2 x 2013-14 UD Artifacts

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

2 x 2013-14 UD Artifacts

Příspěvek od corfix »

Boxy otevírám opravdu málokdy, naposled snad před jeden a půl nebo dvěma lety. Už minulý rok jsem měl velkou chuť rozdělat Artifacty a tak jsem tento rok už neváhal a vzal jsem rovnou dva. Původně jsem měl v plánu vzít box Prime - už jsem byl celkem rozhodnutý, ale přišly do toho celkem zajímavé nabídky na karty do sbírky, tak jsem od toho upustil.

Po shlédnutí několika místních celkem povedených breaků jsem též doufal v nějakou alespoň jednu pořádnou pecku... Bohužel přišlo celkem zklamání a oba boxy rozhodně nepatřily k těm lepším. Určitě potěšil Huberdeau, Gretzky či Keith /36, ale to je asi celkem vše. Patch byl pouze jeden, bohužel špatné jméno. Navíc Tundra Tandems Duchene/Stastny byla poškozená (vlevo u hnědé jersey jsou vidět bílé praskliny - celý tento okraj byl ohrnutý nahoru... :()

Alespoň jsem si zase užil pocit při rozbalování... :D

Zde je výsledek:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PS: Vše je volné.
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x 2013-14 UD Artifacts

Příspěvek od necak »

Kámo, buď úplně v klidu! Já s mým breakem dopadl podobně, sice jen jeden box, ale nestojí to ani za to, abych to sem dával... *h-s* *drink*

EDIT: Kdybys chtěl ulevit od toho Wayna, milerád vypomůžu! :wave:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2 x 2013-14 UD Artifacts

Příspěvek od pavelbart »

Na dva boxy skutečně slabota... To se vidí fakt výjimečně. Já měl v case snad jeden takový box. I přestože tam je pár karet, co se dá dobře prodat ven, třeba Huberdeau. Ale já osobně taky vždycky raději vybaluji něco, co mi "něco řekne", takže to zklamání chápu. Aspoň JSY celkem šly.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host