2014-15 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Odpovědět
milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »


Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

milanbiker: jen bych tě poprosil, abys své příspěvky směřoval do tématu kam patří.. tady na fóru je přímo sekce pro zveřejňování karet, které vytáhneme z boxů/balíčků ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »

Polepsim se ja byl vubec rad ze jsem je sem vubec dostal,nejak se moc s pc nekamaradim

Uživatelský avatar
Hooky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: stř 09. dub 2014 8:17:57
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Hooky »

Tož synci, přiznejte se, která dobrá duše tam pojede a vezme mi pár balíčků? :-)

http://www.ofscards.com/drupal/cs/conte ... urze-karet

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Omerta »

Ahoj lidi, vím že zde není to správné téma, ale jelikož se jedná o kartu z této série, tak snad to nebude až tak moc vadit...

Potřeboval bych sehnat podpisovku Mertla (HK), a jelikož to mám jako dárek, a datum přadání se nemilosrdně blíží, tak to začíná docela spěchat. Pokud ji zde někdo z vás má a byl by ochoten mi ji prodat/vyměnit, nebo o nějaké někde víte, dejte mi prosím vědět.

Díky moc!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

Náhled na PROMO kartičky z dnešní burzy - to co mi zbylo z balíčků *iwm*
Obrázek

p.s. k vidění a případné výměně byly i karty Masked Guardians, ale jelikož nevyšla zlínská kartička, tak s reálnou fotografií nemohu sloužit.
Ale myslím, že se zde brzy u někoho v poštičce objeví s patřičnými detailními záběry.
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lembi »

Nedelaji se nahodou PROMO karty pred prodejem serie??
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od tomas78 »

Masked Guardians :thumbup: Nádhera
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

pavelbart píše:Byl jsem ale celkem překvapen z toho, jak se na burze prodávaly karty Promo z balíčků. Fronta se tvořila už od rána:-)))...
plné znění: zde


Moje reakce na nakousnutí tématu k PROMO kartám, myslím, že tady případně bude lepší diskuse

Já jsem ráda za tyto PROMO akce, určitě bych je v rámci možností vždy třeba zařadila jako závěrečku při ukončení celé kartičkové sezony, kdy finišuje celková výroba karet daného ročníku. Určitě bych to nedávala po sériích jako půl ročních - pokud i do dalších let bude zachována série I. a série II., ale prostě "výprodej" nakonec komplet ročníku.
Tedy buď forma balíčková a nebo výprodejová - jako tomu bylo teoreticky u OFS Exclusive karet label kdysi na burze - já uvítám.

Tentokrát jsem ráda, že frontu na banány mohli stát i "sběratelé", a poměrnou část karet dostali samozřejmě i velkoodběratelé, bez kterých by nabídka kartiček nebyla na online trhu taková jaká je.

Tady mě osobně ani nešlo o cenu karet a rozprodej jejich, jako možnost se vrátit do dětských let a prostě vyměnit kartu za kartu si mezi sběrateli určitého týmu, ač zase bylo určité riziko toho, že vlastně neexistuje oficiální seznam vydaných karet - však nevadí.

Takže i já si mohla přidat nějakou tu PROMO kartičku do sbírky Zlína, kterou jsem si vytáhla z balíčku a nebo ji vyměnila.
Později určitě přidám na kouknutí.

Jen tedy škoda, že se mi nepoštěstila žádná zlínská JSY kartička, ale jak bylo psáno a dáno, seznam není. Třeba existuje a třeba taky ne.
Však nevadí, třeba časem se někde objeví v nabídce, ostatně jak to bývá u všech dalších karet, že se objevují postupně a nejsou hned na světě, pak by nebylo co sbírat, teda hledat *iwm*


No snad se moje vyjádření a názor neobrátí proti mě jak bumerang
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

To smiesek - vůbec jsem nemířil na tebe Vendul, úplně v pohodě.

To Martas (v sekci Burza Praha).
Řekl bych, že každý mluvíme o trochu něčem jiném. Při množství vydaných karet v podstatě ani není možné, aby dva prodejci měli ceny cca podobné, nemluvme o třech, pěti a více. Záleží na době nákupu, v aukcích je to navíc hodně o štěstí... Někdy karta vyjde za 100, někdy za 500... to všichni známe. Záleží na úhlu pohledu. Pro mě je hvězda OFS Franta Lukeš, pro jiné Leška, pro další Ton...
Pokud reakce na ceny míří na karty OFS, ty máme všechny vytažené z boxů, snad jen starší karty z dílny ještě tehdejších Legend CS z výkupů a boxů. Ale nové karty (posledních pár sezón) výhradně z boxů.
NHL - tam je to jinak, ale i tam je hodně karet vytažených z boxů. Na NHL kartách máme stejné marže, pokud nejsou z boxu.
Nemyslím, že to jde srovnávat do koruny. Pokud rozbalím 20 boxů OFS, ceny určuji sám. Protože v ČR je defacto jeden jediný oficiální eshop s kartami OFS (33mc) ve velkém, tak si samozřejmě kontroluji ceny tam, mám na ceny trochu jiný názor, takže se lišíme, ať nahoru či dolů. Aukro a "neoficiální" prodejci mě moc nezajímají. Je to blbý, ale je to tak. Jestli na tom vyděláme, nebo ne, to je hrozně pofiderní, musely by se nějak rychle prodat všechny karty, co vybalíme. U řadovek máme třeba 20 ks od jedné... Budou se prodávat i několik let. 33mc asi může potvrdit, že při investici cca 50 až 100.000,- Kč je návrat hodně dlouhodobý.
My z karet - pokud je mi známo, jako jediný v ČR - odvádíme DPH - z každé prodané karty 21% pěkně do kasičky státu. Měsíčně je to pěkná pálka. Dále daň ze zisku, účetního, zaměstnance... to opravdu nejde srovnávat. 33mc vše jako my, kromě DPH. Což mu upřímně závidím :D . Vlastně abychom měli stejný zisk, musel bych mít vše dražší o 21%, což není možné. Těžko to lze srovnávat s někým, kdo na burze koupí balíček za 59,- Kč a karty pak nabízí za 300 až 500,- Kč, ale nic z toho dál neřeší.

To jen tak pro vysvětlení. Ale já mluvil o trochu něčem jiném. Vyjádřil jsem se v prvním příspěvku, nechci se opakovat. Zákon trhu je jedna věc, nenasytnost druhá. Sám 33mc, ačkoliv je hodně někdy kritizován za ceny, byl překvapen tím, jak vysoko se tam karty prodávaly.

Je fakt, že aktuálně lze skoro 100% vydělat pouze na produktech pana Hrbka, a tady na těch balíčcích je to tedy extrémní výdělek. Kéž bych se jednou dočkal stejných produktů u NHL karet :).

To smiesek - je určitě dobře, že karty se dostaly i do rukou sběratelů a nejen prodejců, jako u první série. Ale zajímavé a celkem k zamyšlení je, zda je to ve finále dobře. Jak jsem uvedl v prvním příspěvku. Za PROMO litvínováky jsem dal 460,- Kč (5 ks karet). Při včerejších cenách by to bylo asi tak 3 až 4x více... Ano, karty na sobě mají vyraženo navíc 1/2 nebo dokonce 1/1, ale vzadu je stále PROMO /49 a PROMO /9:-). Co vím ze zákulisí, karty by od prodejců tak vysoko nešplhaly nebýt včerejší burzy ;). Lidi si v podstatě sami nasadili ceny výše!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Dampa17 »

Já teď plácnu něco úplně mimo mísu, ale napadlo mě to - samozřejmě vždycky, když se dívám na ceny u Pavla na shopu, tak mi tam ta jednadvacítka dph svítí a teď mě napadlo, jestli by nešlo tvrdit, že v podstatě prodáváš knihy (karty v podstatě sdělují informace) a dostat se tak do nižší sazby - minimálně u bookletů určitě *lgh*
... jinak když se objevila informace od pana Hrbka o prodeji promo karet, tak jsem si chvilku pohrával s myšlenkou, že bych někoho poprosil o koupi tří paklíků, ale pak jsem to rychle opustil, protože jsem si říkal, že stejně budou rychle v prachu a ještě někoho otravovat, aby za mě stál frontu na banány ... - každopádně za mě dobrá myšlenka a co už s tím pak udělá "trh" je věc druhá, ale celkem mě to nepřekvapuje ... naštěstí nežiju ve stresu z toho, abych měl něco kompletní včetně takových karet, takže to fakt beru pouze jako ukazatel toho, že produkce z dílny páně Hrbka je kvalitní a je o ni zájem ;)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Dampo, to nepůjde, ale bylo by to milé :D .

Protože jsem dostal hodně zpráv na téma karty PROMO, tak rovnou napíši to, co jsem moc nechtěl prozrazovat, ale vzájemně si ušetříme spoustu SZ:-).
Tento měsíc plánujeme GB na boxy OFS. Do GB budou přidány karty PROMO z první i druhé série!!! PROMO karty budou již předem vypsány rovnou u každého týmu. Takže lidi budou vědět přesně jaké karty dostanou kromě toho, co se vyndá z boxů. Jen nevím jistě, zda GB stihneme i rozbalit tento měsíc, 26. 4. jdu na plánovaný zákrok do nemocnice, takže to spíš na samotnou realizaci vypadá v květnu. Ale to včas dáme vědět.
Anebo to naučím udělat celé manželku a je to ;) .
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Martas »

Díky za osvětlení Pavle. Zase sem o něco chytřejší. *cl*

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »

Zdarec,chtel bych se tady zeptat jake mate kdo zkusenosti z obsahem OFS classic ll.serie 14-15?Chci si box koupit ale zarazil mne komentar na oficiálních strankach vydavatele ze se hodne karet opakuje/pise to tam nejaky zakaznik v diskusi/.Tak jestli mate jinou zkušenost pisnete info dik

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

milanbiker1 píše:Zdarec,chtel bych se tady zeptat jake mate kdo zkusenosti z obsahem OFS classic ll.serie 14-15?Chci si box koupit ale zarazil mne komentar na oficiálních strankach vydavatele ze se hodne karet opakuje/pise to tam nejaky zakaznik v diskusi/.Tak jestli mate jinou zkušenost pisnete info dik
Co se týče plnění tak je to naprosto luxusní série. Hlavně COLLECTORS verze boxu. Plno insertů a šance na super karty. A nevim o tom že by se něco opakovalo. U HOBBY verze může se sem tam něco opakovat, ale plnění pořád hodně dobrý. Rozhodně nejlepší ze všech starších základních sérií plus a i mnohem lepší než 14/15 serie I. Takže já můžu jedině doporučit a i kdyby se ti toho opakovalo víc furt je to super koupě a zbytek obsahu ti to vynahradí...

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »

Tak collectors box jsem si koupil a plneni mne zcela uspokojilo,jen ten hobby box který mam v planu /lepe receno komentar k nemu/ mne zarazil.Tomu cloveku co tam psal se opakovalo 48 karet z toho 1 nebo 2 i 3x a 4x coz je celkem hodne

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

stát se to může.. když vezmu první sérii tak jsem měl v hobby boxu 1/4 celéhoobsahu duplikáty.. ale nic jsem neměl víc jak 2x .. zase kamoše tady z Brna měl box, že měl některé karty i 4x a třeba vím, že plno lidí mělo i boxy, kde se neopakovala jediná karta .. takže je to asi o štěstí .. a podle mě to bude podobné i u té druhé série u hobby boxů
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »

Tak to su klidny a hned po prijezdu z cest jdu do toho třeba bude prat sberatelske stesti,bez toho by to ani nebylo ono

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

http://ofscards.com/drupal/cs/content/l ... alers-pick

Pokracovani "PROMO" karet i kdyz v trochu jinym pojeti ...

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Včera jsem byl omrknout naší trafiku, zda už nenaskladnili sérii II. bohužel stále ne. A co jsem koukal, tak balíčky nejsou ani na stránkách distributora.

Chci se zeptat, jestli opravdu bude i série II. v trafikách ve volném prodeji jako série I. nebo bude jen ve fanshopech a nebo jen na eshopech?

Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host