2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Hans »

No nebyl bych to já, abych si na burze něco nekoupil. :D Dumal jsem nad tím docela dlouho. Volil jsem mezi 2011-12 Contenders. Rookie Anthology a právě SPA. Nakonec u mě zvítězily Spa, protože ten produkt je můj asi nejoblíbenější od Upper Decku. Balení je sice často pofidérní, ale prostě tyhle hard podpisovky miluju. Řadovečky všichni znáte, navíc vypadají stejně jako Extended rookies, kterými začneme.

Obrázek
Přehled těch známějších jmen a golmanů. V boxu bylo ještě dalších 5 karet T.J.Brennan a Corey Tropp (Sabres), Kevin Marshall (Flyers), Carl Klingberg (Jets) a Simon Despres (Penguins).

Dalé následovaly inserty. Potěšili zejména Bobby Orr a Gabriel Landeskog.
Obrázek

No a na závěr podpisovky.

3) Matt Frattin Future Watch Auto /999
Obrázek

2) Jake Gardiner Future Watch Auto /999
Obrázek

1) Brandon Saad Future Watch Patch /100
Obrázek

S boxíkem absolutní spokojenost. Sice jsem vždycky radši za podpis nějaké legendy, ale tohle nebylo vůbec špatné. Jake Gardiner je solidní obránce a mohlo by z něj něco vyrůst. Pro mě loni světlé místo v obraně Leafs. Matt Frattin taky něco odehrál. No a Brandon Saad se bere za talenta Hawks tak uvidíme.

Z karet si nechávám všechny podpisovky. Bobby Orr insert, Landeskog Holo FX a Extended Rookies brankářů. Zbytek je volný. Kdyby měl někdo o něco zájem tak sz.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Bianconero »

Jaaaaaaj, ten Saad mi dělá nehorázné chutě :D krásná karta, ale vzhledem k tomu, že je to podpisovka, nepředpokládám, že bys ji pustil :D :) Parádní boxík (aspoň z mého zaujatého pohledu :D) :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Uphon »

Taková trefa, Saad je suprové jméno - pokud jej chceš prodat, dobře určitě vyděláš :thumbup: A jinak já si říkal - na Rookie Extended tady nikdo na fóru Connollyho nevytáhl, tak si jej koupím na Checkoutu ... a ty šup ho tam, Hans jej odbalí :lol:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Hans »

No nevím. Ten Saad zatím zůstává u mě. Karta je to suprová, ale zatím chodí v rozmezí 35 - 50 usd. Jako nejsou to špatné peníze, ale prostě za ně mi je líto tu kartu prodávat. Uvidíme, jak se mu bude dařit až začne pravidelně hrát.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Bianconero »

Hans píše:No nevím. Ten Saad zatím zůstává u mě. Karta je to suprová, ale zatím chodí v rozmezí 35 - 50 usd. Jako nejsou to špatné peníze, ale prostě za ně mi je líto tu kartu prodávat. Uvidíme, jak se mu bude dařit až začne pravidelně hrát.
Neprodávej! :thumbup: A pokud se tak rozhodneš, beru ji na splátky *rfl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2011-12 SP Authentic Hockey - Resty z burzy

Příspěvek od Tkachuk007 »

Zajímavé plnění boxu, tentokrát garantované 3 podpisy pouze z nováčků. Frattin a Gardiner na FW je lepší průměr, hlavně pro Kanaďany a nádhernej Patch Brandona Saada je bomba trefa *gp* . Gratuluju :clap:

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host