2013-14 OFS Masked Stories

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od vojta »

xmkrejci píše:Myslim, ze by nebylo na skodu zalozit salfa kartam nove tema. Uplne v klidu.
Já to bral spíše jako volné pokračování Masked Stories :D Proto jsem to hodil sem do tohoto tématu.
A jelikož sbírám sérii Masked Stories, tak si určitě pár karet Salfy jako volné pokračování sbírky seženu.

Jinak by bylo dobré i info o balení. Jestli to bude baleno podobně jako série s Dominikem Haškem, čí jinak. Ale to je spíše otázka na pana Hrbka. :D

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od hokejcards »

osobně myslím, že to s MS nemá nic společného, kromě designu karet (tipuji z článku, že Salfovi se líbily karty MS i po vzhledove strance tak chtěl podobně vypadající)

jinak jsem tedy téma založil v sezoně 2014 / 2015, kdyžtak to prosím admini přesuňte do "Ostatní" jestli se to sem nehodí
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od vojta »

hokejcards píše:osobně myslím, že to s MS nemá nic společného, kromě designu karet (tipuji z článku, že Salfovi se líbily karty MS i po vzhledove strance tak chtěl podobně vypadající)

jinak jsem tedy téma založil v sezoně 2014 / 2015, kdyžtak to prosím admini přesuňte do "Ostatní" jestli se to sem nehodí
No když má s MS společný design, materiál a provedení, tak toho mají společného docela dost ne?! :)))

Ale to je jen můj názor...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Veteran fans hcs »

vojta píše:Jinak by bylo dobré i info o balení. Jestli to bude baleno podobně jako série s Dominikem Haškem, čí jinak. Ale to je spíše otázka na pana Hrbka. :D
představení a info o balení bude postupně přibývat na webu OFS, příští týden budou všechny podrobnosti známy. :)

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host