2013-14 OFS plus

Žhavé novinky týkající se sezóny 13 / 14
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od vojta »

BUYBACK karty
http://ofscards.com/unnuke/modules.php? ... le&sid=207

Super nápad, budu se snažit alespoň 1 sehnat. Tímto mě OFS potěšily.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od worlikk »

Další 3 sety s kartama s limitem i /3 nebo /5?! FUCK OFF OFS!!! :sick: *bang* *pnch* *pnch* *pnch*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Lukyn55 »

náhodou tady musím Ofs pochvalit, sice některé podpisy mají nízké limity, ale to máte třeba i UD a ITG, že určité podpisy jsou short printy
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Nápad velmi dobrý , ale chtělo to vydaní nějakého nového typu karty .

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od xmkrejci »

Mam kolikrat pocit, ze to co na americkych kartach chvalime, tak tady je presne obracene. Cokoliv Made in OFS je spatne. Myslim, ze Buyback karty uz nejakou dobu vychazi v UD a nikdo to nezritizoval, az tady. Za me tedy palec nahoru. Dobra prace. A jako nizkolimitove bych to tak strasne nevydel, vzdyt tech je minimum. Podle me poro CR (SR) pocet tak akorat. Kolik ze tech karet najde skutecne zajemce, nemyslim, si, ze si o ne sberatele budou v aukcich preahzovat ve velkym. Az opadne boom, tak jich bude plne Aukro a budou chodit za castky v desetikorunach.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Lukyn55 »

jj jedině co bych trošku zkritizoval, tak je , že těch karet bude až zbytečně moc .. mohli si něco schovat na další ročníky ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od boliholi »

worlikk píše:Další 3 sety s kartama s limitem i /3 nebo /5?! FUCK OFF OFS!!! :sick: *bang* *pnch* *pnch* *pnch*
Asi tak *bang*
xmkrejci píše:Mam kolikrat pocit, ze to co na americkych kartach chvalime, tak tady je presne obracene. Cokoliv Made in OFS je spatne. Myslim, ze Buyback karty uz nejakou dobu vychazi v UD a nikdo to nezritizoval, az tady. Za me tedy palec nahoru. Dobra prace. A jako nizkolimitove bych to tak strasne nevydel, vzdyt tech je minimum. Podle me poro CR (SR) pocet tak akorat. Kolik ze tech karet najde skutecne zajemce, nemyslim, si, ze si o ne sberatele budou v aukcich preahzovat ve velkym. Az opadne boom, tak jich bude plne Aukro a budou chodit za castky v desetikorunach.
Ja si nemyslim ze to bude chodit za 10 Kč když takové Rainbow z exclusive Sparty se nedají vůbec sehnat a když se sehnat dali tak za 500Kč , to samy super extreme exclusive nebo jak se to jmenovalo :D jinak když jsem začal sbírat říkal jsem si že to dosbírám všechno co vyšlo ale teď už v klidu můžu říct že na 110% mít všechno nebudu a to hlavně kvuli 2 posledním seriím *bang* *bang* *bang* *cry-a*
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od 33mc »

boliholi píše:
worlikk píše:Další 3 sety s kartama s limitem i /3 nebo /5?! FUCK OFF OFS!!! :sick: *bang* *pnch* *pnch* *pnch*
Asi tak *bang*
xmkrejci píše:Mam kolikrat pocit, ze to co na americkych kartach chvalime, tak tady je presne obracene. Cokoliv Made in OFS je spatne. Myslim, ze Buyback karty uz nejakou dobu vychazi v UD a nikdo to nezritizoval, az tady. Za me tedy palec nahoru. Dobra prace. A jako nizkolimitove bych to tak strasne nevydel, vzdyt tech je minimum. Podle me poro CR (SR) pocet tak akorat. Kolik ze tech karet najde skutecne zajemce, nemyslim, si, ze si o ne sberatele budou v aukcich preahzovat ve velkym. Az opadne boom, tak jich bude plne Aukro a budou chodit za castky v desetikorunach.
Ja si nemyslim ze to bude chodit za 10 Kč když takové Rainbow z exclusive Sparty se nedají vůbec sehnat a když se sehnat dali tak za 500Kč , to samy super extreme exclusive nebo jak se to jmenovalo :D jinak když jsem začal sbírat říkal jsem si že to dosbírám všechno co vyšlo ale teď už v klidu můžu říct že na 110% mít všechno nebudu a to hlavně kvuli 2 posledním seriím *bang* *bang* *bang* *cry-a*
Přehnaná hysterie...
Jak píše xmkrejčí : to, co všem příjde normální u karet NHL, u karet OFS je špatné a na nic... Netvrdím, že vše, co dělá OFS je dobré, ale tady jen sběratelé prostě nejsou zvyklí na to, že česká karta může vyjít v nižším nákladu... Nebo myslíš, že kdybys sbíral třeba Edmonton, že bys z každé serie měl všechno ? Věř mi, že procentuelně bys neměl ani půlku z toho, co vychází...

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od boliholi »

No jo ale taky kolik je v NHL vydavatelů, NHL tady vůbec neřeším.... A popravdě nevim k čemu jsou ty limity dobrý... pochopim ještě nějaké x/30 ale naco x/3 ??? Jedině to že si to může dovolit pár nejbohatších...
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Tomino69 »

Já určitě chválim nápad, ale dávat limit /1 nebo /2 mi přijde hodně ujetý, sice je to u minima karet ale stejně ....

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od DzEjDy »

Ten nápad je určitě dobrý, mají nějaké výročí, tak orazí dříve vydané karty, nechají je podepsat a dají do do boxů jako "buybacky" (opět se snažíme být světoví, i když nezvládáme ještě ani základní věci že?)... Bohužel ale od teď už budu i já kritický. Těch karet je strašně moc. Nesmyslně moc. Nevím proč by měla být jedna na box, to už potom ztrácí tu ideu buybacku. Ty chaotický limity, že karet je takový počet jaký hráč podepíše (ťukám si na čelo). Nechce podepsat? Děkujeme, nemáme dál o spolupráci s vámi zájem. Nebo podle toho kolik jich najdeme na skladě (směju se na celý kolo). Koho takový argument má zajímat? Aby ta samá karta akorát s jiným hráčem byla v x limitacích, to je prostě uhozený. Jenže to opět narážíme na základní problém, že výroba OFS karet není ani náznakem koncepční prací, všechno je šitý horkou jehlou a na poslední chvíli a potom z toho plynou takový "mutanti"... Předpokládám že je to práce pana Hrbka, jestli je to první vlaštovka v nápravě a zvěrohodnění práce OFS, tak ok, ale jestli to má být nějaký koncept, tak bohužel. Pro mě je to pořád málo, ty karty mají na víc. Zatím je to stále jak když pejsek s kočičkou vařili dort.
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od worlikk »

Tak já to xmkrejčímu a dalším řeknu jinak...nápad je to zajímavej, o tom absolutně žádná a není to o tom, že vše, co udělá OFS, tak je špatně (podobným argumentům se musím s chutí a hlasitě zasmát). Ale je to o tom, že poslední dobou je těch nízkolimitových karet neskutečně moc. Třeba Rainbow Exclusive mám jednu jedinou, Extreme nebo Printing Platy ani jednu...Navíc když si vezmu, že s tim sotva OFS začali a už teď tam má Sparta potvrzených 38 ražených karet, z toho třetina = 13 s limitem max. /8 (a asi 7 ks s limitem /4 a nižším). V těhle třech ročnících je pro mě relevantních +/- kolem 150 karet. Už se "těším" na nesmyslný závody o ty karty

Jasně, mají 15 let od založení a chtějí to nějak zpestřit, to je v pořádku a jen dobře, že byť se to třeba někdy zdá, že ne, tak na to úplně nekašlou, ale tuna dalších karet v podobě prakticky reprodukce několika vydaných sérií podle mně není řešení. A když, tak stačilo vybrat třeba některý části - z voleje mně napadají inserty Olympijských vítězů ze série 98/99 nebo třeba Stars z 04/05, kde jsou hráči první velký výluky. Nebo klidně mohli začít dělat buybacky každoročně s tím, že letos by teda začali sérií 98/99, příští rok 99/00 atd atd
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od worlikk »

DzEjDy píše:
Dzejdy, přesně tak, podepisuji v plném rozsahu *gp*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Michal »

[quote="xmkrejci"][/quote]
Nápad super, ostatně jako mnoho dalších (až teda na Jmenovce a Family, to je naopak na kastraci), na druhou stranu i tady podle mě platí, že to není dotažené do konce (viz kvantum, limitace atd.)

OFS byly špatné, ale dostupné, je mi teď vážně líto sběratelů setů, kteří si roky dávají celou sbírku do kupy s více či méně problémy, a tohle mi přijde, že je jako plivnutí do obličeje - koukni kolik vyšlo za půl roku karet s limitací 10 a míň, to tu předtím nebylo. Z tohodle hlediska se mi zdá, že ne OFS pod vedením pana Hrbka, ale pod vedením pana Vrkoče byly ,,víc" pro sběratele (doufám, že pochopíte, jak to myslím).

Pan Hrbek se snaží s OFS běhat dřív, než je naučil chodit - toť můj názor.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od 33mc »

Ale totéž se přeci dělo i u NHL karet, akorát že už asi před 15ti lety. Do té doby bylo možné posbírat i Master set, pak se ale vydávání karet měnilo ve stále větší a větší byznys. Totéž teď (bohužel) probíhá i na straně OFS....

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od Lukyn55 »

jámyslím, že ten byznys z toho dělají někteří jiní :wave:
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od karty-slavia »

za mne napad dobry... beru to ze mne budou zajimat jen karty Slavie a tim padem mi celkem vadi ze se na nich objevuji vice mene porad stejni hraci a je tech karet zbytecne moc... a navic kazda karta jiny limit mne taky uplne nebavi ... ale jinak napad je to dobry :)
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od karty-slavia »

Lukyn55 píše:jámyslím, že ten byznys z toho dělají někteří jiní :wave:
souhlas :clap:
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od 33mc »

Lukyn55 píše:jámyslím, že ten byznys z toho dělají někteří jiní :wave:
:?:

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2013/14 OFS plus

Příspěvek od zette »

Je mi jasne, ze najednou tolik nizkolimitovanych karet muze sberateli vadit, kdyz pred casem byl schopen za par tydnu posbirat vsechny karty sveho oblibeneho tymu.

To, ze nebudes mit nikdy vse je bohuzel fakt. Zkompletovat nejakeho hrace v dnesni dobe by vsak nedokazal ani Bill Gates, s tim se musime smirit.

Co mi ale vadi (jak NHL tak nase karty) je to, ze by podle me karta 1/1 mela trochu vypadat. Neuznavam jen samotne orazeni limitu, nalepeni nalepky, pridani podpisu nebo jine barvy ramecku (paralelky) atd. Netvrdim, ze by to mely byt same shieldy, ale minimalne treba jina fotka.

Odpovědět

Zpět na „2013 / 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti