3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od pavelbart »

Tak výjimečně se podělím o výsledek Crownů.

První box, neskutečně našlapaný, bylo jasný, že ho nemůžu překonat. To by se musel konat fakt jen Jarda...
Weekese 1/1, Brodeur super. Granlund, naprosto úžasně zpracovaná karta. To je neskutečná nádhera, i holky (žena s petrou) ji hodně obdivovaly a to je co říct:-). RC Chicago AUTO. Keith - hodně silná jersey, ani nevím, zda do 180pt, asi jo, ale prostě masakr. Naprostá spokojenost.
Obrázek

Druhý box - dobrý - Joe na podpisu a triple s parádní sestavou, Scratching the Surface - nejlépe zpracovaná ze všech ročníku dozadu. Suverénně. Paráda. Tofoli - no znám člověka, co by mu udělal radost, já bych raději někoho jiného:-). Slušný box.
Obrázek

Třetí box - RC. Pro mě o ničem, takový boxy mě nebaví, i když Reilly - škoda že 2x v jednom boxu - asi není špatné jméno, ale mně tohle prostě neba. Kombinace legenda, případně hvězda s nováčkem - ok. Proč ne. Ale jen RC, to není pro mě. I kdybych tam vytáhl cokoliv na čemkoliv, nemám z takového boxu radost. Ano, když už, tak McKinnona, ale ten by mě potěšil jen kvůli financím za něj utržených, sběratelsky nikoliv.
Přestože za mořem by ho možná hodnotili velice dobře:-)
Obrázek

Ještě dodám, že karty jsou to úžasný a myslím, že jestli něco bude od Panini hodně chybět, tak Crowny...Podle mě asi nejhezčí série suverénně, designově.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od Bianconero »

Nádhera! Jak to hraje všemi barvami, tak je to pastva pro oči! Crowny letos fakt válí *prty*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1677
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od Robino »

prve dva boxy super parada, treti slabsi ako pisane o nicom asi porovnatelny s tym co som otvaral ja... ale s tymi prvymi dvomi by som bol super spokojny... :thumbup:

Uživatelský avatar
Turok
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: ned 29. zář 2013 18:05:40
Bydliště: Prievidza

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od Turok »

super karty, tento rocnik sa naozaj podaril

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od pavelbart »

Mimochodem, Tofolli tam není, je to Pearson:-))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od hektuur »

Vytáhnout na tak povedené kartě Jágra to bude něco tento box mi začíná vrtat v hlavě :think: jinak ta serie je velice povedená...
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 3x Crown Royale 2013-14 - pokaždé jinak

Příspěvek od vojta »

Weekes a Brodeur jsou super trefy! Celkově mě tyto crowny dost překvapily, jak plněním, tak pěknýma kartama!

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host