13-14 SPX

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

13-14 SPX

Příspěvek od Robino »

takze skusil som boxik novych Spx, karty nazivo velmi pekne ale obsah naprd...nic.... :crazy:

radovky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

novacikovia

Obrázek

bonusovy balicek

Obrázek

Obrázek

retro

Obrázek

zbytok...

Getzlaf
Obrázek

Tarasenko
Obrázek

Forsberg /499
Obrázek

Jones /49
Obrázek

ako som vravel obsah ozaj slabucky...vsetko volne... :thumbup:

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od vodry22 »

Nevim teda jaky má byt plnění a jaka je cena, ale třeba v porovnání s SPGU tohle určitě není vůbec špatný. Base karty jsou hezky, retro inserty taky a ty dve podpisovky jsou hodne dobry...myslim ze by mohl o ne byt i tady na foru zajem :thumbup:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od superman66 »

No, mě příjde jako dost slabota hodit tam dvě base ze starýho ročníku s tím že je to retro a tím zabijeme 2 hity v boxu.. jinak mám pocit že minulé ročníky byly plněné lépe, ale už si to moc nepamatuju, těch produktů je tolik..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Robino »

tie retro karty su hrubkou o polovicu tensie ako byvali tie klasicke asi setria papier....su hrube ako klasicke base karty.... co ma prekvapilo... :?:

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Hans »

Opravdu slaboučký. Ten Seth Jones se prodal na ebay za 1300 Kč. Já bych obsah boxu vyhodil do koše. *lgh*

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od corfix »

Já to taky nechápu, vždyť ten Jones je pecka. Navíc Forsberg taky není k zahození. :crazy:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od worlikk »

Občas mi přijde, že když se nevytáhne minimálně desítkovej autopatch Maria nebo někoho podobnýho, tak je každej druhej automaticky zklamanej...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od SteveRogers92 »

worlikk píše:Občas mi přijde, že když se nevytáhne minimálně desítkovej autopatch Maria nebo někoho podobnýho, tak je každej druhej automaticky zklamanej...
V tom s tebou souhlasím. Já jsem rád když vytáhnu třeba nějaký "noname" podpis nebo jsy. Ale někteří tady jsou až moc nároční. Ale záleží na vkusu . ;)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Robino »

to nema nic spolocne s narocnostou.. pre niektorych su karty napr. nashvillu pecka ked ich zbieraju /tot bol taky nashvill box/ ale mne to nic nehovori, sklamanie prevlada viacmenej z toho ze do zbierky nepasuje opat ani len base karta.... :D ja som od boxu necakal nic a je to uplne v pohode iba hodnotim obsah boxu ako slaby co aj je... mne mena ako jones alebo forsberg nic nehovoria, nie je to moja krvna skupina.... ale tento produkt je ozaj nazivo krasny a nebranil by som sa dalsiemu boxiku.... :thumbup:

Uživatelský avatar
MrFreeze8
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: ned 06. led 2013 11:14:46
Bydliště: Varnsdorf

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od MrFreeze8 »

karty mohli být lepší to určitě :( mě by asi nejvíc potěšil ten Jones :) jinak base jsou pěkné
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od pavelbart »

Já jsem teda zmatenej, pže mně to přijde celkem nadstandardní na SPx.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od corfix »

Robino píše:to nema nic spolocne s narocnostou.. pre niektorych su karty napr. nashvillu pecka ked ich zbieraju /tot bol taky nashvill box/ ale mne to nic nehovori, sklamanie prevlada viacmenej z toho ze do zbierky nepasuje opat ani len base karta.... :D ja som od boxu necakal nic a je to uplne v pohode iba hodnotim obsah boxu ako slaby co aj je... mne mena ako jones alebo forsberg nic nehovoria, nie je to moja krvna skupina.... ale tento produkt je ozaj nazivo krasny a nebranil by som sa dalsiemu boxiku.... :thumbup:
OK... možná zklamání z toho, že jsi nevytáhl nic do sbírky. Ale z boxu jako takového by jsi měl být spokojen ;)... Protože jinak můžu říct, že i kdyby jsi vytáhl podpis Gretzkyho a Crosbyho, tak by jsi byl stejně zklamaný, protože jsi nevytáhl Doana? :?: :!:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Robino »

tak take veci ja z boxov netaham :D a ani s nimi nepocitam ked kupujem boxy.... proste chcem nieco pekne co by sa mi hodilo... ja zbieram toho viacej nie len Doana /ten ma tusim 2 karty zastupene v tejto serii/ takze som vedel ze z toho asi nic nebude, proste tie karty nehovorim ze su zle ale ako som pisal neni to moja krvna skupina a preto take hodnotenie boxiku.... :thumbup: ale ako som vravel produkt to je super a znova by som do neho isiel....

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Bianconero »

Jsem asi divnej, ale tohle je super box. Mladý "Foppa" a Seth Jones jsou hodně parádní trefy, a Jones víc než to. Getz a Tarasenko na jersey jsou víc než slušná jména, byť ty jersey jsou "tuctovky". A ty retro, proč ne? Já bych určitě zklamaný nebyl, ba naopak.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Quiking
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: úte 29. kvě 2012 19:42:06

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Quiking »

Taky se hlásím k divným :D já bych byl určitě nadšený, nicméně nevím za jakou cenu byl boxík pořízen.. koukal jsem na místní shop a zatím nic, takže čekám :D a letošní Spx si nenechám ujít *gp*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od Molda »

Tak jak já většinou na obsahy současných sérií nadávám, tak tady bych byl s boxem hodně spokojený. Vzhledově karty pěkné, na RC mimo jiné Toffoli, Yakupov, Zatkoff. Pěkné retro inserty, RC JSY Tarasenko, no a potom dvě pecky na závěr - RC JSY AU Forsberg, hodně talentovaný mladík, který ještě půjde dost nahoru no a RC AU /49 Setha Jonese, to je podle mě velký hit.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 13-14 SPX

Příspěvek od pavelbart »

Boxy budou v pátek naskladněny, 2x case. Už jsem je chtěl vystavit, ale asi zvládnu spíše ve čtvrtek.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host