2014-15 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

Michale ano máš pravdu, já jsem se spíše snažila poukázat na to, že pokud jsou již karty vyrobeny, aby nezůstaly nevyužity a někde skartovány - to by mi trhalo srdce. Záleží co pod paralelní verzi se schovávalo, třeba jak pan Hrbek uvádí a co si lze odvodit, že kdyby se neměly vydat karty s replikou poháru, tak co nyní s těma poháry udělat, když už jsou vyrobeny a tedy jsou do nich již vloženy peníze?
Takže to nebylo myšleno jako tradice, ale jako alternativa nevyužitých karet :)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DzEjDy »

Prodat/rozdat případné nevydané karty někde bokem mimo balíčky/boxy by bylo to nejhorší možné řešení. Tohle už nejsou takový ty první projekty Legendy CS, ale oficiální karty extraligy a každý člověk musí mít naprosto stejnou šanci na kteroukoliv kartu, která vyjde. A je úplně jedno jestli je to kamarád pana Hrbka nebo malej kluk, kterýmu koupí táta v trafice balíček za jedničku z diktátu. Jiná distribuce než oficiální cestou boxu/balíčku není možná. Jestli ano, tak to bude naprostý poděl. Jak píše Michal, moc na to koukáte náhledem, že jde o karty Zlína. Jde o obecný insert vítěze extraligy. Začínám mít trochu pocit, že sběratelé extraligy tady dlouhý roky toužili a snili o něčem lepším, ale teď, když se začíná něco pořádnýho co má hlavu a patu rýsovat, najednou přichází strach, že nebudu mít tohle nebo onohle. Že je tady zažitý trend tým set sběratelů, že není problém sesbírat vše, co danýmu klubu vyjde a není k tomu ani potřeba nějak moc velké úsilí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

DzEjDy: Dovolil bych si nesouhlasit, vím o minimálně dalších 4 lidech co sbírá Kladno jako já a rozhodně dosbírat vše co týmu vyšlo se nepovede nikomu z nás, díky PP, limitu /3 apod. Takže to zase taková sranda jak si myslíš není.

Ale jinak souhlasim s tim že by distribuce měla jít jen oficiální cestou a všichni by měli mít stejnou šanci kartu získat.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DzEjDy »

Tomino69 píše:DzEjDy: Dovolil bych si nesouhlasit, vím o minimálně dalších 4 lidech co sbírá Kladno jako já a rozhodně dosbírat vše co týmu vyšlo se nepovede nikomu z nás, díky PP, limitu /3 apod. Takže to zase taková sranda jak si myslíš není.
Já jsem ale nic takovýho nenapsal. A hlavně, všechny ty karty co vyjmenováváš jsou z dílny pana Hrbka, nejde o standartní karty OFS. Ano, poslední Masked Stories nebo Exclusive vyšly pod jejich hlavičkou, ale kromě internetu sis je stejně nikde koupit nemohl. Tudíž tam šlo pouze o to, že se pan Hrbek s Vrkočem domluvili, aby mohl na kartě být hráč v dresu extraligového týmu. Letošní nové OFS (klasická každoroční série) bude ale první oficiální a začíná to o čem ty píšeš, že nebude možné sesbírat vše. A na to jsem poukazoval, že mně připadá, že někteří extraligový sběratelé se tomu začínají bránit, mít obavu, hledat cesty,...
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Naprosto souhlasím a respektuji názor Michala a Dzejdyho.
Ty karty byly vyrobeny a jinak než oficiálním způsobem jejich distribuce neproběhne.
naším hlavním cílem je mít v jakémkoli balíčku, jedno jestli z boxu nebo z balení v trafikách, jednu kartu jinou než řadovou.

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

DzEjDy píše:
Tomino69 píše:DzEjDy: Dovolil bych si nesouhlasit, vím o minimálně dalších 4 lidech co sbírá Kladno jako já a rozhodně dosbírat vše co týmu vyšlo se nepovede nikomu z nás, díky PP, limitu /3 apod. Takže to zase taková sranda jak si myslíš není.
Já jsem ale nic takovýho nenapsal. A hlavně, všechny ty karty co vyjmenováváš jsou z dílny pana Hrbka, nejde o standartní karty OFS. Ano, poslední Masked Stories nebo Exclusive vyšly pod jejich hlavičkou, ale kromě internetu sis je stejně nikde koupit nemohl. Tudíž tam šlo pouze o to, že se pan Hrbek s Vrkočem domluvili, aby mohl na kartě být hráč v dresu extraligového týmu. Letošní nové OFS (klasická každoroční série) bude ale první oficiální a začíná to o čem ty píšeš, že nebude možné sesbírat vše. A na to jsem poukazoval, že mně připadá, že někteří extraligový sběratelé se tomu začínají bránit, mít obavu, hledat cesty,...
V tom případě se omlouvám, já osobně karty OFS a pana Hrbka (ty jsou minimálně o level výš) až tolik nerozlišuju , je tam Kladno tak je sbírám :-)

Proto jsem to vzal takhle všeobecně.

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od flynander »

Kupuji pouze balíčky, a proto bych byl nadšen kdyby v každém balíčku byla aspoň jedna karta jiná než řadová. :thumbup: Vytáhnout z každého balíčku insert nebo paralel kartu, by byla naprostá bomba! :)

Uživatelský avatar
Fruitmatick
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte 10. zář 2013 18:43:21
Bydliště: Plzeň

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Fruitmatick »

Možná je to ještě brzy, ale chci se zeptat, zda se už ví předběžná cena 1 balíčku a double balíčků? *thks*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Fruitmatick píše:Možná je to ještě brzy, ale chci se zeptat, zda se už ví předběžná cena 1 balíčku a double balíčků? *thks*
Určitě není brzy, OFS jako firma chce udržet ceny balíčků a nově i dvojbalíčků na stejné cenové hladině jako v minulých letech.
Doufejme že naši doporučenou cenu budou respektovat všichni naši distributoři :)

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od flynander »

Chtěl bych se zeptat, jestli bude nějaký rozdíl, když si koupím jeden dvojbalíček nebo dva "jedno"balíčky? :)

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Sperlinho »

Chtěl bych se zeptat, zda ve čtvrtek bude opět představeno nějaké nové info?
Děkuji ;)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Uvidíme jak to zvládneme, momentálně šturmujeme abychom předali první data do tisku.

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Misa015 »

Tohle je moc pěkný počin a navíc vím, že některé fotky, které jsou na kartách dělala moje kamarádka. Tak to si pár balíčku budu muset koupit. :)
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Míšo, Vaše kamarádka fotila minimálně dvě třetiny všech fotek na karty.
mimochodem je moc šikovná. :)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

no táák p. Hrbku.. pár týdnů do vydání .. chtělo by to ukázky dalších karet :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

moc se omlouvám, ale teď máme spoustu práce abychom stihli termíny.
vydržte prosím ještě týden, díky :)

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Misa015 »

Veteran fans hcs píše:Míšo, Vaše kamarádka fotila minimálně dvě třetiny všech fotek na karty.
mimochodem je moc šikovná. :)
Tak to jsem ani nevěděla, že toho nafotila tolik. :) A šikovná je opravdu hodně - ani jsem netušila, že její fotky někdy objevím na kartičkách. :D Takže nějaký balíčky si 100% koupím. :)
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Veteran fans hcs píše: vydržte prosím ještě týden, díky :)
Dočkáme se tedy zítra nových náhledů nebo checklistu? :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

checlist řadových karet bude nejpozději v pátek a zbytek serie v příštím týdnu.
každý den teď bojuji s průběžnými dodacími termíny od subdodavatelů, prosím, škemrám a zařizuji.
grafik bude ještě týden ve velkém zápřahu a pak připraví představení dalších insertních karet.
domlouvám také malé rozhovory s některými extraligovými hráči o letošních kartách a o jejich výrobě.

Uživatelský avatar
bartic
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: sob 29. říj 2011 1:02:21
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od bartic »


Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host