ITG Forever Rivals

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

ITG Forever Rivals

Příspěvek od vodry22 »

O tomhle boxu jsem přemýšlel dlouho, celkem dost peněz za pár karet, ale řikal jsem si, že kdyby vyšel nějakej hit Montrealu a nebo fakt mega hit Toronta tak to za to stát bude, ale trochu sem se bákl to risknout. Chtél jsem néjakou podpisovku Canadiens a kousek nějakýho dřívka nebo kůže by se mi taky líbil, nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo.

Začátek byl celkem dobrej, tři base z toho jedna goldka všechny červený, říkal jsem si že to bude nějakej hot box kde je samej Montreal :D líbí se mi víc než ITG Decades 90, který jsem taky otevíral

Obrázek

s insertama taky spokojenost, ten double agents mi sice do toho stylu jakým jsou karty moc nesedí, ale jo, karta je hezká

Obrázek

jedna jersey /130

Obrázek

druhá jersey /30, ale už se to néjak moc modralo :?

Obrázek

asi nejlepší karta z boxu, ale pořád to nebylo úplně to v co jsem doufal

Obrázek

říkal jsem si, že snad alespoň jedna pospisovka Canadiens by mohla být...nebyla :thumbdown: :)

Obrázek

ve finále to byl podle mě box, kterej neurazil, ale ani nijak zvlášť nenadchnul, ale i tak bych možná ještě zkusil jeden pro porovnání, děkuju za pozornost *thks*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od mapko »

no ta pecka tam nebola, priklanam sa viac k DECADES

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od vodry22 »

no já taky, ale ty jsou moje srdeční záležitost kdyyž jsem vytáhnul ze 4 boxů dvě 1/1

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od jarosenko »

Taky jsem do nej chtel jit. Ale 2800 kc je dost nenazrana cena za obsah, ktery snad pokazde nic moc...
Jinak k samotnemu breaku. Nejvic by asi potesila dual jersey s Patrickem. Z druhe strany neni spatny dvojbarevny Belfour :)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od vodry22 »

kdyby byla cena o 1000Kč menší tak by to byl box suprovej to je pravda, ale ja si prohlídnul pár videí, bylo to tak 50:50. Tak jsem to risknul

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak já bych byl hodně na...... *bang* *bang* *bang* .... Měl jsem podobný obsah, ale naštěstí jsem narazil na sběratele Maple Leafs a výměnou za jejich karty se můj smutek proměnil v box plný karet Habs *rfl* *rfl* *rfl* !!!! MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od Tkachuk007 »

Zase tak špatně bych to nehodnotil, sice žádná mega pecka, ale mohlo to dopadnout hůře. A hlavně, napětí z rozbalování nic nenahradí :thumbup: Co by mě nejvíce štvalo a na této sérii štve, jsou ty rozmazaný podpisy :(

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od vodry22 »

Nastvanej sem nebyl, spis zklamanej z tech podpisovek, byl to fakt celkem modrej box :? S tim rozmazanim to vidim stejne, podpisovky zadna pecka a jeste dve rozmazany :x

Uživatelský avatar
jarda155
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: ned 19. čer 2011 17:09:25
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od jarda155 »

Myslím,že standartní box bez velkého hitu - v který všichni doufáme.
Taky sem měl podobný : *rfl* ,ale narazil sem na zběratele Montrealu a tím,že sem měl nakonec celý box modrý to nedopadlo tak zle *rfl* .

Ta pravděpodobnost na velký hit je opravdu malá.
Navíc jestli jde po podpisovkách ,tak ty už jdou za velice slušný peníze,tedy romě SP ty jsou zase naopak za neslušný.
Fleer ultra 06/07
Toronto,Bozak,Sundin,Vykoukal
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od Maurice Richard »

jarda155 píše:Myslím,že standartní box bez velkého hitu - v který všichni doufáme.
Taky sem měl podobný : *rfl* ,ale narazil sem na zběratele Montrealu a tím,že sem měl nakonec celý box modrý to nedopadlo tak zle *rfl* .

Ta pravděpodobnost na velký hit je opravdu malá.
Navíc jestli jde po podpisovkách ,tak ty už jdou za velice slušný peníze,tedy romě SP ty jsou zase naopak za neslušný.

to bylo s tebou, ta výměna???? Už si to fakt nepametuju.... MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
jarda155
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: ned 19. čer 2011 17:09:25
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Forever Rivals

Příspěvek od jarda155 »

jo jo se mnou, *thks*
Fleer ultra 06/07
Toronto,Bozak,Sundin,Vykoukal
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host