break!!! MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host