Case OFS exclusives

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2013.
Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Jamall »

pěkný break karty vypadají parádně :thumbup:

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Hans »

Tak nejprve musím napsat, že karty jsem neviděl v reálu, takže hodnotím jenom na základě obrázků. Base karty povedené. Nejde to úplně poznat, ale tuším, že je tam nějaký lesklý efekt, což já rád. Guardians of Shrine takový průměr. Ani by mě neurazily a ani nepřesvědčily. To samé jackpot karty. Myšlenka hodně povedená, ale to provedení pro mně osobně trošku pokulhává. Naopak velká paráda a asi nejpovedenější karty z celé setu jsou ty Logo-Patch. Za takovou kartu by se rozhodně nemuseli stydět ani ty nejluxusnější produkty od Panini nebo Upper Deck. Signature Double potom taky velké plus. Sice na stejné brdo jako Ice Scripts, ale u nás s tím ještě nikdo nevylezl, takže palec nahoru. Osobně mám pro tyhle karty slabost, i když si nejsem jistej, jestli podpisy neblednou rychleji než u karet na papíře. Stick karty bych asi opravdu potřeboval vidět naživo, protože takhle na obrázku se mi moc nelíbí. Ta pozadí na kartě mi přijde takové prázdné.

Nevím, jaké bylo plnění jednotlivých boxů a kolik vlastně box stojí, ale myslím, že je to velice slušný produkt na České poměry.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Molda »

Tak toto mě velice překvapilo, sleduju forum v podstatě denně, ale tato série mi nějakým způsobem absolutně unikla a nevěděl jsem o ni až do tohoto breaku vůbec nic. Ale musím říct, že je to parádá. Vzhledově, typem karet, materiálově a použitými efekty jsem u OFS hodně překvapen. Teď ještě záleží na ceně boxu, kterou si jdu někde najít, jsem zvědav :D
Ty rainbow paralelky jsou super, ostatně i většina dalších karet.

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Irbe »

cena se bavily o 1990,- a když case tak stovka dolu za box
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

katarakt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát 15. bře 2013 17:16:08

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od katarakt »

krásně vyvedené karty :thumbup: člověku se ani nechce věřit, že něco takového vzniklo u nás :-)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Molda »

Teď ještě doufat, že takováto kvalitka nezůstane jen u vyjímečné speciální edice (dražší), ale že se tento styl i kvalitu povede přenést i do základní levnější série. (Samozřejmě obsah nemůže být stejný vzhledem k nížší ceně, ale mám na mysli alespoň částečně ty nápady, materiál, efekty, design apod).

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od 33mc »

Irbe píše:cena se bavily o 1990,- a když case tak stovka dolu za box
Cena je stanovena na 1.880,- Kč za box nebo 8.950,- Kč za case (5 boxů).

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od pavelbart »

Jen se přikloním k Hansovi, stejně bych to hodnotil i já.
Plastový podpisy super, krásný naživo, ale v podstatě kopie trilogy?:). Chápu, že vymyslet něco originálního dnes je problematický, pokud to má jít na papír o velikosti karty...
Mně se líbí stickovky - jsou použity moc hezký kusky hokejek, alespoň co bylo vidět na burze - to je paráda.
Patche - já nevím, naživo to vypadá hezky, ale uvítal bych GU nebo i Fan dresy patche než logo týmů, protože tím ty karty všechny vypadají stejně, ale to je můj názor. To je karta, která mne nezasáhla. jen jedna kritika k Litvínovu - na 4 patch kartě prostě nemůže chybět Lukeš :D
Osobně si myslím, že se dalo vytlouci více z těch golmanů, zvláště když tam máme tolik kluků z NHL s krásnými maskami.
Celkově ale určitě nejlepší, co OFS, resp. pan Hrbek, vyprodukoval z české extraligy, takže určitě celkově palce nahoru. :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od zette »

Urcite timto produktem se OFS posunulo dal... Skoda jen, ze tam nejsou zadne single podpisy. A pak nazor subjektivni, trochu mi ale u Hrbkovych produktu chybi absence bile barvy v pozadi. V rychlosti si krome karet Mostu na zadne jine nevzpomenu.

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od Luky »

Pavle zapomněl jsi ještě, že jsou maličko nad rozměr,ten borec co se stěhuje do Litvínova, už ji má nadosmrti v holderu:) jinak ke kartám: opravdu povedené kousky, ty hokejky jsou moc pěkné. Líbí se mi i ta podpisovka, sice je podobná, ale kdo sbírá jen OFS nebo tým z Extraligy musí být nadšený.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od pavelbart »

Ale tomu to nevadilo... :D

JJ, je to fakt, ten 4 patch jsme nasoukali do OTh holderu jen tak tak, a vyndat skutečně nepůjde. Ale to už se mi jednou stalo i s jinými kartami NHL.
Je možné, že jsou ty patche o maličko větší než ostatní karty? To "maličko" jsou stovky milimetru... Nicméně do OT to fakt nešlo, to bych si ani nevzpomněl nebýt Lukyho.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od DzEjDy »

Mně začíná lehce vadit jiná věc. A sice že všechno z dílny Hrbek je příliš nízkonáladový zboží. Myslel jsem si že když to vyjde jako OFS, tak že tam od nich bude větší podíl na výsledku, ale defakto tomu propůjčili akorát svoji značku. Za půl roku a možná i mnohem dřív už prostě tyhle karty neseženete. A od toho se odvíjí i cena jednotlivých karet. Např. rainbow paralelku /10 nyní prodejci nabízejí za ceny okolo 500Kč, což je podle mě přehnaný. Uvidíme jak se ta cena bude hýbat, karty jsou venku teprve od včera, ale jak jsem psal výše, kdo bude čekat až moc dlouho, tak se taky může stát že už se nedočká nebo bude muset hledat a mít trpělivost hodně dlouhou. Neměl bych problém dát takový peníze, kdyby ta karta byla jedna v boxu s plněním 36x10. Měla ke svýmu limitu i odpovídající poměr vložení, ale takhle, když je ta četnost sice jedna na box, ale v poměru všech karet hodně častá, tak mně to přijde přes. Cena jenom kvůli tomu limitu? Aby to nedopadlo jako u NHL karet, kde do limitu /10 nebo i samotných 1/1 je víc než všeho ostatního. Podobně to vnímám i u stick karet. Zase bych neměl problém zaplatit za takovou kartu částku okolo 500Kč, ale kdyby byla prostě vzácnější. V každým boxu kde je cca 40 karet jsou dvě a to z ní dělá lehce najditelnou kartu. Tak proč pak má mít takovou peněžní hodnotu?
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od superman66 »

Dzejdy to máš jednoduchý.. nabídka a poptávka. Jestli jsem chtěl mít Neuvyho na té rainbow 10, a na burze byly dva tak jsem věděl že někde jich možná ještě zbývá 8.. a bud ho chci a tu pětistovku za něj dám nebo budu čekat kde se co objeví..

Osobně mám ted velký dilema zda se pustit do těch hokejek.. strašně se mi líbí, prakticky už mám čtvrtinu sesbíranou (10 ze 40ti). Na druhou stranu těch 30 znamená při pětikilu za jednu 15000.. což znamená že bych to musel sbírat dost dlouho a že vzhledem ke koupi case a dalších karet si ted nemůžu už dovolit je moc kupovat. Ale budou tady ještě cca za 3 měsíce???
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od DzEjDy »

Nj, jemože mně přijde že se ta cena tvoří tak, že velcí prodejci co toho otevřou hodně a mají pak i svoje prodejní kanály a nemusí mít strach že by jim něco ve velkým množství zbylo, že si rozpočítají cenu boxu mezi jednotlivý karty tak, aby na tom netratili, spíš ještě něco vydělali, a to mně moc jako střet nabídky s poptávkou nepřijde. Při vší úctě k tomuto vydařenému produktu, rainbow paralelka prostě takovou cenu nemá.
Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od 33mc »

DzEjDy píše:Nj, jemože mně přijde že se ta cena tvoří tak, že velcí prodejci co toho otevřou hodně a mají pak i svoje prodejní kanály a nemusí mít strach že by jim něco ve velkým množství zbylo, že si rozpočítají cenu boxu mezi jednotlivý karty tak, aby na tom netratili, spíš ještě něco vydělali, a to mně moc jako střet nabídky s poptávkou nepřijde. Při vší úctě k tomuto vydařenému produktu, rainbow paralelka prostě takovou cenu nemá.
Honzo, to přeci nedává moc smysl. Prodejci si samozřejmě rozpočítají cenu jednotlivých karet tak, aby pokud možno vydělali. To je snad logické, ne ? A cenu VŽDY tvoří nabídka a poptávka. Jestli se rainbow paralelky za tu cenu prodávat nebudou, asi půjde časem jejich cena dolu. Ale momentálně si myslím, že třeba 500,- Kč za Neuvirtha je vzhledem k tomu, že to je jedno z nejlepších jmen z checklistu hodně adekvátní suma.. Řadoví pěšáci (nechci nikoho jmenovat, aby nebylo *pnch* ) se určitě budou prodávat laciněji - třeba i za 1/3 ceny Neuvirtha...

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od smiesek »

superman66 a DzEjDy: no jo no, taky jsem to počítala a jakož to Zlín, má 7 řadových karet, tak jen na ty Printing Plate by mi nestačila celá výplata a co pak teprve ještě ty další karty? :(
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od pavelbart »

Ono je taky něco jiného cena na burze a cena reálná. Poslední série WTA budiž tomu příkladem. Nejdříve karty chodily za vysoký cena a ty /10 paralel jsme pak nemohli prodat ani za 49,-...
Dzejdy, je to nový, tak je cena vyšší, to je normální. Určitě to postupem času spadne. Jinak já osobně bych taky uvítal, kdyby OFS měla třeba 2 série (1 a 2) a tyhle karty by se tam objevily normálně, ne v nějakém exkluziv boxu. Kdyby tyhle karty byly v té první sérii, je to úplně jiný produkt. S cenou kolem 2000,- Kč už to může pro spoustu českých sběratelů být trochu dražší. Mám na mysli ty, co sbírají hlavně extraligu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od DzEjDy »

Jak jsem psal prvně, chápal bych a i akceptoval takovou cenu, kdybych podobnou kartu nenašel v každým mini boxu. Až bude jedna na case, tak ok. A pak mně ještě nesedí to vkládání paralelek. Zatím jsem žádný box neotevřel, ale podle toho co píše superman, tak jedna gold a jedna rainbow. Nemělo by být spíš obsahem 4 gold verze když mají limit /40? Protože jinak by to v tomto poměru vycházelo, že bylo uděláno cca 4000 boxů a to fakt nevím. Nerad bych, aby se časem někde objevili bokem karty, který do boxů vůbec nešly. Přeci jenom tohle už je narozdíl od minulých produktů oficiální série.
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od superman66 »

V boxu jsou 2 gold a jedna rainbow...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Case OFS exclusives

Příspěvek od DzEjDy »

I tak ty poměry nesedí aby bylo zabaleno komplet všechno.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host