2013/14 THE CUP

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

2013/14 THE CUP

Příspěvek od DZOU12 »

Vazeni zberatelia,
tak ako po minule roky som si aj tento rok doprial na Vianoce box THE CUP.
Tentokrat ide o najnovsiu seriu 2013/14.
Po minulych skusenostiach som od toho uz nic necakal,bo vytiahnut nejaky hit chce obrovske kusisko stastia,aj to si musite vybrat aspon na par rokov dopredu.
A tu je vysledok:


Aj ked len base karta,ale CROSBY vzdy potesi.
Obrázek


Meno podla mna dobre.
Obrázek


Tu som mohol chytit aj lepsieho novacika.
Obrázek


Tu je zasa meno novacika super,ale neviem preco,ale mam taky pocit,ze hrac dlho neostane v NHL a vrati sa do KHL.
Obrázek


Prekrasny patch.
Obrázek


Na tejto karte som rad,ze tam nebol nejaky no name rookie hrac,ale legenda.
Group C 1:35
Obrázek


A vysledok,je jasne,ze za tie peniaze sa to neoplati,bo celkova hodnota boxu je tak stvrtina z ceny,ale kto otvaral niekedy takyto box vie pochopit o com je to otvaranie boxu.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Bianconero »

Krásný Bobby Hull!!! *prty* A co se týče Ničuškina, nebyl bych vůbec skeptický. Před zraněním byl skvělý a až se vrátí, bude pokračovat ve svém růstu. V KHL nemá, co by hledal. Bude zářit v NHL ;) Jinak se mi moc líbí podpis Brocka Nelsona :thumbup: A díky za pěkný break *drink*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
bobonhl
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 98
Registrován: pon 30. kvě 2011 15:30:54

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od bobonhl »

Krásný Bobby Hull ale ani Brock Nelson není špatný hraje docela slušně.A celkově myslím lehounlince nadprůměrný box,fakt jsem viděl i horší takže myslím můžeš být spokojen

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od pavelbart »

Myslím, ze slusny boxik. Vlastně zadne spatne jméno. Takže z tohoto pohledu velké stesti. Bobby je paráda...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od DzEjDy »

Crosby má svoji cenu jako jeden z mála i na řadovce, Eddie the Eagle na paralelce do 25ks taky fajn, Nelson podle mě není špatný jméno, akorát mu není věnována taková mediální pozornost, jenomže to u Islanders kromě Tavarese asi nikomu, hokejista to je určitě kvalitní (a z hodně hokejový rodiny - viz. wiki), dále 1of1 sice "pouze" pressplate, ale v Nichushkina jsou vkládány velké naděje do budoucna, ten buď zapadne (u Rusáka člověk nikdy neví) nebo bude zářit, průměrný hokejista z něj podle mě nebude. Limited Logos jsou pěkný karty, ten Spezzův klikyhák moc neznám, takže těch auto karet asi mnoho taky nemá a nakonec krásná auto karta legendy nhl, navíc na kartě, která má něco do sebe...

Počítat to finančně asi nejde, ale jako nějaký propadák bych tuhle plechovčičku neviděl. Díky za break! :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Hans »

No píšeš to sám na závěr. Cupky ale i boxy celkově se na peníze přepočítávat nedají. Jak už to bylo psáno, tak na RC kartě si mohl chytnout mediálně lepší jméno, ale Brock Nelson hraje ve své druhé sezoně opravdu skvěle a spoustu těch zvučnějších jmen i překoná. Už teď má stejně bodů jako v RC sezoně a to má odehráno asi polovinu zápasů. Zmiňovaná hvězda Tavares má o dva body víc a mnohem horší plus mínus. ;) Jason Spezza taky fajn. Mnohem radši vidím na těch limited logos nějakou současnou hvězdu než zase dalšího nováčka. A Bobby Hull velká paráda!

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Parádní Golden Jet-Bobby Hull a Jason Spezza podle mě jeden z nejvíce nedoceněných hráčů v NHL,ale to je jen můj názor.Moc hezký patch.Sid Kid je na každé kartě fajn.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Cavare »

Paráda! *cheer* Ničuškin bude hodně dobré jméno, je zraněnej a je to jeho třetí sezóna. Dej tomu ještě rok, dva čas. Rozhodně se může řadit v budoucnu k velkým hráčům. Dytsyuk taky nevynikal ve 20 v NHL.
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

TO:Cavare

Pavel Datsuyk začal hrát v NHL až když mu bylo skoro 24....kde udělali soudruzi skauti chybu :D
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Hans »

Tak hlavně u Detroitu v tomhle byli vždycky trochu jiní. Nevadilo jim vzít hráče a pak třeba 5 let čekat než se vyhraje. Ať už v Evropě nebo AHL. Jinak pozor, Ničuškin hraje teprve svojí druhou sezonu a je mu 19 let. ;)

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od Cavare »

Hans píše:Tak hlavně u Detroitu v tomhle byli vždycky trochu jiní. Nevadilo jim vzít hráče a pak třeba 5 let čekat než se vyhraje. Ať už v Evropě nebo AHL. Jinak pozor, Ničuškin hraje teprve svojí druhou sezonu a je mu 19 let. ;)
Přesně tak. Hlavně včéra při dokumentu Dominika Haška jsem zas koukal na tu sestavu Red Wings. Myslím si, že mít tolik hvězd v jednom týmu bude v budoucnu nemožné. Díky tomu budou už i v Red Wings hrát mladší hráči.¨

Ničuškin správně, hraje druhou sezónu. Já mám furt v paměti, že tam přišel, když tam byl Jarda a to je blbost. Tak proto mi to nevycházelo. Ale co, byl na olympiádě, je to talent a na to, že první rok měl 34 bodů, je na nováčka hodně dobré.
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od hektuur »

Ten Bobby Hull!!! To je pecka krásná karta!! *prty* *prty* *prty*
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od mapko »

podla mna velmi podareny box, kazde meno je zname, urcite nad priemer
gratulujem!

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2013/14 THE CUP

Příspěvek od zette »

Sice uplne ne zadna pecka, kazda karta je ale lehce nadprumer... Za Spezzu Ti dam litr, jestli chces, napis :wtf:

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti