2013-14 OFS Masked Stories

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Odpovědět
tomi_7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát 19. dub 2013 23:52:24

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od tomi_7 »

Pavle. Boxy odosielate dneska alebo az v pondelok ?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od pavelbart »

Něco dnes, něco v pondělí... Ale GLS dnes nestihneme. Protože GLS nám je přiveze... Takže co je GLS (Slovensko vše), tak v pondělí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od pavelbart »

Zkušebně jsme rozbalili pár boxů a je to neskutečný nářez. To co člověk tahá z boxů mu až přijde divný...:-). Kvalita karet neuvěřitelná, i řadovky jsou super, skvělá práce.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Lukyn55 »

já už chcu taky :D .. škoda že jsem peníze poslal až dneska a nebudu tak mít box už v pondělí :D .. čekání mě zabíjí :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od pavelbart »

Jako ten, kdo to bude mít v ruce, bude prostě nadšenej. Nechci nikomu dělat reklamu, ale tohle mě doslova shodilo ze židle...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Heppig »

těším se moc!!!
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od DaveBrownsound »

nedospim rana :-D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Luky »

Koukám, že se začaly prodávat jednotlivé karty :?: Vypadají pěkně :clap:
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od tomas78 »

JJ koukám a jsou opravdu parádní... :clap:

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od smiesek »

Nějaké detaily z mé sbírky, co navíc doposud nebylo zveřejněno a ponecháno něco i pro překvapení. Karty jsou fakt super :thumbup:

Game Used Memorabilia Autograph
Obrázek Obrázek

Printing Plate
Obrázek Obrázek

Cards Day
Obrázek Obrázek
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Michal »

S panem Hrbkem asi nikdy kamarád nebudu, ale na dnešní burze jsem viděl přehlídku překrásných karet základním setem počínaje a memo kartami konče.
Base jsem na začátku odsoudil, protože na mě působily lacině a šablonovitě, na živo jsou ale fajn a líbí se mi i paralelky. Hlavně bych chtěl pochválit tloušťku karet, kdy se OFS nežene po vzoru zámoří do pravidla přímé úměry - čím lepší série, tím tlustší karty, a tk všechny tři verze jsou stejně tlusté, a to jako klasická karta.
Memo karty a inserty jsem moc nestudoval, protože na nich Mrázek není, ale to málo, co jsem viděl se mi líbilo, u použitých memorabilií je navíc fajn, že každý kousek je nějak zajímavý a snad se nedá vytáhnout jednobarevný kus něčeho.

Produkt je to pěkný a sbírat extraligu, tak jsem nadšený a asi se přemůžu a zkusím box, takhle se ale pokusím sesbírat si jen Mrázka a věřím, že tyto karty se mezi jeho kartami z NHL neztratí.

P.S. Velice povedená akce k uvedení produktu a nápad s expo razítky je také pěkný, bude někde checklist těchto karet?
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Za mě parádní produkt,jak jsem se bránil českým kartám a boxům,tak díky téhle serii jsem jim přišel na chuť.A založil novou sbírku autograph karet golmanů české extraligy.Nápad s maskou naprosto parádní a podpisy těch našich starých brankařských legend skvělé.Pracuji ve Vídni,tak jsem se nemohl zůčastnit burzy v Praze na kterou bych přijel,vzhledem k promo akci pan Holeček atd.Další skvělej nápad jak se to má dělat.Můj první přírustek do sbírky


http://aukro.cz/show_item.php?item=4126436440
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od DzEjDy »

Je někde seznam game used karet i s konkrétníma limitacema jednotlivě? Případně jestli můžu poprosit o zveřejnění/doplnění... A ještě k podpisovce Crhy, jestli je v boxech nějaká redemption záležitost nebo jak je to řešený. Děkuji!
Obrázek

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od hokejcards »

já mám dotaz na pana Hrbka - z jakého působení je lapačka Čechmánka a jakto, že je /99 karet lapačky Haška když na té fotce je to viditelně rozstříháno na značně menší počet? díky :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od smiesek »

Michal: chtěla jsem se pustit do postupné kompletace seznamu karet s razítky "Cards Day", ale asi od toho upustím, protože podle mě ani sám pán Hrbek nemá tušení, jakéže všechny karty jsou s razítkem. Víš jak, pokud se rozhodl orazítkovat "navíc" karty, tak podle mě je měl na hromádce a pak už jel jen jako mašina a razil. Takže pokud si neuděláš vlastní seznam, tak (asi) nebude. No, jak říkám, chtěla jsem se o něj pokusit, ale asi by mi vznikal později i nepořádek v tom, jak karty rozeznávat, aby se později nestalo, že by se našli později exempláři, co by si stěžovali, že ta či ona karta není na seznamu a je s razítkem. Např. Zatím jsem spozorovala základní karty srazítkem 2nd Period, ale pak jsou i tyto karty, které nemají vůbec určení třetiny a zase by se zbytečně nějak nafukoval seznam, jak tyto karty rozlišovat. Nebo mě napadá, i když jsem zatím neviděla, ale pouze uvažuju, k čemu může dojít, třeba Autograph karty, zase se podle mě může stát, že do rukou dostaneš kartu čistě podepsanou, ale bez nápisu Autograph - nebudeš moci určit zdali bylo připraveno pro limit x/39 nebo x/9. Sice je to téměř nemožné, protože z toho pohledu je karta nedodělaná, ale to jsou jen moje úvahy. Nejlépe bude vědět pan Hrbek co bylo možné vypustit (orazítkovat) a co ne.

DzEjDy: pro Tebe i ostatní, co se mi zatím podařilo sepsat, snad potěší - není zatím uvedeno podepsané limity a nebo exponáty, viz. kartičky 1/1 (např. duba s hokejkou).
Obrázek

hokejcards: podle mě na fotu nejsou všechny kousky, ale byly to pouze ty nejzajímavější pro naše oko ;)

Ale nechcu se tady nikomu do ničeho montovat a nebo za někoho mluvit, jen bych ráda vyjadřovala vlastní názory a zapojovala se do diskuse :oops:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Veteran fans hcs »

včera jsem nestíhal reagovat na všechny dotazy, zbaběle jsem totiž usnul :)
na karty s razítkem do bonusových balíčků, bylo použito cca 7 setů řadovek, které neměly ani nápis ražbou na přední straně, ani nápis ražbou na zadní straně, zkrátka nehotové karty které nikdo nemůže zaměnit za ty originální.
dále bylo použito cca 4 sety paralelní verze karty, které mají jak označení 2nd period na zadní straně, tak nápis na straně přední(tyto karty razil brigádník, který orazil všech 54 setů které dorazily z výroby)
dále je v bonusových balíčcích cca 480 podpisovek které "zbyly" po olimitování karet(když zařizujeme podpisy necháváme podepsat několi karet, cca 8 kusů, abychom poté vybrali ty nejhezčí podpisy a měli i zálohu při chybách u limitování)
k tomu jsme nakonec přidali i cca 100 kusů insertu RTTC protože jsme chtěli vyrobit minimálně 550 bonusových balíčků.
karty které byly určeny pro autogramiádu jsme orazili razítkem modré barvy, opět kvůli rozlišení.
tyto karty byly už jen zbytky které jsme od každého hráče dokázali najít

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Veteran fans hcs »

limitace těch nejlepších memo karet 1/1, x/3 a pod. zveřejní slečna Vendula v pondělí, dnes bude totiž slavit *drink* a mohla by něco poplést - Vše nejlepší k jmeninám :)

co se týká množství memo karet D.Haška x/99 nebo J.Trvaje x/77, u nich jsme předpokládali větší poptávku a lapačku, vyrážečku jsme využili úplně celou do posledního použitelného kousku.
nechci se trapně srovnávat s jakoukoli zahraniční firmou, ale i my už budeme mít solidní archív zbytků memorabilií na další použití do karet. v příštím týdnu pojedu do knihárny pro tyto nepoužité kousky výstroje a nafotím je pro náš web

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pan Crha a pan Pejchar na autograph kartách nebudou mít redemption, protože není jisté jestli se povede zrealizovat tolik podpisů pan Crha bude v Čechách v létě a jeho bratr se kterým jsem mluvil mě nedokázal potvrdit ochotu podepsat tyto karty.
zásilka z Chanty Mansijsku do data vydání nedorazila a vzhledem k tomu že se toulá s ruskou poštou už přes 5 týdnu už moc nedoufáme. budeme pravděpodobně nuceni checklist zkrátit o tyto dvě auto karty *cry-a*
naopak máme pozitivní zprávu ohledně podpisů Tomáše Vokouna na memo kartě Stick Fragment, redemption byly vloženy a karty by se u nás měli objevit koncem dubna

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od kulometcik »

Veteran fans hcs píše:pan Crha a pan Pejchar na autograph kartách nebudou mít redemption, protože není jisté jestli se povede zrealizovat tolik podpisů pan Crha bude v Čechách v létě a jeho bratr se kterým jsem mluvil mě nedokázal potvrdit ochotu podepsat tyto karty.
zásilka z Chanty Mansijsku do data vydání nedorazila a vzhledem k tomu že se toulá s ruskou poštou už přes 5 týdnu už moc nedoufáme. budeme pravděpodobně nuceni checklist zkrátit o tyto dvě auto karty *cry-a*
naopak máme pozitivní zprávu ohledně podpisů Tomáše Vokouna na memo kartě Stick Fragment, redemption byly vloženy a karty by se u nás měli objevit koncem dubna

Tak ještě by to chtělo opravit u Vokouna že na memu není v CZE dresu ale ve znojemském
Obrázek

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 2013/14 - OFS - Masked Stories

Příspěvek od hokejcards »

Veteran fans hcs píše:co se týká množství memo karet D.Haška x/99...
super :thumbup: a ještě kde chytal ten Čeman s lapačkou v kartě? díky :-)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti