10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2012.
Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od hokejcards »

Veteran fans hcs píše:ještě drobnost k těm podpisům,když pošlete na klub 10 kusů fixů stejných a vrátí se vám toto....
při výrobě dotisků budeme trvat na osobním setkání s hráči
prostě Slavie noooo ! *bang*
Obrázek

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zette »

Tak to je fakt spatne, kdyz da nekdo takovou zasobu fixu a oni se podepisuji, jak je napadne... Jeste, ze nevzali do ruky propisku. Vzdy se s ohledem na karty p. Hrbka resil nejvetsi problem s fotkama (hlavne tedy u legend), na teto spolupraci se Slavii se vsak podivuji nad vybranymi fotkama u podpisovek. To opravdu neslo nafotit nejake portrety? Slavisti jsou mi volni a nepoznam je, ten borec v te ksiltovce a sustce tomu ale dal korunu... Memorabilie pekne, ale ty podpisovky jsou hodne za temi z OFS, bohuzel.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:Podepsaná karta s míčem má limit x/5
ještě k k obsazení hráčů na kartách Patrioti z Edenu,nechci se vymlouvat ale tyto hráče si vybrala Slavia sama,je to jejich volba, jediné co může být pozitivní že v každém dotisku vyjdou další hráči z historie Slavie(máme seznam cca 130 jmen)
panu Žížalomilovi bych rád zde vzkázal že pokud chce může box Slavie reklamovat na burze a nekazit radost z karet ostatním sběratelům
milej Ferdo bud tak laskav... ja ti taky nekomolim prezdivku... je to zizomil!!! a reklamovat na burze nic nebudu, kdyz tam nebude odpovedna osoba...tebe za odpovednou osobu neberu ,nebot verim ze ty za to vazne az tak moc nemuzes....to by tam asi musel prijit nekdo ze Slavie

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od rmiller »

Sorry ale Pane ZIZOMIL ale trosku to prehanite... nejdriv se informujte, nez neco koupite, pokud se vam to nelibi...
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

rmiller píše:Sorry ale Pane ZIZOMIL ale trosku to prehanite... nejdriv se informujte, nez neco koupite, pokud se vam to nelibi...
ano diky za pripominku Pane RMILLER alias nekdo kdo okradal bratra o karty :-)) (za to bych te zmaloval do modra), ale pokud by jsi cetl celou diskuzi tak by jsi vedel ze jsem psal ,ze je moji chybou ze jsem si to neprecetl

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od rmiller »

Za a, Pane Zizomil bracha o tom pak vedel... ono kdyz mate folii s 9. kartama a jedna tam chybí, tak to je celkem podezřelý *iwm* a za B, nevím proč, když jste sám přiznal, že ste udělal chybu, tady kritizujete do nekonečna jak ta největší chudinka na celém světě.
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

a proc bych nemohl kritizovat?? zijeme ve svobodny zemi ne?? a to ze kritizuju Slavii to ti snad moc vadit nemusi ne?? sice to bylo jak tu nekdo psal za legracni cenu ale ono kdyz se koupi celkem 2 krabice tak to legracni uz moc neni...
a kdyz zjistim ze na karte neni dres toho kdo ten dres dodal to taky neni nic prijemneho *cry-a*
jak by ti bylo kdyby na jeres karte Millera byl dres nejakyho mouly treba Birona?? jsou nebo byli ze stejneho tymu ale...

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od rmiller »

no ČR a svobodná země nevim nevim... :D ale dejme tomu. NEURAZET BIRONA !!! :D jo asi by mi to nebylo super prijemny ale u jsy bych to pochopil vic nez u jinych casti... tady de proste o to, ze jsme byly dopredu informovani... proste kritizovat cloveka za neco, za co za 1. nemohl a za 2. nahlasil... to je trošku mimo nemyslite ?
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

rmiller píše:no ČR a svobodná země nevim nevim... :D ale dejme tomu. NEURAZET BIRONA !!! :D jo asi by mi to nebylo super prijemny ale u jsy bych to pochopil vic nez u jinych casti... tady de proste o to, ze jsme byly dopredu informovani... proste kritizovat cloveka za neco, za co za 1. nemohl a za 2. nahlasil... to je trošku mimo nemyslite ?
ano da se rici ze ČR JE svobodna zem, ty jsi jeste mladej ty jsi nesvobodu nezazil tak si z toho nedelej prču... me bylo v 89 roce 16 let takze o tom vim taky prd ale stejne...ale vzdyt ja nekritizuju jednoho cloveka ja kritizuju Slavii ,nebo ty jsi nekde cetl ze bych kritizoval jednoho konkretniho cloveka?? omlouvam se za Birona...:-)
a jeste jedna vec : co kdybych tady nebyl prihlasenej na techto strankach?? tak bych vedel prd... a pak bych se dovedel kdo ze je na tech memo kartach a kdo to dal... takze??

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od rmiller »

Tak já nevím jak u vás, ale pan Hrbek dělal na burze dost podrobné reportáže ohledně boxu...
no trošku jste rejpal v ofic. topicu... no to je jedno... jestli mate nějaké supervelké stížnosti, proč nenapíšete na vedení Slávie.. :D :D tak Vám určitě řeknou co a jak *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

rmiller píše:Tak já nevím jak u vás, ale pan Hrbek dělal na burze dost podrobné reportáže ohledně boxu...
no trošku jste rejpal v ofic. topicu... no to je jedno... jestli mate nějaké supervelké stížnosti, proč nenapíšete na vedení Slávie.. :D :D tak Vám určitě řeknou co a jak *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
reknu ti to asi takhle ...vazne mam 100 chuti si zajit na tu Slavii a poradne jim tam vynadat ale to by asi nebylo vuci Ferdovi moc dobry to by se mohli sprajcnout
ano Ferda mohl delat na burze dost podrobné reportáže ohledně boxu ale bylo tam tolik lidi ze jsem byl rad kdyz jsem se k nemu parkrat dostal a to jsem mel stul kousek od nej...ale predstav si situaci: jsem clovek kterej se o karty vubec nezajima nevi o techto strankach a jsem jen fanousek Slavie ...prijdu na burzu (zabloudim tam) a uvidim krabici Sešívani z Edenu...jeeee co to je??? to chci!!! koupim si to doma otevru a koukam na seznam karet a hledam cislo 15chybi neni tu jak to?? no dobre... a pak , super mam kousek dresu Šmicra!!! super!!! co vic si muze Slavista prat,ze??a jednoho dne zjistim ze to neni kus dresu Šmicra ale "nejakeho" Veselyho to je hrozna predstava ne??? to uz by nasr... asi kazdyho ne??? ale protoze jsem clovek kterej o techto strankach nevi tak to holt prejdu ...strih realita ...ja jsem clovek ktery o techto strankach vi tak o tom muzu alespon diskutovat a postezovat si jak je ten svet nespravedlivej :-)
Naposledy upravil(a) zizomil dne ned 16. zář 2012 1:23:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od rmiller »

hlavně kdo by vás na té Slavii poslouchal...
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

rmiller píše:hlavně kdo by vás na té Slavii poslouchal...
no prave...:-(

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1678
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Robino »

nechcem nikoho urazit hlavne ako slovak, ale mne sa tento styl kariet nepaci..........neviem si pomoct aby sa nikto nehneval moj nazor........... :crazy:

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

Robino píše:nechcem nikoho urazit hlavne ako slovak, ale mne sa tento styl kariet nepaci..........neviem si pomoct aby sa nikto nehneval moj nazor........... :crazy:
to me se ty karty páči (česky libi) :-) jen jsem nastvanej kvuli tomu co se udelalo s tema memo kartama...udelat to jak to melo byt, tzn. dat Veselyho Veselymu atd. tak jsou ty karty dokonale... a to ani nejsem slavista...:-)

Uživatelský avatar
honzam
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. pro 2011 11:21:17

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od honzam »

5. box (opakující se karty už nebudu fotit):

Obrázek

Obrázek
Sbírám: SK Slavia Praha, HC Slavia Praha, Montreal Canadiens, Guy Carbonneau (pouze za MTL)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od SugarRay »

Žížalomil *lgh* to by mohly přidat do kalendáře , to nemá chybu Spitihněv se na to nečape . Kdyby se pak chtěly rodiče pomstít tomu dítěti hned od narození tak by mu daly takový jméno .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:Žížalomil *lgh* to by mohly přidat do kalendáře , to nemá chybu Spitihněv se na to nečape . Kdyby se pak chtěly rodiče pomstít tomu dítěti hned od narození tak by mu daly takový jméno .
taky si rikam... to je hrozne jmeno ani nejhorsimu nepriteli bych ho nepral *lgh*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zizomil píše:
SugarRay píše:Žížalomil *lgh* to by mohly přidat do kalendáře , to nemá chybu Spitihněv se na to nečape . Kdyby se pak chtěly rodiče pomstít tomu dítěti hned od narození tak by mu daly takový jméno .
taky si rikam... to je hrozne jmeno ani nejhorsimu nepriteli bych ho nepral *lgh*
Se omlouvám,mě to prostě nedalo ;) "zizomil"je kravina,tomuhle věčně prudícímu týpkovi se odjakživa na burzách říkalo "Žíža"

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:
zizomil píše:
SugarRay píše:Žížalomil *lgh* to by mohly přidat do kalendáře , to nemá chybu Spitihněv se na to nečape . Kdyby se pak chtěly rodiče pomstít tomu dítěti hned od narození tak by mu daly takový jméno .
taky si rikam... to je hrozne jmeno ani nejhorsimu nepriteli bych ho nepral *lgh*
Se omlouvám,mě to prostě nedalo ;) "zizomil"je kravina,tomuhle věčně prudícímu týpkovi se odjakživa na burzách říkalo "Žíža"
Ferdouši,nevim co je na nicku zizomil za kravinu a nevsiml jsem si ze bych byl nejakej typek... jestli takhle titulujes svoje kamose tak me prosim vynech... nevim proc se o me otiras... delam to snad ja tobe??

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host