2013-14 Panini Score

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

2013-14 Panini Score

Příspěvek od Lembi »

Obrázek

For many passionate hockey collectors, the 2013-14 NHL trading card season simply can’t get here fast enough. In fact, everyone at Panini America is so excited that we’re releasing our first product of the season — 2013-14 Score Hockey — in early July, more than one month earlier than 2012-13 Score Hockey.

Score’s every-collector appeal will return at full strength for 2013-14 with a massive 550-card base set and more than 60 Rookie Cards, headlined by the first RCs and autographs of Nail Yakupov, Alex Galchenyuk, Vladimir Tarasenko, Jonathan Huberdeau and more. What’s more, 2013-14 Score Hockey will boast a downright girthy hobby configuration that features 10 52-card fat packs in every jumbo box.

That brawnier construction will lead to some unprecedented pulls for the Score brand, most notably one the product’s historic first memorabilia cards (the eight-piece Team 8s) and two autographs in every box. In addition, each 52-card pack will yield two Hot Rookies and four Gold Parallels.

2013-14 Score Hockey will also be graced by the return of popular brand staples such as First Goals, Check It, Net Cams, Future Team Score and Recollection Autographs featuring buyback autograph Rookie Cards of Mike Richter, Ed Belfour and more.

Stay tuned to The Knight’s Lance for additional updates on 2013-14 Score Hockey as the new earlier release date approaches. In fact, tomorrow we’ll have a must-read, behind-the-scenes piece on just how the unique Future Team Score photography came about.

But until then, feast your hockey-loving eyes on the first Score preview images below.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od standish »

Scorečka vypadají opět moc fajn.

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Johann66 »

karty opravdu pekny, jen jsem zvedavej jaka bude cena kdyz uz i sem cpou jersey karty

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Tie »

Koukám na to podruhé a pořád nevím. Má to své pro i proti, base se mi moc nelíbí. Je sice jednoduchá, ale něco mi tam chybí. Co se týče dalších karet, tak se mi líbí ty Rookies. A Team8s jsou pro labužníky, no... jen kdyby tam dali osm hvězd a ne Berniera :)

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Vasil »

Jestli ten Sid je řadovka, tak oproti letošku je to o dost horší. To logo Score už větší asi nešlo udělat, takovýho místa tam zabírá :?
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od KRALzLA »

A já myslel, že po Seguinovi už nemůžu vytáhnout nic lepšího, můžu, tu L.A. osmu. Ovšem to bych si dlouho neužil, neb by mě ranila mrtvice.-)) Karty se mi líbí, uvidíme, co materiál.
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Heppig »

Je to jen mnou, nebo ten Kreider ve "future team" vypadal, jako kdyby byl prave na zachode? :D Jinak souhlasim, to logo je strasne velky na ty base. Jinak se mi celkem libi.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
meda10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 06. pro 2012 22:09:55
Bydliště: České Budějovice

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od meda10 »

Vypadaj moc pěkně mě to logo přijde v poho.
A ta Jersey vypaj fakt dobře taky jsem zvědavej na cenu.
Jestli zůstane plus mínus stejná jako loni tak to bude velká paráda.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Molda »

Vypadá to zajímavě. Navíc to vypadá, že ty řadovky budou mít stříbřité prvky v tom designu dole, což by bylo snad poprvé u řadovek této série, jestli mě paměť neklame.

Jen jsem z toho nepochopil, jestli ty boxy s deseti 52 kartovými balíčky budou standartní nebo jestli bude normální klasická verze, a pak i tyto jumbo boxy. Jestli jsem pochopil správně, tak se budou prodávat jen ty jumbo boxy.

Uživatelský avatar
Sc4mp
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. kvě 2012 18:58:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Sc4mp »

Pro mě řadovky dobrý :thumbup: RC taky fajn ... NetCam standart :) ... co mi ale vadí, je ta jersey ... Akorát to bude zvyšovat celkovou cenu boxu ... Jako by těch jersey bylo málo, že ji musí cpát i do "Skóréček" :x

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Dampa17 »

Proti samotným kartám nic, ty jsou v pohodě. Jenom doufám, že Scorky zůstanou tím, čím jsou dnes - tzn. low-endovou sérií se spoustou pěkných karet a nebudou se cpát někam výš. Myslím, že těch dražších sérií je dost a když UD zrušilo Victorky, tak Scorky mají dle mě svoje nezastupitelné místo ...

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od vojta »

Ale jo, docela to jde. Akorát ty base se i nelíbí. Mám rád spíše ty retro score base. Ale jinak hodně dobrý. Hlavně inserty a hot rookies.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Bianconero »

Check-It, Net Cam a Future Team se nikam neposunuly, nemlich to samé, co vloni = jednoznačně 3x mínus! Base jsou takový průměr, pro Score je ale typický rámeček, tak nevím co experimentujou. Team 8 je jen snaha udržet krok s ostatními, což je pokud zvednou cenu pohřbí a více méně je to o ničem, těchto karet bude za chvíli víc jak řadovek. Jediné pozitivum jsou Hot Rookies za což dávám plus. Panini s řadou Score těží z toho, že je v low-endech takřka "monopolem", což se odvíjí i na kreativitě produktu, která je minimální. Pro mě je to podle náhledů poměrně zklamání.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Lembi »

Bianconero píše:Check-It, Net Cam a Future Team se nikam neposunuly, nemlich to samé, co vloni = jednoznačně 3x mínus!
Premyslim proc zrovna takoveto inzerty z teto serie by se meli nejak extra menit?? Naopak! Jen at si jsou co nejvice podobne... ;)
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Bianconero »

Lembi píše:
Bianconero píše:Check-It, Net Cam a Future Team se nikam neposunuly, nemlich to samé, co vloni = jednoznačně 3x mínus!
Premyslim proc zrovna takoveto inzerty z teto serie by se meli nejak extra menit?? Naopak! Jen at si jsou co nejvice podobne... ;)
Jediný check-it, které se mně osobně líbily, jsou z ročníku 1997-98, ostatní jsou jak přes kopírák, jen aktualizované novými tvářemi. Jestli se to někomu líbí, tak mu to neberu ;) Já jen čekám větší vývoj než jen změnu fontu nebo o dva stupně rozostřenější fotku :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Jamall »

ani mě skoréčka nezaujali přesně jak píše Bianconero jen ty Rokies a check-it z roku 97-98 byly jednoznačně nejhezčí

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od 4sberg »

"Each retail pack will contain 12 cards and there will be 36 packs in each box. Even though packs will cost $1.99 each, collectors will still have a chance to get some hits. There will be one autograph in every retail box. Each pack will contain a gold parallel as well." -beckett.com

82fox
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon 04. bře 2013 12:42:30
Bydliště: Krnov

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od 82fox »

vypadají dobře :) :thumbup:. Karty novačku super , ale sem zvědavej na cenu když tam budou jersey.

Uživatelský avatar
Giorgio
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. čer 2012 20:39:00

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od Giorgio »

Takhle vyfocený se mi ty karty líbí, ale naživo to je úplně jiné, tak že řadovky co se mi teď jeví jako pěkné karty mohou ve skutečnosti být strašné, asi se řídili rčením "V jednoduchosti je síla" .
Sbírám : David Krejčí (Bos) a Ryan Miller (Buf)

GameZone
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: stř 09. kvě 2012 9:51:40
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2013/14 Panini Score

Příspěvek od GameZone »

Tentokrát musím říct, že se mi základní karty opravdu líbí, ale otázka je, jak budou vypadat ze zadní strany, z loňské série jsem si koupil jeden balíček a zděsil se, že zadní strany základních karet nedrží stejný vzhled, ale každá je uplně jiná, což se mi teda vůbec nelíbí.

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host