12-13 Panini Classic Signatures

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

Tie píše:Nevím, co by MR na legendách ještě chtěl... klobouk dolů před ikonami, o kterých člověk jen četl v knihách, s o to větším zápalem a radostí. Škoda, že je boxík tak drahý, ale otevřít tohle, tak jsem nadšený... Shmidt, Esposito a Bathgate by mě vystřelili na měsíc :)

uznávám, můj komentář může vypadat dost neskromně, ale myslím, že existuje spousty hráčů které bychom mohli v takové sérii najít! Žije spousta hráčů éry 50.let, ale oni tam raději strčí hráče z let 80. i mladší dekády a to s tím názvem sorry pánové! Vrcholem je pro mě Darryl Sydor, který hrál ještě v roce 2010 nhl..... To je totální degradace série o legendách.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od ma-me »

Tak on ten produkt na druhou stranu v názvu žádné slovo legendy nemá, a časové omezení také ne

Tento je pěkný http://m.youtube.com/watch?v=btrDOvszC_8
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Molda »

Tak ma-me to je teda fakt parádní box, ten bych asi dlouho rozdýchával. Kdyby i jedna z těch podpisovek, co v tom boxu měl se objevila v boxu z nějaké jiné série, tak to bude pomalu case hit. A tady vše pohromadě. Tady bych byl v sedmém nebi i za tu cenu, za kterou se ten box prodává :D

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od zette »

Spolecne s UD Masterpieces a Parkhurst 06/07 nejhezci karty venovane legendam. Cenove to je horsi, no:-)

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

ten break na videu je dobrej! Dvě auto karty v jednom packu :-)!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Tkachuk007 »

Nejlepší produkt na trhu si zaslouží rozbalit více než jeden box *lgh* *lgh* *lgh* Zítra by měl dorazit Case, ale budu na horách a tak nevím, kdy se dostanu k rozbalování, každopádně to sem budu dávat :shock:

Jo a cena půjde určitě dolů, ale čekat na slevy, na to nemám nervy :lol:

Konkrétně tento box považuji za ten lepší díky Tonymu :P

Uživatelský avatar
DraganOne
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 125
Registrován: pon 10. zář 2012 17:41:14
Bydliště: Košice

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od DraganOne »

Mna osobne tento rok seria Panini Classic Signatures zaujala asi najviac. Design karticiek sa mi naozaj strasne paci a narovinu sa priznam, ze som dost netrpezlivo ocakaval, kedy sa konecne objavi prvy box break na tomto fore.

Co sa tyka Pavlovho breaku, posielam gratulacie za Esposita, je to naozaj krasna karta, ktora obohati kazdu zbierku. :thumbup: Na druhej strane musim povedat (a tym dat zapravdu viacerym komentujucim), ze cena za tento box sa mi zda trosku privysoka. Momentalne mam obrovsku dilemu ci si dopriat tento box ako vianocny darcek, predsa len tych cca 180 euro nie je malo... No karty sa mi pacia natolko ze do toho asi pojdem (a ako v pripade kazdeho box breaku budem dufat ze vytiahnem nejaku bombu) *iwm*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

Tkachuk007 píše:Nejlepší produkt na trhu si zaslouží rozbalit více než jeden box *lgh* *lgh* *lgh* Zítra by měl dorazit Case, ale budu na horách a tak nevím, kdy se dostanu k rozbalování, každopádně to sem budu dávat :shock:

Jo a cena půjde určitě dolů, ale čekat na slevy, na to nemám nervy :lol:

Konkrétně tento box považuji za ten lepší díky Tonymu :P

Taky budu na horách *cl* !! Do neděle, tak s tím breakem počkej, rád se podívám a držím palce na nějakou pecku!!! Užij si hory!! MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Tukans »

Mylím,že tyhle karty jsou super, hlavně jsou to legendy a ty nemají tak velké série podpisů jako někteří RC karty kteří podepisují i limity stovek kusů.
Skvělá jména a na ty retro karty se to hodí.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host