2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od svatos40 »

Ako sa hovori .. zas ma vcuclo do obchodu a tak som nakupil a to som si hovoril ze november si stiahnem iba boxy co mam v USA.

Tentokrat ITG Between the Pipes 2014 Hobby Master Case = 20 boxov.
Obrázek

Tak ideme na to: Maly nahlad na base karty klasicky rozdelene na Legendy - Aktualne hviezdy v NHL a mlade nadeje
Obrázek
Subset Immortals vyskladany komplet 1-45
Obrázek

Masky klasicke RED verzie (nazivo nadherne leskle pekne spracovane kde okrem NHL masiek sa nachadzaju aj Repre zostavy ako Hasek, Price, Voky, Luongo, Lundqvist, Rask..)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Silver Verzie /100
Obrázek

Klasicke Silver Jersey (opat prepletene od legiend, cez sucasne mena az po novacikov) xx/180
Doplnene o jersey Current Crop /180 a Top Prospects / 90
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Draft Day /90
Pack Your Bags /90
Aspire /180
Obrázek

Podpisy Pre mna uplna lahodka:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A nieco lepsie:
Game Used Patch Silver /19 (Hedberg ATL nadherny 5 farebny kusok) Wamsley 3 CLR
Masked Men Glove Silver Garth Snow /9
Masked Men Memorabilia Silver Manny Legace /9
Big Leaugue Debut vsetko Silver verzia /180 Palmateer je LIMITED (mensi kusok dresu) / 9
Rivals Silver /90

Obrázek

Ano aby som nezabudol este to najlepsie :):)
Jimmy Waite Gold Masked Men /10
Grant Fuhr Vezina Winner /5
Arturs Irbe Masked Men Memorabilia Gold 1 OF 1
John Vanbiesbrouck Game Used Jersey Gold /10
Semyon Varlamov Auto & Memo /5
Patrick Roy Pack Your Bags GOLD /10
Viktor Fasth Big League Debut GOLD /10
Ed Belfour NAMEPLATE "R" 1 OF 1

Obrázek

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od valento3 »

Je to pěkná nálož a hodně hezkých kousků, dovedl bych si vybrat. Nejlepší je, že u hráčů NHL použily fotky zboku, zvrchu a zezadu a už tam nejsou jen ty hlavy. U těch Masked Menů mi nesedí ty kresléné "portréty", podle mě se to k tomu lesklému povrchu nehodí, stejně jako loni k tomu duhovému. Podpisy NHL vs. podpisy nižších soutěží cca půl na půl, lehce ve prospěch NHL. Takže paráda oproti dřívějšku, kdy převažovaly podpisy nižších soutěží. Nameplate v BTP - super! Gratulace :thumbup:

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od Netorack »

Tak, bradu jsem si posbíral ze stolu a můžu hodnotit: Nářez :thumbup:
Belfourovo písmenko je boží, zaujal mě LoPresti za North Stars, kde toho vytáhli... a podle checklistu tam má i druhý Goaliegraph za Oilers, kde odehrál dva zápasy... A že Captain Kirk hrál za Rangers jsem si musel regulérně vygooglovat. Tohle se mi na ITG strašně líbí.

A jak už zaznělo, oceňuji kreativitu při vybírání fotek zezadu, zboku a zeshora :lol:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od superman66 »

Hodně velká paráda, to musí být super otevřít takový case.. nameplate je moc pěkný, ale mě učarovaly ty podpisovky!!! A karta nazvaná "zbal si svý věci" je docela vtipný nápad :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od Tkachuk007 »

Krásná podívaná. Takhle pohromadě je to pastva pro oči. A ten závěr je špičkovej i jména se povedla :thumbup:
Díky za prezentaci breaku.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od pavelbart »

Myslím, že hodně slušný case, podpisy i memo super, nameplate Eddieho - paráda!!! Čekal jsem na začátku, že vytáhneš gold masku Haška :-))) (tu nemám - už bych loudil).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od vodry22 »

Super pokoukání. Ty mladý, to mi nic moc neříká, ale ten zbytek se fakt vydařil. Hlavně ty podpisovky jsou jedno lepší jméno za druhým. a 1/1 Belfour, to se počítá.

Docela dost se mi líbí karty Big league debut, ale jedna věc mě na nich i štve, a to je různý velikosti jersey u různých hráčů. u pár setů to ITG dělá a když je jich víc u sebe tak to vypadá blbě. Ale to je jen takovej můj vrtoch. K breaku samozřejmě nemůžu nic vytknout, sem rád, že se můžu mrknout na case break :thumbup: díky

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od svatos40 »

Vodry mne sa zda ze BIG LEAGUE DEBUT maju mensie kusky len tie verzie LIMITED asi kvoli tomu ze u starsich hracov uz dochadzaju memorabilie.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2014 ITG BETWEEN THE PIPES CASE = 20 BOXES

Příspěvek od vodry22 »

To je vlastně pravda ,že jebto u limitů. Ja sem mel v boxu lord stanley mug M.Richarda na Leaders ring a říkal sen si,že bych to sesbírl,ale zrovna na těch kartách mě to celkem odradilo. Kdyz bych mohl do toho ITG kecat tak bych byl pro aby byly všude stejný i kdyz menší. Ale jak říkám, je to jen taková krvina z mojí strany. Je na těch Big league debut zvdruhý strany napsáno něco konkrétního?datum,soupeř,výsledek?to by se mi totiž celkem zamlouvalo.

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti