2014-15 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 14 / 15
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

no jasný, vydávejme hnusný karty a jen co Kladýnko spadne tak hned uděláme karty pěkný *bang* *bang* *bang*

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

Steven : Jo přesně tak, to bylo první co mě napadlo *bang* *bang* *bang*

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od hokejcards »

hoši hoši...za to přece můžou na Kladně, že nehrajou ELH, ne? tak klídek ;)
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od vojta »

TwentyTwo píše:Už jsem chtěl karty pochválit, že jdou správným směrem, ale restaurace Rio Club? Opravdu? :crazy: Nechtějte mi namluvit, že je to sponzor série když nemá ani na vlastní doménu? Nějaká reklama na projekt někoho z vedení?
Ta reklama už je tam od ročníku 2010/11... a byla i na OFS Exclusives a Masked Stories.

Mě tam nikdy nevadila (asi jsem si už zvykl že reklamy jsou všude :D ) a i jsem si jí taky nikdy nevšímal, a podle mého názoru mi přijde trošku ujetý hodnotit karty podle reklamy která má či nemá vlastní doménu... :D

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Steven Hockey Cards píše:no jasný, vydávejme hnusný karty a jen co Kladýnko spadne tak hned uděláme karty pěkný *bang* *bang* *bang*
dovolím si malou zprávičku, jednáme s Kladnem o takovém miniprojektu ;)

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

tak za mě grafické návrhy řadových karet :thumbup:

Jsem ráda, že zůstalo zachováno pozadí za hokejistou, spíše dávám přednost reálnému pozadí ze zápasu než výřezu postavy hokejisty. Alespoň co se týká řadových karet, u těch insertních to pak zase působí jinak.
Trošku mě překvapila diskuse na téma reklamy, ono reklamy jsou všude a za vším se musí hledat peníze - jak se to říká, bez sponzorů by nic nebylo :angel: , je to stejné jako se tu hned na začátku sezony mluvilo o jednotlivých reklamách na dresech. Podle mě, kdyby to hodně někoho "bolelo", tak má taky možnost si podle mě na kartičky dát reklamu, třeba v ročníku 08/09 měla reklamu "burzicka", třeba někdo pamatujete.
Ale to je jedno, reklamu bych nechala reklamou a soustředila se na celkové zpracování karet.

Ale celkově jsem ráda, že i pro tuto sezonu budou vydány karty a jsem zvědavá na obě Série, třeba nakonec i lepší pojetí dvou rovnocenných sérií, než pouze vydání dotisku, který byl zaměřený hlavně na zbytkové jména hokejistů. Ale i tomu jsem byla ráda, někdy se poštěstila kartička hokejisty, který třeba odehrál jen jedno dvě utkání ;)

p.s. něco v jednání s Kladnem, tak to tiše závidím, já jsem tajně doufala v podobnou kolekci zlínského týmu, jako měla Plzeň, že bych měla takhle Zlín pospolu, ale nikde žádné info, takže to beru jako pasé i s ohledem na to, jakým způsobem probíhají zlínské autogramiády se nedivím :(
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

smiesek píše:p.s. něco v jednání s Kladnem, tak to tiše závidím, já jsem tajně doufala v podobnou kolekci zlínského týmu, jako měla Plzeň, že bych měla takhle Zlín pospolu, ale nikde žádné info, takže to beru jako pasé i s ohledem na to, jakým způsobem probíhají zlínské autogramiády se nedivím
Snad neprozradím nic nepatřičnýho, když napíšu, že Zlín o to prý neměl zájem...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

worlikk: když nemají zájem vydávat ani podpisové karty na autogramiády, tak se nedivím, ale to ať z toho tady neděláme off topic, tak jsem to chtěla jen trošku zmínit, protože už před rokem, kdy Zlín skončil 2. a já doufala v 1. místo jsem o něčem takovém snila :oops:

Jinak ještě celkově ke grafice, dle náhledů na boxy, balíčky a nyní řadové karty bych řekla, že Série bude laděna do jemné neonové šedé barvy, žádné pestré barvy střídající se jako lentilky :thumbup:

A co mě nejvíce dostalo, když jsem četla první zmínky o tom, že série výjde i letos? Změna názvu (z plus na Classic), nevím proč, ale to bylo hned první, co mě "upoutalo" :D
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Sperlinho »

Karty jsou famózní, když se přidá kvalitní papír bude to klasa. Změnu loga hodnotím také na jedničku :)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Molda »

No já si snad po X letech koupím extraligové karty (masked stories se nepočítají :D ). Řadovky jsou nádherné, logo rovněž. Skvělý kompromis mezi designem s reálným pozadím a designem s čistě grafickým pozadím. Jsem zvědavý co příjde dále. Teď ještě doufat, že i použitý materiál bude kvalitnější oproti předchozím letem a bude to něco na způsob (či stejný) jako u Masked Stories apod.
Ale chválím a už teď jsem si celkem jistý, že do boxu půjdu a to i přesto, že extraligu už skoro 20 let nesbírám :D
Co se týče reklamy, tak jsem si ji všimnul jen na zadní straně karty. Tam mi vůbec nevadí, naopak. Je malá a pokud projektu přinese nějaké finance či jinou podporu, tak tím lépe.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Veteran fans hcs píše:
Steven Hockey Cards píše:no jasný, vydávejme hnusný karty a jen co Kladýnko spadne tak hned uděláme karty pěkný *bang* *bang* *bang*
dovolím si malou zprávičku, jednáme s Kladnem o takovém miniprojektu ;)
zajímavá informace, to by bylo fajn
hokejcards píše:hoši hoši...za to přece můžou na Kladně, že nehrajou ELH, ne? tak klídek ;)
jo to je pravda, že si za sestup můžeme sami, jenom mě štve že předchozí roky byly karty plus slušně řečeno nic moc a naopak special série parádní. Ale plus si furt jeli ten prapodivnej standart, a jen co v lize nejde tak to vypadá že se najednou všechno změní

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Steven Hockey Cards píše:no jasný, vydávejme hnusný karty a jen co Kladýnko spadne tak hned uděláme karty pěkný
Aspoň tolik neutratíš ;) *cl*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

worlikk píše:
Steven Hockey Cards píše:no jasný, vydávejme hnusný karty a jen co Kladýnko spadne tak hned uděláme karty pěkný
Aspoň tolik neutratíš ;) *cl*
jo tak to je zas pravda :D

ale tak já za karty, který se mi líběj a sou pěkně udělaný ty peníze utratim rád, ale štve mě je dávat do karet, který se mi nelíbí a kupuju je vlastně jenom proto že sbírám celej tým a mám drtivou většinu jeho vydanejch karet a tak chci i ty další, ale je to spíš povinnost než nějaká extra radost tuhle základní sérii sbírat :evil: a musim si pak zpravit chuť na special sérii nebo zahraničních kartách

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od leebour »

Tak nezbieraj všetky karty klubu, ale len tie čo sa ti ozaj páčia ;) alebo si daj urobiť pár pekných home made podľa tvojej chuti *cl*

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od 33mc »

A proč je zase hned na úvodním info "letáčku" pravopisná chyba ??? *bang*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od mapko »

velmi sa mi pacia radovecky
extraligu nezbieram ale su fakt podarene
vidim trosku inspiraciu v SP Authentic a tie mam tiez rad

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

hokejcards píše:hoši hoši...za to přece můžou na Kladně, že nehrajou ELH, ne? tak klídek ;)
Což se ale bohužel o Motoru říct nedá...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od karty-slavia »

Radovky super. Aspon bude zase radost sbirat ofsky
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

GameZone
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: stř 09. kvě 2012 9:51:40
Bydliště: Hradec Králové

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od GameZone »

Poslední série českých karet jsem vynechával, ať se jednalo o OFS nebo další minisérie. Letos by se to ovšem mohlo změnit, grafické návrhy vypadají opravdu dobře, tak jsem zvědav na seznam těch 200 karet, zda-li se do něj vejdou taková jména jako Ščotka, Sabolič či Robar a dalších hráčů, které ještě nemám na žádné kartě.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 14 / 15 - OFS Classic

Příspěvek od Tie »

Jsou to upravené Panini Select... no, ale lepší povedená kopírka než bídný originál.

Odpovědět

Zpět na „2014 / 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti