SP Game Used 2014/15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

SP Game Used 2014/15

Příspěvek od Tkachuk007 »

Celý víkend jsem se těšil na boxík SPGU. Letošní ročník se mi moc líbí a nebojím se ho přirovnat k mladšímu bráškovi The Cup. Cena je třetinová a při troše štěstí se z něj dá vytáhnout i nějaká ta pecka. Bohužel, ta se nekonala. Avšak má rozbalovací vášeň a touha byla na nějakou dobu ukojena :lol:

Jdeme na to. Bude to fofr. Box obsahuje pouze jeden balíček s pěti kartami.

Obrázek


Alexander Khokhlachev limit 451/499
v NHL zatím 3 zápasy, 0 bodů, nastupuje v Providence Bruins AHL, kde loni získal 57 bodů

Obrázek





Patrik Nemeth limit 58/99
v NHL zatím za dvě sezony 13. zápasů, překvapilo mě, že je ze Švédska, hraje AHL v Texas Stars

Obrázek





dvoubarevná jersey Marka Messiera jde přímo do sbírky *cheer*

Obrázek




teď bych měl mít radost, že jsem trefil Draft Day Marks, jenže já toho hokejistu vůbec neznám
Brandon Gormley limit 27/35 - Kanaďan, 13. draftu 2010, letos 15 zápasů v NHL (celkem 20), no, budu ho sledovat ;)

Obrázek




Šup, ještě jedna Draft Day Marks. Griffin Reinhart limit 16/35 - dokonce ho znám :P zatím 8 zápasů v NHL, velký talent, budu mu fandit :thumbup:

Obrázek



závěrem: karty to jsou moc pěkné, napětí při rozbalování bylo veliké. Chtěl jsem vytáhnout nějakého Rangera na Stadium Series nebo SC Final Materials. Nevadí, ebay pomůže. Díky za pozornost.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: SP Game Used 2014/15

Příspěvek od Hans »

No alespoň, že si ukojil otvírací potřebu a nenechal ses tím nějak rozhodit. Tenhle break mě osobně utvrdil v tom, že SP Game Used považuju za nejhorší produkt od Upper Decku v poměru výkon/obsah. Já bych byl s prominutím nas....., že jsem místo toho nevzal třeba manželku na víkendovej pobyt někam. *lgh*

Dvě uměle vytvořený a podepsaný písmenka. K tomu dvakrát photoshoot jersey, u kterého se ani nedá zjistit, že se v tom ten frajer opravdu fotil. Jediná karta, která snese nějaké měřítko je ta jersey legendy. Jinak mi to osobně přijde k pláči. :thumbdown:

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: SP Game Used 2014/15

Příspěvek od Tkachuk007 »

Mám trochu štěstí, že mi nováčci nevadí. Rád je sleduju. Ale je fakt, že bych si z těch karet koupil jenom toho Messiera.
No, musel jsem to zkusit, kdyby náhodou. Letos se mi po dlouhé době SPGU hodně líbí. Hlavně ty Stadium series :thumbup:

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: SP Game Used 2014/15

Příspěvek od sabres911 »

No, podle mě dobrý box, co jsem se díval na breaky, tak většinou je tam jedna stadium series hráče jako Klein a to bez limitu, tady máš dva nadějné mladé beky, Gormley začíná hrát, Reinhart je starší brácha BUF Sama a mladší Maxe z CGY. No a jersey Messiera reprezentuje legendu. Osobně bych byl spokojený :)

PS: Németh měl patřit do základní sestavy Stars, jen se zranil, uvidíš další rok.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: SP Game Used 2014/15

Příspěvek od Tkachuk007 »

Díky za informace. Ty mladíky si pořádně prostuduju, když už je mám ve sbírce :P
Zrovna ten Klein by se hodil ;)

Uživatelský avatar
Diego
Opora
Opora
Příspěvky: 371
Registrován: ned 06. dub 2014 21:22:10
Bydliště: Kozmice

Re: SP Game Used 2014/15

Příspěvek od Diego »

Přidám se do debaty :D .... Karty draft day se mi líbí , takže bych byl asi s breakem spokojený až na tu cenu :thumbup: já se zúčastnil case breaku a jsem spokojený málem z toho nebylo nic ale nakonec v losovaní padlo SJS které sem obsadil :D Tady je výsledek *cl*
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host