2013-14 ITG Used

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od valento3 »

Each box will contain 4 Authentic Game-Used Memorabilia Cards:

1 Single Game-Used Memorabilia card;
1 Dual Game-Used Memorabilia card;
1 Triple Game-Used Memorabilia card; and
1 Quad Game-Used Memorabilia card.

Ukázka potenciálních breaků z již zveřejněných karet.
Nový je pouze Howie Morenz na Vintage Memorabilia ve čtvrtém breaku.

1. break
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

2. break
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

3. break
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

4. break
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od mapko »

ani jeden break by neurazil, otazka kolko si za to vypytaju zaseka

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

V předprodeji cca stejně jako Stickworks.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od zette »

Zda se mi to, nebo ITG nejak omezuji podpisovky...?

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od vodry22 »

Pokud budou na stopu půjdu určitě alespon dk jednoho boxu, ty breaky vypadají hodne dobre, zase jako u stickworku. Za hodne peněz hodne muziky...

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Vintage Quad super jinak fakt pořád to stejné,dnes jsem bral 68 z ITG 10-11 auto/jersey a moc se to neliší,ale jak píšete,není licence,tak se toho moc nedá dělat.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsem si projel checklist a řekl bych, že tam je zatraceně málo podpisů!!! Za cenu boxu teda žádná hitparáda...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše:Tak jsem si projel checklist a řekl bych, že tam je zatraceně málo podpisů!!! Za cenu boxu teda žádná hitparáda...


*bang* *bang* *bang*

Each box will contain 4 Authentic Game-Used Memorabilia Cards:

1 Single Game-Used Memorabilia card;
1 Dual Game-Used Memorabilia card;
1 Triple Game-Used Memorabilia card; and
1 Quad Game-Used Memorabilia card.

Tam přece nemají být podpisy…

Taky jsem po zveřejnění názvu čekal, že to bude něco podobného jako jediné a vlastně 10-let staré vydání s podepsanou kartou v každém balíčků, ale oni už hned deklarovali, že to bude jinak. Tak proč tu řešíme podpisy ?

BTW… tohle je pecka - opravdu ITG USED
http://www.ebay.com/itm/13-14-ITG-USED- ... 338cb21c05

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Mně nejde o srovnání se starou sérií, jak už jsem psal někde jinde, pokud nemají licenci, nemohou se ani přiblížit starému vydání. Beru to obecně. V boxu za takový ranec jen garantované memo? Ano, pokud budu vědět, že mě čeká memo Franka Brimseka apod. aspoň jedna v boxu boxu, držím tlamu. Půlka těch quad jsy jsou stejné, jako z každé jiné série. A nikde jsem se nedočetl, jak to s podpisy vůbec je. Našel si někde poměr vložení? Jestli třeba 1:10 boxům, nebo náhodně vloženo. Bez garantovaného podpisu je JSY box o ničem, pokud vytáhneš sestavu, která nemá žádný retro (RARE ;) ) dres... Pže těch ostatních memo je venku taky zatraceně málo, proto píšu JSY Box. Karty sou to hezké, tak půlka se mi líbí, půlku bych být jimi už nikdy nevydával. Ale to šetření je z jejich strany už šílené a kvalita boxů jde rapidně, ale hodně rapidně dolů...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od sabres911 »

tady se neshodneme… tohle je ITG Used série, použili starý název veleúspěšné edice, kterou si stejně podle mě 80% lidí nepamatuje, i v rámci šetření do boxu nacpali 4 memorabilia karty - single, double, triple a quad, které jsou samozřejmě podobné jako předchozí, ale to jsou UD Series 1 s jejich jersey taky. Pokaždé je tam okýnko a v tom kousek dresu *rfl* Podepsané memorabilia jsou jako bonus navíc, proto tam nemáš poměr - osobně jsem zaregistroval jenom Autothread.

Garantují 4 memo game-used karty, žádné photo used jersey jako mnohdy konkurence a samozřejmě tradiční ITG bonus v podobě lákavých memorabilia karet. Nevím, ale cena cca 130 usd, k tomu pošta a dejme tomu DPH, tak jsi na 3990,-Kč. Je to ranec, ale zase máš 4 limitované memorabilia karty. Produkt si svoje sběratele najde, stejně jako BTP, u kterých na memorabilia kartách většinou vytáhneš slabší podpisovky a memorabilia nováčků.

edit: a co se týče ceny - u nás je prostě drahé poštovné a DPH, pro Amíka 130 usd nádhera, i při průměrném plnění (tzn. pokud šlápneš do hovna a nic tam lepšího nemáš), tak se ti většina boxu vrátí. Teda pokud bych pominul fakt, že některé subsety v rámci ITG Used se mi hodně líbí…

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Není moc lidí v ČR, co by považovali box o 4 memorabiliích (navíc někdy zhusených bez fotek) za super nákup. Zvláště, když si většinu karet do sbírky koupí za menší peníze... Tady se asi neshodneš s více lidmi. Je to samozřejmě i o tom, že sbíráš hlavně ty staré memo. Ale ten, kdo sbírá hráče jako Jágr, Yzerman... ten takových karet už v albu má...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od vodry22 »

Dneska sem se zúčastnil breaku 5boxu, dopadl pro mě vyborne ale stickorky neprekonal.box jestli bude k mání na shopu pořídím ale stejně protože mě láká vintage quad.tak teda par poznámek k tomu breaku a kartám itg used...ja mel tři karty, losoval pozice a trefil sem cisla 1,2,8coz je super. Vybral jsem si nameplate tony amonte1/1, Patch Pavel bure/3, a tu osmičku zatím nevím co zbyde...

z pěti boxu jen jedna karta legend, dve karty s novackama , quad karty podobny jako u decades, podpis žádnej. Víceméně Jersey jednobarevný az na asi dve karty když počítám ty Silver karty. Jedna karta kreslená, Mario a trottier ale docela hezká. Jeden brodeur s fotkou dresu...

stickworky jsou určitě lepší ale i tady je šance vytáhnout super karty i když asi menší. Pro mě jako pro sbberatele co nechce mít kopice radovek a insertu dobry ale s menším vyhradama.ze se opakujou ty samy fotky u jednoho hráče mi tolik nevadi protože ty top karty mam většinou jen po jednom kousku ale ten kdo sbírá hráče asi nic moc.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Tak Lukáši, co tomu zatím říkáš? Já myslím, že se Stickworku to nesahá ani po kotníky a tedy cenu nepovažuji za odpovídající a ceny prodaných karet to potvrzují. Zatímco na Stickwork z počátku skoro nešlo prodělat, tak tady se většina karet prodává za pár korun. Koupil jsem pár Hašanů za naprosto srandovní peníze (12, 15, 20USD)...Jako jsou tam raritky, které jsou určitě super, ale ten standard, ta většina co se tahá, lidi prostě moc neoslovuje. Aspoň co vidím na beji.

Povedená karta. Na první pohled krása.
http://www.ebay.com/itm/2013-14-ITG-Gam ... 19eaf5c7e4

A teď: písmo - už bylo použito vícekrát (Ultimate tuším určitě). Fotka použita stokrát. 80USD, bych za ní dal, ale více ne. Možná 100 díky pěknému patchi.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od sabres911 »

No, podle mě tu řešíme naprostou kravinu. Nikdy jsem netvrdil, že na boxech se dá vydělat. Teda to říkáš i ty , že na každé krabici tečeš. Doby, kdy byla jersey 1:280 a patche 1:7500, což de facto dělalo jejich unikátnost, jsou dávno pryč. Dneska lepší inzert koupíš za mnohem vyšší peníze, než jersey kartu. ITG Used jsou úplně někde jinde než 03-04 edice, ale pokud je koupíš za 130 usd (neberu teď naši šílenou EU daň, poštu), tak při 4 kartách máš reálně slušnou šanci, že se ti slušná část vrátí. Nemusíš je házet na eBay, prostě ty karty vyměníš, což u mnoha sérií vydávaných v dnešní době prostě není. To že bys ty nedal za 1/1 kartu kvůli použitelnému fontu třeba 100 usd, ale v USA dá někdo 200 usd ještě nic neznamená. Na eBayi je Morenz na Lumbergraphs, podle mě reálně 2500 usd, borec ji má 6000 usd nebo 3500 při smlouvání, ale stejně mu je někdo dá. Nabídka - poptávka. Jenom jsem tvrdil, že u ITG Used a 4 memorabilia kartách se ti stejně větší část boxu vrátí. I kdybys je dal všechny za 20 usd (průměr), při free USA shipping jsi na 80/130 Usd, což není zase tak hrozné. Chytneš něco lepšího a jsi na svém. Samozřejmě se teď bavíme jenom o $$$ , ale stejně bych radši na stále stejné quad jersey měl Bretta Hulla než Wiercocha či Myerse…

PS: Stickwork je naprosto unikátní série od ITG, který využila jakéhosi vzduchoprázdna. Hokejky jsou mnohem levnější než game worn dresy a ta poptávka, kdy box ti vystřelí ze 130 usd na 220 usd je šílená. Co jsem četl, tak Cloutsnchara se slušně napakoval, jeden z hlavních distributorů, karty za super cenu a poptávka byla šílená. Pro mě jako pro sběratele nádherná série (pominu-li ty neuvěřitelně nechutné siluety), ale vytáhnout z boxu kousek hokejky staré 70 let, nádhera ! O tom sběratelství je :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Já kravinu neřeším, jen se ti snažím ukázat, že srovnávat USED se Stickoworkem je zcela mimo. Ty neumíš nebo nechceš uznat to, co je všem na světě zcela jasné, že ITG těmito sériemi dávno ztratila kredit originality a každou další sérií jen a jen ztrácí kredit více. Stickwork je vyšvihli na měsíc mezi sběratelskou elitu, ale další série je hned zase poslala tam, kde byli před stickwork...
Rozepsal si se hezky a náš pravdu v mnoha věcech, ale realita je taková, že lidem tyhle karty (bez ohledu na region) lezou na nervy a ztrácejí u nich hodnotu. Vypsat tady dvě karty, které jsou luxusní a naprosto výjimečné, není přece ukázka té série. Je to asi jako kdybych tady napsal, že když vytáhneš z UD ser. 2 podpespaného Wayna, že ti zaplatí celý case (to ber jako příklad, ani nevím, zda tam je :) ). Ostatně, já jsem psal, že něco je tam skvělé, ale sběratel, který má dát za box větší peníze, přece od toho něco chce. A nechce pořád dokola ty samé karty. To nemyslím vůbec tak, aby se ti box vrátil. Snad žádná investice do boxu se ti dnes nemůže vrátit, je to o štěstí. Ale lidi musí něco lákat. Já na boxu neteču, žádný jsem nerozbalil, bohužel se nám zpozdila dodávka a budeme je mít až př. čtvrtek. A bohužel jsem jich i objednal celkem dost (tuším 1 nebo 2 casy). Holt si je asi rozbalím sám, nebo budu dávat jako bonus k modrým balíčkům:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Mimochodem, pokud narážíš na CloutsnChara - zeptej se jich taky kolik prodělali na všech posledních edicí (např. BTP, Ultimate, Superlative a to beru jen ty nejlepší) od firmy ITG... I kdyby zvedli boxy na 300USD, nedožene jim to rozdíl, který museli ztratit (jako každý) na boxech ITG. To není asi moc fér říci, že se napakovali. Protože ty ztráty na jiných produktech u nich musí být šílené...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od sabres911 »

Pavle, já nevím, co tu vlastně řešíme. Každý mluvíme o něčem jiném. Jenom jsem psal, že ITG Stickwork byl od ITG dokonalý tah, za malé náklady udělali bombastickou sérii, na které velcí prodejci vydělali. Pokud bys otevřel 10 case hned po vydání, i na eBayi by se ti všechny zaplatily a ještě bys krásně vydělal. Navíc je to podle mě série, který má tzv. "wow" efekt. Vytáhnout podepsanou hokejku Morenze (pomineme-li její reálnou prodejní cenu cca 3.000 usd) - tak karty o podobné hodnotě mnoho sérií neobsahuje. Podepsaný Gretzky může být sice mega super case hit, ale za kolik ho prodáš ? 300 usd ? Protože jich je moc. ITG má jedinou výhodu, že karty nejstarších hráčů jako Vezina dávají do sérií minimálně, před letošním vydáním pár karet pro Vezina Winners jeho karty nebyly tuším 4 roky na trhu. Právě tento umělý punc exkluzivity pořád udržuje jejich cenu výš. V dnešní době prostě quad jersey už nikdy nebude mít hodnotu 150 usd. Ale to je spíš dáno tím, že lidi chtěli jersey karty, prodejci si přizpsobili. Lidi chtěli patche, máš jich plnou p***l a hodnota žádná. Tak co lidi remcají, chtěli dostupné karty, tak na boxu holt prodělají…

Rozhodně nezpochybňuji, že na jiných sérií jako jsou BTP nebo Heroes and Prospects, atd, prostě nevyděláš. Ptal ses, co si myslím o ITG Used, no a podle mě to není taková hrůza. Sice se ti tam zase opakují quad jersey, ale máš tam mj. zajímavé legendy a nebo i nějaká méně známá jména, ale rozhodně jsou úplně někde jinde než stickwork, ale to jsem tu psal ve svých předchozích komentech, ale asi jsi je nečetl... Na druhé straně, když uděláš jednu inovaci za sezónu, co víc ? Stříhat vlasy, sperma ? U ITG mě max. štvou stejné fotky nebo podobný design, ale pak ti do stejné série lupnou dva subsety s nádherným provedením a zlost je pryč. Navíc návratnost - ať si říkáš, co chceš, je vyšší, než u jiných sérií. V našich podmínkách samozřejmě mnohem horší, ba naopak DPH a poštovné jí škodí, ale pro Amíka 130 usd s free shipping, pecka. I na eBayi dostaneš hned 80-100 usd za ty 4 karty a to tam nemusíš mít nic jiného.

Když si přečteš moje komenty u jiných ITG sérií, rozhodně je neustále neobhajuji, některé kroky se mi nelíbí, ale pokaždé jsou schopni připravit série, u které dokážou být inovativní - původní ITG Used, Superlative, líbily se mi i týmové karty, Stickwork, pak je to jenom business, takže další vydání už tak úspěšná být nemůžou. Ale stejně tak je to i u jiných firem…

PS: Co se týče ztrátovosti pro prodejce, na tohle byli experti u Panini. Classsic Signatures za 230 usd a potom spadly na 100 usd ? Zenint/Elite ze 120 na 40 a podobné částky ? Jo, prodejce má určitě nižší cenu, ale pochybuji, že nakupovali za 30 usd…

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od pavelbart »

Úplně jsem zapomněl na tento tvůj příspěvek, píšeš tam ale v podstatě to, co píši nahoře, ano na tom se s tebou shodnu. Ona je spíš škoda, že ITG nechce v těch nových projektech, kde jsou nové karty zajímavé, upustit od těch stadardních svých quad, které jsou hodně identické se staršími sériemi, a je škoda, že neinvestují do nových fotek. Že ITG ukazuje v náhledech jen to nejlepší je samozřejmě už marketing, to dělá každý. To bych jim za zlé neměl. A je fakt, že ty retro taháky jsou úžasný.
Malá statistika: v ITG Used Hašanovi dle beckettu vyšlo 31 karet, v BTP dokonce 39. Tento rok (13-14 sezóna) mu zatím vyšlo 238 karet. Což mi přijde strašný číslo na to, že nehraje takovou dobu. Samozřejmě, největší měrou se stará ITG 171 ks (UD 67 ks), z celkového počtu 238 ks je celých 55 ks karet 1/1...!!!! Nemluvě o /3 a /9...

A jedna perla, zakoupil jsem z ITG Used kartu Autograph memorabilia 1/1. Na kartě je číslo MA-DHA1, ale v Beckettu je u těchto karet (celkem 2 ks, asi v jiných dresech) číslo 38 a 39. Tak nevím, jak to dát do svého seznamu, požádal jsem o pomoc ITG.
Napsali, ať jim pošlu scan zepředu i zezadu.
Odpověď:
The card is good, our checklist needs to be updated with the correct numbers.
ITG

To dávám jen jako perličku, mě to pobavilo:-). Dát do beckettu jiný čísla je celkem zavádějící:-))). Ale samozřejmě drtivá většina sedí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od sabres911 »

a nemáš někde fotku té přední strany ? To je podle mě takové "šméčko" jako 1/1 u Name Plates, je jich celkem třeba 5 ks, ale každý je 1 of 1. Ty dvě karty se na přední straně musí lišit nějakým přípisem nebo něčím podobným.

Uživatelský avatar
jarda155
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: ned 19. čer 2011 17:09:25
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 ITG Used

Příspěvek od jarda155 »

pavelbart píše:Ona je spíš škoda, že ITG nechce v těch nových projektech, kde jsou nové karty zajímavé, upustit od těch stadardních svých quad, které jsou hodně identické se staršími sériemi, a je škoda, že neinvestují do nových fotek.
To dávám jen jako perličku, mě to pobavilo:-). Dát do beckettu jiný čísla je celkem zavádějící:-))). Ale samozřejmě drtivá většina sedí.
Na druhou stranu - jediné ty quad jersey karty chodí,za trochu větší peníze,jinak jsou to drobáky.
Fleer ultra 06/07
Toronto,Bozak,Sundin,Vykoukal
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host