12-13 Panini Classic Signatures

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

Přišly 4 boxy, jeden jsem zkusil. Od Panini nic nečekám, ale tady si říkám, sakra za takovou cenu, v podstatě 2x Artifacts, by tam něco mělo být.
Zajímalo by mě, jak takový box hodnotí všichni zde. Děkuji všem za názor, samozřejmě přidám svůj.

Skvělý retro styl karet. Všechny podpisy v mém boxu byly Hard Signed, asi jsou v celé sérii HS, ostatně, byla by to ostuda, kdyby nebyly...
Spousta zajímavých jmen v sérii. Já měl hodně starou gardu, a zrovna jména, který vycházejí celkem dost, snad až na Clementa. To je určitě paráda. Ale dobrý, mimochodem, už jsme se tady o tom jednou myslím bavili. Andy Bathgate je nejspíš nějaký nemocný, ten podpis je strašně kostrbatý, nebo je možná jen hodně starý.
Inserty - pouze Retired, celkem zajímavý nápad, nějak mě ale nenadchly.
Co se týče ceny, to je podle mě úlet. Ano, HS podpisy takových legend nejsou určitě snadné zajistit. Nicméně, za tuhle pálku bych čekal větší variabilitu. Ona tam asi je, ale já ji nevidím... prostě cena mi přijde neadekvátní. Můj názor. Jinak sérii vítám, konečně něco, kde se dají najít správný hokejisti, kterým neříká nic lockout. Být to za půlku, rozbalím bez váhání case. Mimochodem, znám jednoho, co ho rozbalovat bude... ;) Takže mu tímto přeji hodně štěstí.
Celkově box hodnotím pozitivně. Až na cenu je to celkově povedený.

Ten Esposito (/88) má asi velký potenciál, na ebayi chodí tyhle karty draze. A on tam nebyl. Ale jsem strašně línej ho tam vystavit - nechcete ho někdo? :D

Řadovky jsou ty karty bez podpisu.

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Hans »

No Pavle souhlas a to si podle mě otevřel jeden z těch hodně dobrých boxů. Howell, Bathgate, Milt Schmidt jsou super jména na base podpisovkách a ten Tony Esposito je suprovej. Nicméně i tak je to prostě pálka za ten box.

Jinak co se týče designu tak moc námitek nemám. Je to produkt podle mého gusta, ale ta cena je prostě šílená.

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od TwentyTwo »

Teda já se nechal hodně namlsat těmi náhledy co máme tady v novinkách a jmény jako Leclair, Blake, Yzerman, Sakic, Vanbiesbrouck apod., což jsou hrdinového mého mládí. Karty krásné, hodně se mi líbí, ale z tohodle složení bych byl hodně zklamanej. Ne že bych neměl úctu k těm legendám, jen k nim nemám absolutně žádnej vztah.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

pro mě, jako milovníka legend by tenhle box byl zklamáním...... Ale je to můj názor. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Hans »

Maurice Richard píše:pro mě, jako milovníka legend by tenhle box byl zklamáním...... Ale je to můj názor. MR
No vidíš to a já si myslel, že zrovna tebe by tenhle box jako milovníka těch starších legend mohl potěšit. :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

Hans píše:
Maurice Richard píše:pro mě, jako milovníka legend by tenhle box byl zklamáním...... Ale je to můj názor. MR
No vidíš to a já si myslel, že zrovna tebe by tenhle box jako milovníka těch starších legend mohl potěšit. :D
Já taky:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od ma-me »

Krásný karty. Toto byl určitě jeden z těch "lepších" boxů díky Espositovi. Mám rád tyhle časy a jména, ale ta cena... však už je o tom i samostatné téma *rfl*
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Veteran fans hcs »

ma-me píše:Krásný karty. Toto byl určitě jeden z těch "lepších" boxů díky Espositovi. Mám rád tyhle časy a jména, ale ta cena... však už je o tom i samostatné téma *rfl*
jo jo cena je asi vysoká,ale na druhou stranu zkuste si představit objíždět Ameriku a Kanadu a podepisovat dědečky,ono se to nezdá ale je to dost nákladné,vím o čem mluvím

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

Veteran fans hcs píše:
ma-me píše:Krásný karty. Toto byl určitě jeden z těch "lepších" boxů díky Espositovi. Mám rád tyhle časy a jména, ale ta cena... však už je o tom i samostatné téma *rfl*
jo jo cena je asi vysoká,ale na druhou stranu zkuste si představit objíždět Ameriku a Kanadu a podepisovat dědečky,ono se to nezdá ale je to dost nákladné,vím o čem mluvím

To jsem si přesně představil. Tak ale do prčic když už si s tím dám tu práci a jedu, a chci takovou cenu, udělám nějaký pěkný inserty, dám tam nějakou dual auto, nebo paralelky do každýho boxu, já nevím. Prostě něco zajímavýho. A ne že nechám na řadovku podepsat všechny hráče...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od ma-me »

Veteran fans hcs píše:
ma-me píše:Krásný karty. Toto byl určitě jeden z těch "lepších" boxů díky Espositovi. Mám rád tyhle časy a jména, ale ta cena... však už je o tom i samostatné téma *rfl*
jo jo cena je asi vysoká,ale na druhou stranu zkuste si představit objíždět Ameriku a Kanadu a podepisovat dědečky,ono se to nezdá ale je to dost nákladné,vím o čem mluvím
Pane Hrbku, Vy jste ale nezmar, u Vás je to něco jiného. Cena boxu legend je tak třetinová, navíc Panini má předpokládám trochu větší náklad a i jiné metody než jen objíždění, tak se to tak moc srovnávat nedá... ale to že jsme nenažraní a chtěli bychom vše nejlépe zadarmo to je fakt *rfl*
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

Tak to ale ma-me není. Jen od boxu za takovou pálku prostě něco čekám. A ne 5 podepsaných řadovek - teď to zlehčuji. Všechna ta jména jsou super a pro mě, jakožto přeci jen spíše staršího člena místního fóra, perfektní jména. Ale i když se podívám na CL, není to moc extra, takový nedodělaný. Krásný, ale nedopracovaný. A něco tomu chybí.
Ale jak jsem psal, produkt já osobně na trhu vítám.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Veteran fans hcs »

ma-me píše:
Veteran fans hcs píše:
ma-me píše:Krásný karty. Toto byl určitě jeden z těch "lepších" boxů díky Espositovi. Mám rád tyhle časy a jména, ale ta cena... však už je o tom i samostatné téma *rfl*
jo jo cena je asi vysoká,ale na druhou stranu zkuste si představit objíždět Ameriku a Kanadu a podepisovat dědečky,ono se to nezdá ale je to dost nákladné,vím o čem mluvím
Pane Hrbku, Vy jste ale nezmar, u Vás je to něco jiného. Cena boxu legend je tak třetinová, navíc Panini má předpokládám trochu větší náklad a i jiné metody než jen objíždění, tak se to tak moc srovnávat nedá... ale to že jsme nenažraní a chtěli bychom vše nejlépe zadarmo to je fakt *rfl*
tak určitě,mohlo by tam být něco navíc,nějakej nápad jo a já bych určitě chtěl vytáhnout tu dual podpisovku :D

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od ma-me »

Já si také stojím za názorem, že je to předražený produkt, jsem s Tebou :D , je to nedokončené a mohlo z toho být víc... Stejně jako je promarněná šance u Parkhurst Champions... To, že jsme nenažraní (myslím lidstvo) beru globálně a ve všech odvětvých ;)
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Molda »

Ta cena je přehnaná, to je pravda. Jinak se mi ale moc líbí, jak designem, tak jmény. No a Milt Schmidt - slintám :oops: *cheer*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

ma-me píše:Já si také stojím za názorem, že je to předražený produkt, jsem s Tebou :D , je to nedokončené a mohlo z toho být víc... Stejně jako je promarněná šance u Parkhurst Champions... To, že jsme nenažraní (myslím lidstvo) beru globálně a ve všech odvětvých ;)
Tak to každopádně, kdybys viděl, co jsem dnes všechno snědl... ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Tie »

Nevím, co by MR na legendách ještě chtěl... klobouk dolů před ikonami, o kterých člověk jen četl v knihách, s o to větším zápalem a radostí. Škoda, že je boxík tak drahý, ale otevřít tohle, tak jsem nadšený... Shmidt, Esposito a Bathgate by mě vystřelili na měsíc :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od pavelbart »

Tie píše:Nevím, co by MR na legendách ještě chtěl... klobouk dolů před ikonami, o kterých člověk jen četl v knihách, s o to větším zápalem a radostí. Škoda, že je boxík tak drahý, ale otevřít tohle, tak jsem nadšený... Shmidt, Esposito a Bathgate by mě vystřelili na měsíc :)

Tome, u tebe to upřímně chápu. 2x certified a nic. za stejný peníze tohle, ten měsíc je reálnej :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

Pánové, přesně jak to napsal Pavel, za tyhle peníze a podle CL nic moc... Schmidt - ano, Esposito - ano, Howell, Bathgate - asi ano, ale pořád to jsou jména která se objevují pořád dokola v takových seriích!Já bych byl vážně zklamanej. Možná i proto, že už ta jména mám... Jinak karty pěkný,, to jo! A hlavně jsou to hard sign, což já v dnešní době oceňuju !!!!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Tie »

*lgh* To možná bylo trošku podpás, prej že nic... pětkový Dillon *lgh*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 12-13 Panini Classic Signatures

Příspěvek od Molda »

Maurice Richard píše:..., ale pořád to jsou jména která se objevují pořád dokola v takových seriích!Já bych byl vážně zklamanej...
Tak tady si dovolím nesouhlasit. Já si naopak myslím, že jména, které se vyskytují v Panini Classic Signatures se právě jen tak běžně v ostatních sériích nevyskytují.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host