13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od vodry22 »

Tak dnes se toho sešlo víc, dám to vše do jednoho tématu. Nejdřív jsem otevřel box Contenders a z nich jsem byl dost namlsanej z videí co jsem viděl a nakonec musím říct, že nic moc(tentokrát to beru to z pohledu cena/obsah. Propadák to vyloženě nebyl, ale samý mladý a za mě malinko smůla na jména. Určitě je spoustu horších boxů, ale mnohem víc i těch lepších, ale tak to je a bude :)

Nejdřív jeden nepořádek ve znacích. sice ty hráči změnili klub, ale stejně si říkám proč neudělali Haláka za St. Louis a Millera za Buffalo, vžydyť o nic nejde, lepší než tohle
Obrázek

jeden Jarda za Ďábly
Obrázek

nějaký ten insert a ROOKIE
Obrázek

a podpisovky
Obrázek

Obrázek

Toffoli v pohodě, quad Buffala víceméně taky, cena za ně ale je někde jinde, než by možná i měla být. Kupovat je po kuse tak bych si je do sbírky nekoupil, ale o tom to je a příště budu mít na karty podle mého vkusu třeba víc štěstí.

12/13 ITG Ultimate Memorabilia vol 12 můj druhý box

Naposledy mě to tak namlsalo, že jsem pořídil ještě jeden. Ze začátku trochu rozpaky, ale pak sem to prošel ještě jednou a řekl bych, že nakonec vyšel moc dobře i když ten minulej plnej legend lepší. Tenhle jinej, ale stejně dobrej, Opravdu na takovýmhle boxu nejde prodělat, co karta to hit.

1. balíček
karta Future Stars se možná vyvine k lepšímu v budoucnu, jinak, abych se přiznal moc ty mladý neznám až na pár jmen takže ani nevím jak na tom Dickinson je. Draftován Dallasem jako celkově 29 v roce 2013, Za Dallas nehrál , ale v OHL má docela dobrý statistiky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

2. balíček
druhá Future Stars karta, Monahan slušný jméno, MacInnis pěkný kousky dresu, spokojenost s balíčkem

Obrázek
Obrázek
Obrázek


3. balíček
podpisovka nic moc i když člověk nikdy neví jak se v budoucnu rozchytá. Pěknej podpis, kompletní, nezkaženej nálepkou. Stick karta výborných 500set gólových střelců v NHL. Bez fotek, ale jinak hezká karta. Žádná silueta jako ve Stickworkách.

Obrázek
Obrázek
Obrázek


4. balíček
zase Future Stars, ale z McDavida by mohla být jednou mega stars takže uvidíme, Příští rok budu pozorně sledovat draft jak na tom bude. Se jménem spokojenost a quad jesrey kapitánů Pittsburghu taky vůbec není na škodu. Nebýt posledního balíčku, asi nejlepší balíček v boxu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

5. balíček
v každém 10 boxovém casu je jeden box. kde je balíček jenom Steva Yzermana a ten vyšel na mě. Moc pěkný karty. i ta řadovka. Podpis je hard sign takže paráda a jersey 3 barvy, určitě vítěz boxu tenhle balíček

Obrázek
Obrázek
Obrázek


děkuji za pozornost a už teď musím říct, že mě láká ještě jeden, uvidíme :D

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od gonzzzales »

Moc pěkný Yzerman. S tím McDavidem by to mohla být trefa.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od pavelbart »

Myslím, že ten první box Ultimate byl o 90% lepší, ale zase na druhou stranu, ten byl výjimečný. Na tom by se snad dalo i hodně vydělat v případě prodeje, což je u ITG Ultimate dnes v podstatě nemožná věc. Ale co se musí nechat, rozbalovat tyhle boxy je parádní zážitek, který člověk nezažije u běžných boxů. To mi dá Vodry asi za pravdu. Hlavně palec nahoru za odvahu vzít 2x za sebou takový box!!!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od vodry22 »

Zážitek to je, každá ta karta má něco do sebe, i ty base karty i kdyź na fotkách to moc nevypadá. S tím prvním boxem...já čekal, že ty další budou lepší a lepší :D On ale zas tak bídnej tenhle nebude, časem se pozná i když karta třeba Monahana za Calgary a s podpisem by byla lepší, ale i takhle je to super. To je prostě karta co karta co neurazí a navíc se může objevit nějaká co by si člověk třeba nemohl dovolit. S tím prodejem, ale stejně nevím, lidi to moc nechtějí. Co se ale mě týče raději bych si koupil například toho Ovečkina z prvního boxu než podepsanou Artifacts kartu toho samýho hráče - přitom ta by se prodala za ranec.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od Bianconero »

Počkej, až tu čtyřku z Buffala uvidí Viktor (r_miller) :D ti utrhne ruce :D .. Steve Y je snad na každé kartě fenomenální :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od Cavare »

Tady bych si uměl vybrat. Od ITG se mi líbí snad všechny a legendy paráda. Kharlamov :clap:
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od pavelbart »

Je fakt, že na trhu jsou karty ITG Ultimate v podstatě "bezcenný", nebylo tomu však před pár lety. Přitom ten produkt si drží svou vysokou úroveň pořád, ale ITG dojela na to, že udělala spoustu stejných karet do jiných sérií a Ultimate nechala a nevyvíjela... Ale to už tady rozebíráme jinde pár let.
Myslím, že Monahan nic moc karta nebude, spíš ten McDavid.
Mně osobně, když to rozbaluji, se toto vyrovná jen Cupům. Oba produkty jsou neskutečně zážitkový, u Cupů navíc člověk prožívá obrovský strach... :D Což společně s adrenalinem tvoří zajímavou kombinaci:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od vodry22 »

Ja raději bez toho strachu, ten nepotřebuju a proto se Cupkam vyhýbám a asi i nadále budu. Me stačilo Dominion. Tenkrát sem byl navnadenej Hullem a Royem a mel sem Roussela a redemption Auto patch Tarasenka kterej jeste nepřišel a buhvi jestli přijde. Raději "jistota"Ultimate memo.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od pavelbart »

Osobně bych Cupy doporučil, ta směsice emocí se nedá popsat a nebál bych se toho, já měl vždy dobrý. Neříkám, že se zaplatili, ale asi jsem nikdy nic neprodělal, určitě ne jako na posledních 2 boxech Contenders:-)))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 13/14 Panini Contenders a 12/13 ITG Ultimate Memorabilia

Příspěvek od vodry22 »

Nevim, nevím raději si dam jeste jeden box ultimate :D ale buhvi jak to bude, začínal jsem s pinnacle boxama a koukam, ze se to krapet posunulo *rfl*

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host