1997/98 Pinnacle Certified

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od Molda »

Už dlouho jsem zde žádný svůj break neházel, ať už to bylo vinou nespolupracující techniky, lenosti, nedostatku času nebo jiného faktoru :D Tentokrát ale jedna pro mě docela srdeční záležitost, tak ji zde šoupnu.

"Certified" karty pro mě v 90. letech byly nejoblíbenější karty (řadovky), vždy když jsem se k nějaké dostal (a že to tehdy pro mě nebylo jednoduché nějakou sehnat :D ) měl jsem ohromnou radost. (Ať už šlo o 95/96 Select Certified nebo později 96/97 Select Certified či 97/98 Pinnacle Certified).

No a když jsem si nedávno říkal, že bych mohl zase něco loupnout a všimnul si, že na shopu je boxík Pinnacle Certified 97/98 a za fajn cenu, neváhal jsem.


20 balíčků v boxu / 6 karet v balíčku

Obrázek

Obrázek



Do boxu jsem nešel s žádným jiným očekáváním než s tím, že si udělám radost těma krásnýma řadovkama, které jsou hezčí než spousta současných "insertů", budu mít skoro komplet set a co bude navíc bude jen třešnička na dortu.

Ukázka řadovek:
Obrázek



Vzal jsem pár duplikátů a sundal jim ochranou folii, bez ní vypadají ještě mnohem lépe (ačkoliv fotka to moc nevystihne):
Obrázek



Golmani:
Obrázek
Obrázek



Dále moc pěkné Certified Red paralelky (1:5), myslím, že super jména:
Obrázek



Poté insert Silver Anniversary (1:29) :
Obrázek



No a na závěr dva hity boxu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
*lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
Obrázek

Paráda, rookie redemption X let prošlá, netušil jsem, že je najdu i zde :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A nejvetší hit boxu:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*cry-a* *cry-a* *cry-a*
Obrázek

Bohužel i parádní EPIX karta, na kterou jsem se těšil, je v boxu ve formě redemption, což jsem netušil a mrzí mě to.

Navíc v boxu chyběl i insert Certified Team (1:19), ale sečteno podtrženo i přesto mi box udělal velkou radost, splnil vše co jsem od něj čekal a karty jsou moc krásné a už za moment pujdou pěkně do alba. Jen škoda, že jsem nechytil ani jednu z těch trochu vzácnějších paralelek či insertů. Všem milovníkům pěkných karet z 90. let tento box doporučuji.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od Bianconero »

Krásný karty Moldo! 90. léta mají neobyčejné kouzlo a tyhle karty to jen dokazují :thumbup: Škoda prošlých redemption karet, ale i tak skvělý obsah.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od tom_182 »

krásne karty Moldo!!! škoda tých redemption, ale každopádne si ich nechaj. však kto už má dnes redemption kartu z 90-tych rokov? :)

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od marty80 »

Tohle musel být HIT BOX, páč 2 redemption karty v boxu, bez team certified ... jinak to nevidím...bohužel o 15 let později je to spíše se slzou *cry-a*
Ale jinak gratulace, páč tahle serie z 90 let byla jedna z těch o hodně lepších možná nejlepších, si to pamatuju, když to u obchoďáku Máj v tom roce prodávali (byla to trafika snad ze všema dostupnýma seriema na trhu) :thumbup:

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od Molda »

To je pravda, pamatuju si, jak jsme se v jednom shopu u nás kdysi koukali na všechny ty certified karty s úplným úžasem a zároveň pocitem, že máme smůlu a na takovou kartu můžeme zapomenout, stály celkem dost peněz tehda, takže pro školou povinné v té době to byl fakt pomalu svatý grál když to trochu zveličím :D
Ta epixka mě ale fakt mrzí, u rookie redemption jsem se usmál, ale na epix jsem se těšil.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od Vasil »

Tenhle box jsem koupil někdy loni a obsah byl úplně stejnej, 2 redemption, žádná extra paralelka, a Henderson :) Jak já ty karty v repre dresech nemám rád. Akortá tu Team Pinnacle jsem myslím měl. Každopádně karty jsou to parádní a sloupávání mě bavilo :twisted:
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od Molda »

Já pořád uvažuju, jestli je sloupat nebo ne :D Ty duplikáty nechám s folii pro případ, že by je někdy někdo chtěl, ale ty své ze zakladního setu, který chci dosbírat si asi sloupnu. Je to pak mnohem hezčí a když jsem to zkoušel tak je to bezpečné a k žádnému poškození nedojde. Tak uvidím.

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1997/98 Pinnacle Certified

Příspěvek od MaskCollector95 »

If this product had Mask cards... they would probably look stunning. :thumbup:

-Ethan
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti