2014-15 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majerda
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 453
Registrován: stř 15. kvě 2013 13:18:15
Bydliště: Havířov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Majerda »

Ahoj nevíte někdo jak bude vypadat ten Redemption Book card tzv. Booklet (Masked Guardians)?? A tu cenu co uvádíte na e - shopu...? Karta bude stát skoro 6000 Kč u Vás na shopu nebo tu uvádí už výrobce? Celkem velké lákadlo...
TRADELIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10023
WANTLIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 656#p98656
Sbírám Colorado, Milana Hejduka a různé série
Most Wanted: Masked Stories base č. 50 a Authentic Moments Jiří Crha - 1975

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Martas »

Těch necelých 6.000,- není za kartu, ale za celý case (6 boxů collector).:) Ale myslím si, že se cena bude pohybovat docela vysoko.:)

Uživatelský avatar
Majerda
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 453
Registrován: stř 15. kvě 2013 13:18:15
Bydliště: Havířov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Majerda »

Martas píše:Těch necelých 6.000,- není za kartu, ale za celý case (6 boxů collector).:) Ale myslím si, že se cena bude pohybovat docela vysoko.:)
Ach tááák...promiňte :D jsem to blbě pochopil...bylo mi hned divné, že case stojí 6000 a karta taky :D omlouvám se za lehkou mystifikaci :D
TRADELIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10023
WANTLIST zde http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 656#p98656
Sbírám Colorado, Milana Hejduka a různé série
Most Wanted: Masked Stories base č. 50 a Authentic Moments Jiří Crha - 1975

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

hokej399 píše:
pavelbart píše:Tak mohu po rozbalení dvou casů Collector´s Boxů a několika klasických hobby hodnotit.
jen krátce - máte se na co těšit ;)
No a brake by nebyl? *cl* Navnadit zajemce,kteri se nemohou rozhoupat? *rfl*

Marku sorry, já breaky nestíhám, kdyby to bylo SPGU ak jo, ale takhle to nejde, rozbalovali jsme 30 boxů.

Je to opravdu výjimečné plnění, těžko tomu něco vyčíst, superlativů najdu tak 100 ;) .
Minusy těžko, snad jen bych se zamyslel nad Signature Bonus (řadovky, co mají na boku zlatý nápis Signature - mimochodem, pěkně oddělené od řadovek) vymyslet jinak. Každý tým jiná fixa a každý to podepisuje jinam, to těm kartám ubližuje a bohužel to vypadá na první pohled, jako když vezmu tu řadovku a nechám si je tam podepsat u haly. To samozřejmě není kritika na výrobce, ale na hráče. Jako zpestření série super nápad. Osobně bych možná volil ty samolepy, co jsou v klasických /49 a /9 Signature a nějak je tam nacpal. Ty jsou perfektní (styl staré ITG). Anebo nějak donutit hráče, aby to mělo jednotný punc, ale to je asi sci-fi.
A možná bych trochu víc rozhodil lepší jména na řadovky (base set) první série vs druhá. Mám dojem, že většina domácích hvězd je v první sérii - nebo se mi to zdá??? Když jsem karty rovnal, přišlo mi to tak.
Jinak dle checklistu je tam strašně moc Sparťanů, ale já jich mám méně, než ostatní týmy (na těch lepších kartách určitě), takže to není samý Sparťan, jak by se mohlo zdát na první dojem.

Opravdu hodnotím sérii hodně pozitivně, myslím, že to je pořád lepší a lepší, kam to až dospěje, to jsem sám zvědavý, protože to je prostě super a je to neskutečný rozdíl proti starým OFS. Co se mi v této sérii jediné moc nelíbí, jsou ty karty z Výročních sérií. Ne že by byly ošklivé (Canvas slušná práce!!!), jen to je úzce profilované a je to defacto hit, protože karty jsou v obou verzích boxů hodně psaných mezi nej. A myslím, že většině lidí to moc neřekne... kdyby tam bylo něco z extraligy jiného, mně osobně by to udělalo větší radost. Ale třeba nápad mít tam něco málo z první ligy, třeba 1 insertík na box, proč ne. To jediné mně tam nesedí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Ještě co bych vyzdvihl,v každém balíčku i v "obyč" hobby boxu je nějaký "hitík". Insert, paralel... což je trend, který je vidět i v NHL kartách více a více a je to super. Hlavně pro lidi, co si berou jen mixy balíčků. A i když jsem moc boxů nerozbalil (většinu obstaral zbytek rodiny), tak si troufnu tvrdit, že v těch cca 5, 10t co jsem měl já, nebyl ani jeden balíček, kde by byly jen řadovky!!! Za což teda velký :thumbup:
A myslím, že podpisy a sticky nejsou už dole, ty poslední 3 balíčky, jako u první série. Už jsou určitě lépe zamíchané. Jestli jsou pevně na nějakém místě netuším, ale tipnu, že ne.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hooky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: stř 09. dub 2014 8:17:57
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Hooky »

U Piece of the Game vidim první chybu - "Milan" Bartek z Liberce se ve skutečnosti jmenuje Martin :-)

Ale jinak série jako taková je parádní a největší problém vidim v tom, že laťka je nasazená hodně vysoko, tak uvidime, co bude příští sezonu :-)

Jinak ví někdo, prosím, jak vypadají tzv. booklet - Masked Guardians? :-) Viděl to už někdy někdo? :-D

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Hooky píše:Jinak ví někdo, prosím, jak vypadají tzv. booklet - Masked Guardians? :-) Viděl to už někdy někdo? :-D
Karty eště nejsou !!! V boxech sou jenom jako RDEMPTION a sou teprv ve výrobě

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od boliholi »

Fotka Masked Guardians z "tajných zdrojů" *rfl* :thumbup:
Obrázek
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Martas »

boliholi píše:Fotka Masked Guardians z "tajných zdrojů" *rfl* :thumbup:
Obrázek
Toho mám zrovna já na redemption.:D

Uživatelský avatar
Hooky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: stř 09. dub 2014 8:17:57
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Hooky »

wooow, podpis, maska místo dresu, navíc i to černý pohřební pozadí, mě se to líbí!!! :-) *gp* *gp*

Známe i limit těhle kartiček?

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Hooky píše:Známe i limit těhle kartiček?
Zatim se informace o limitaci nikde oficiálně neobjevila, ale při pohledu na plnění si můžeš udělat představu ...

Obsah boxu Collectors

TEAM PRIDE REPLICA PUCK ( 14 karet v setu ) .............1 : 1 box ..... limitace _ X / 65
MASKED GUARDIANS ( 15 karet v setu ) ....................... 1 : 5 box ..... limitace _ X / ??

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

Tak Masked Guardians pro mě osobně to nej co tu vyšlo, palec nahoru a velké díky p. Hrbkovi :thumbup: :thumbup: jen ten limit asi moc pěknej nebude ...

Uživatelský avatar
czerwynka
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: ned 17. srp 2014 22:27:32
Bydliště: Ostrava-Svinov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od czerwynka »

Velká škoda, že to nevyšlo všem týmům. Jinak to je nádhera. :thumbup:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

to se dalo čekat že se těmi kartami budou chtít kluci pochlubit, podle většiny reakcí se jim moc líbí :)
každý z gólmanů dostal pro sebe 5 kusů karet, nestačili jsme je odlišit nějakým nápisem, tak se od oficiální budou lišit jen limitací.
smiesek už má v emailu fotky, tak doufám že je dá co nejdříve na web.
o víkendu jsem běhal a jezdil vyřizovat podpisy, tento týden v tom budu pokračovat.
limit bude v pohodě ;) x/22

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

:thumbup: ty kartičky vypadají dle foto hezky - tedy popravdě mě hlavně upoutal nápad na tvar "knížky".
Avšak ještě pro mě málo informací (já jsem zvědavá jak jinak) - jako námět na vznik této insertní řady, její provedení - jestli tam budou použity i nějaké lesklé prvky, jako jsme zvyklí u "Glacier", jestli všechny karty budou s podpisem, jestli bude pouze jedna (paralelní) verze ...

Už se těším na burzu, až si budu moci prohlédnout naživo tuto kartičku.

Co ještě oceňuju na těch kartičkách je asi práce se získáváním podpisů - byť to pro někoho může být běžná záležitost, ale tady u těch foto jde vidět, že opravdu někdo nad těmi golmany držel pevnou ruku, napadá mě tak ..."buď to podepíšeš takhle takhle takhle a nebo nejen že nedostaneš takovou kartičku na památku, ale nebudou ji mít ani sběratelé"... :wave:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Vunczeg
Opora
Opora
Příspěvky: 220
Registrován: pát 07. lis 2014 15:17:58

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Vunczeg »

Karty parádní..:) černá barva tu miluju. (určitě je na nich hodně práce) Jen škoda, že v seznamu není Jirka Trvaj - ale třeba příště..:)
Jarda
DEATH BEFORE DISHONOR

Uživatelský avatar
meda10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 06. pro 2012 22:09:55
Bydliště: České Budějovice

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od meda10 »

Tak to je bomba,doufám,že se Motor probojuje příšťí rok do extraligy.
Škoda,že jsme fandové Motoru letos o tydle karty přišli,ale díky aspoň za tu edici v retro dresech :thumbup:

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od boliholi »

Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

ta ražba z venku je krásná a ten zlatý podpis je fakt bomba ;) .. jediné mínus vidím v tom, že není ražba i zvnitřku, to by pak ta kata byla asi dokonalá ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od milanbiker1 »

tak jsem si koupil jeden box Ofs classic a k tomu jeden box collectors.Obsah nadherny i v "obycejnem " boxu jsem nasel podpisovku,cup winners, a v "lepsim" boxu Jersey karty,podpisovky i jednu kartu,jak říká muj vnuk "s pukem" proste parada a setrim na další.Jakmile se "domluvim" s pc tak sem dam foto.

Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host