2014-15 UD Premier

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od Ragnarook »

Fajn, tak jestli se někdo dostanete, k nějaké kartě z toho Islels logo, tak beru všema deseti ... a že jich mám dvanáct :) Tech prstů myslím :)
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od SteveRogers92 »

Ou,ty patche těch Log týmu vypadají luxusně. Zase budu mít dneska jednu z těch nočních můr, kde si chci něco takového koupit ale v peněžence jenom pavučina.. teda počkat... on to není sen nýbrž realita :D Steve
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Nádherná serie a parádní produkt,jen bych potřeboval aby byl dolar zase třeba za 14kč:-)a nebo ještě lépe 1:1 :D
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od pavelbart »

Tak když pominu cenu, která bude šílená, tak jsem z této série trochu rozpačitý. Každá karta úplně jiná.
Logo patch - tyhle karty já osobně nemám rád, takže za mě nula.
Signature Champions - krásný, dobrý nápad!! I když podobných bylo již více, fotka přímo se Stanley Cupem na ledě - za mě super.
RInks of Honor - booklety - jsem sice rád, že Hašan má první booklet (nepočítám dual Shieldy pro nenormální smrtelníky), ale teda karta nevím nevím, to Panini nesahá ani po kotníky. S tím se dalo naložit líp.
Ty ostatní karty vyšly již před pár lety, tak ty hodnotit nechci, byly krásné a jsou fajn i nyní, ale to už tady bylo.
Série mi připadá, jako kdyby vzali 10 grafiků (každého z jiné branže) a každý udělal jednu kartu. Nejednotnost snad nikdy u žádné série nebyla větší a to se mi grafické práce UD v posledních sezónách fakt líbí. Ale tady se z toho dalo udělat více.
To ani nemluvím, že máme další High End serii a říkám si proč... Tuhle sérii bych já osobně s klidem vynechal, tu trh nepotřebuje. Sorry, ale za 8500,- Kč (normální cena pokud vezmu box v USA) bych teda čekal něco více. To už se blížíme ceně CUPek.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od deiv14 »

Souhlasím s Pavlem, viděl jsem už pá karet a musím říct, že za tu cenu je to docela slabota. Hlavní lákadlo jsou asi ty Logo Patch a já tyhle karty taky moc nemusím (i když Nugeho bych si asi rád pořídil :D ) mnohem raději mám ale karty, kde je fotka hráče a patch v lepším poměru než 1:10, to působí prostě zvláštně a navíc hlavní kouzlo těchto karet by spočívalo v seskládání celého loga, což je tak trochu Mission Impossible a navíc, proč mít jednu kartu víckrát? :) co se mí líbí, tak ty booklety, ty se podle mě povedly, ale Nuge na nich není, takže mě nechávají klidným *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od gonzzzales »

I přes tu cenu hlásí UD, že je vyprodáno...
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od zette »

gonzzzales píše:I přes tu cenu hlásí UD, že je vyprodáno...
Tedy, "mise splnena"...

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od DzEjDy »

A nebo taky "důvod" proč jít s cenou ještě víc nahoru.
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od Veteran fans hcs »

To ani nemluvím, že máme další High End serii a říkám si proč... Tuhle sérii bych já osobně s klidem vynechal, tu trh nepotřebuje.

mě se to docela líbí, takový levnější Cupy.
za sebe bych radši vyhodil Trilogy.
to že se to tak rychle vyprodalo je super, ty karty budou brzo u sběratelů.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od SugarRay »

Taky jsem čekal víc , když vemu Prime od Panini tak ty byly zajímavější , zatim to vypadá že Ultimate budou ta nej serie sezony zatim v mých očích , zase se ukázalo jaký jsou overseas blázni do RC karet , to nechci vidět další sezonu co budou ty blázni dělat když v boxech budou rc karty McDavida , Eichela etc . To bude teprve blázinec .
Ale zase podpisy Pastrňáka , Klingberga a dalších borců , jako redemption ... to je směšný , divim se že tam je Jooris na podpisovce , v Showcase už byly a tady to nestihly? to samí SPA .... jsem zvědavej na Ultimate kolik kartonků tam zase nasekaly - maj vyjít 12.8
Je to každej pes jiná ves jak řiká Pavel , dřív to mělo styl ty OPC Premiere a bylo tam spíš hodně podpisovek , hodně multi podpisovek triple , quad , dual , to se mi fakt líbilo .
Obrázek

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od tom_182 »

Chlapi, ked tuto seriu trh nepotrebuje, preco je potom vypredana?
@gonzzzales: vies uviest aj cestu k zdroju?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od pavelbart »

To ze je vyprodana ale přece nic neznamená. Treba byl nizky náklad. Stejne tak je mizny, ze to skoupili dealeri... Karet je venku docela málo. Taky muze jít od ud o marketing, aby podpořili prodej. Mimochodem, ja myslim, ze drtivá většina sérii je hned vyprodana, protože my nemáme moznost treba po 3 mesicich koupit sérii od dealera ud. Kazde takové sérii zrejme predchazi nejaky jejich pruzkum i proto chteji pocty obj. Casu vedet hodne dlouho dopředu...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od Veteran fans hcs »

jasně že náklad asi nebyl nijak obrovský, ale třeba jen u breaků a groupbreaků u CC bylo otevřeno v minulém týdnu cca 800 boxů.
některé jsem skouknul než mě začalo nudit že se karty začínají opakovat.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od gonzzzales »

tom_182 píše:Chlapi, ked tuto seriu trh nepotrebuje, preco je potom vypredana?
@gonzzzales: vies uviest aj cestu k zdroju?
Na HI to avizuje Breakawaysc.com:

Hey Guys,

Just got word that Upper Deck is officially sold out of 14/15 Premier.

Canadian distributors are also saying that they are sold out.

We knew that it was going to be a limited release but we didn't expect it to sell out so fast. Just wanted to give everyone the heads up.
Naposledy upravil(a) gonzzzales dne pon 27. črc 2015 20:53:38, celkem upraveno 1 x.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od pavelbart »

Tak pokud jsou vyprodaní distributoři, tak to je jiná... Každopádně, UD si myslím, že je vyprodaný skoro vždy, ale je otázkou, jestli třeba mají rezervace a drží to distributorům, což tipuji že ak může být a pak je druhá věc, jestli už jim vše odeslali. A pokud jo, tak to bylo bleskově rychlé.
Přiznám se, že tomu fakt přestávám rozumět. Podle mě je to nejhorší série této sezóny, s šílenou cenou (ano, u nás hlavně kvůli kurzu USD), ale karty - přestože jsou některé velice pěkné - jsou prostě pro mě bez tváře. SPA, SPx, Artifacts, BD, The CUP, nebo třeba i podobné OPC Premier. Ty všechny měly jasnou tvář, jasný jednotný styl, který odpovídal 90% kartám. Tohle je prostě slátanina, navíc s hromadou redemption, což je zvláštní, když vycházely už hotové v předchozích sérií.
Přijde mi, že za mořem jsou schopni sbírat úplně vše. Viz prodej některých karet Leaf Signatures...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od SugarRay »

A teď se bude čekat až propadnou redemption karty až se tak stane tak cena ještě stoupne tak na 300 - 350 Dolarů jako vždy se podívejte zpátky na ty starší plechovky jak to vždycky bylo nedává to logiku ale tak to je, no ale fyzicky jsou tam karty Drouina , Ekblada a Rainharta tak neni co řešit ty fanatici to stejně koupí .
Kolik běžnejch sběratelů si tu plechovku koupilo ? Tohle je hodně zavádějící , když napíšou že jsou vyprodaný . Asi začnu sbírat kartonky Premiere , Ultimate a nakonec to zabijou The Cup čim dražší tím víc kartónu a zase Ekblad , Rainhart , Drouin k tomu nějakej ten Koklachev , Knight a bude vyprodáno *cheer*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od pavelbart »

No jo jenže tenhle rok nováčci zas takový terno jako třeba loni, nebyli.
Loni to byla sestava jako blázen, stačí se podívat na YG checklist serie 1 a 2. Loni byli fakt strašně silný...
Ale tento rok? Ekblad výborný, ale Florida mu na cenách ubírá 80%. Být takový bek v Montrealu, tak se nestačíme divit, Drouin trochu podobný případ, ale ne tak herně... Teravainen začal hrát dobře až na konci. To není nic extra. A větší eso tam asi není. Možná jsem na někoho zapomněl, pak se omlouvám.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od SugarRay »

Johny Hockey na toho jsi zapoměl, ten je taky na redemption kartách v týhle serii a to už mi pokálej hlavu protože on s Ekbladem by měli být hlavní taháky když největší procento karet jsou ty RC , Teravainen - redemption WTF ?!? , Drouin okolo něj jenom hype , herně za nima o parník ale je ve všech seriích na 150 kartách , z Dallasu všude Nemeth toho druhýho si teď nevzpomenu , za Sharks Goodrow a ještě jeden borec taky si nevzpomenu na jméno , Calgary všude Knight a pak ještě jeden no name . To mi hlava nebere .
Můžeě se vsadit že no name rookies bude všude a ty tahouni sérií redemption karty .........
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UD Premier

Příspěvek od SugarRay »

A 15 / 16 sezona , to bude peklo , protože 13 / 14 byla fakt hodně silná rc sezona ale McDavid , Eichel , Hanifin , Strome , počítam že už nastoupí Max Domi a plno dalších borců co byly draftovaný rok nebo dva zpátky Mantha etc .
Pro nás to bude taky zajímavý Zacha , doufám že Jakub Vrána za Caps , Zbořil atd. Fakt hodně silnej rok , kdyby vydávaly karty tři firmy tak by se podle mě uživily .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host