10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2012.
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od SugarRay »

zizomile tak se nestyď za to že tak chlastáš a dostal si nick žíža , vždyť je to krásný . Buď rád že nemáš otravu metanolem , a hlavně v klidu na pohodu .
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:zizomile tak se nestyď za to že tak chlastáš a dostal si nick žíža , vždyť je to krásný . Buď rád že nemáš otravu metanolem , a hlavně v klidu na pohodu .
žíža mi rikaji ne kvuli tomu ze bych chlastal (ja totiz vubec nechlastam nechutna mě to) ale kvuli memu prijmeni... jinak ja v klidu jsem ale vazne nejsem týpek...
vzdyt i tenhle nick zizomil jsem si nevymyslel ja... :-) ale jelikoz je to pekne tak jsem si ho nechal

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zizomil píše:
SugarRay píše:zizomile tak se nestyď za to že tak chlastáš a dostal si nick žíža , vždyť je to krásný . Buď rád že nemáš otravu metanolem , a hlavně v klidu na pohodu .
žíža mi rikaji ne kvuli tomu ze bych chlastal (ja totiz vubec nechlastam nechutna mě to) ale kvuli memu prijmeni... jinak ja v klidu jsem ale vazne nejsem týpek...
vzdyt i tenhle nick zizomil jsem si nevymyslel ja... :-) ale jelikoz je to pekne tak jsem si ho nechal
Nu Žížo když je to tak pěkné tak to zase změníme na zizomil,a když chceš tak teda nejseš žádnej týpek *lgh* *lgh*

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:
zizomil píše:
SugarRay píše:zizomile tak se nestyď za to že tak chlastáš a dostal si nick žíža , vždyť je to krásný . Buď rád že nemáš otravu metanolem , a hlavně v klidu na pohodu .
žíža mi rikaji ne kvuli tomu ze bych chlastal (ja totiz vubec nechlastam nechutna mě to) ale kvuli memu prijmeni... jinak ja v klidu jsem ale vazne nejsem týpek...
vzdyt i tenhle nick zizomil jsem si nevymyslel ja... :-) ale jelikoz je to pekne tak jsem si ho nechal
Nu Žížo když je to tak pěkné tak to zase změníme na zizomil,a když chceš tak teda nejseš žádnej týpek *lgh* *lgh*
diky *lgh* *lgh* ... zizomil je nick na netu žíža je prezdivka snad uz to tu lidi chapou... *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od freddy-NJD26 »

zizomil píše:
freddy-NJD26 píše:sem teda spartan..ale tohle sou sakra paradni karty ...tohle se povedlo..
bohuzel moc ne...:-((( *cry-a* *cry-a*
a ty bys udelal lepsi ?? takovi prace s tim !!!! ja nee !!! a etse shanet po hracich podpisy a pouzite veci (rukavice ,mice ) co ja bycch za to dal kdyby se vydala sparta .taky bych si par boxu koupil (protoze fotbalovy - poradny karty tady nejsou ..a kdyz sou tak naky papirovy "sracky" ktery si muzu vytisknout taky )...
Patrik Eliáš - 1 275ks

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

freddy-NJD26 píše:
zizomil píše:
freddy-NJD26 píše:sem teda spartan..ale tohle sou sakra paradni karty ...tohle se povedlo..
bohuzel moc ne...:-((( *cry-a* *cry-a*
a ty bys udelal lepsi ?? takovi prace s tim !!!! ja nee !!! a etse shanet po hracich podpisy a pouzite veci (rukavice ,mice ) co ja bycch za to dal kdyby se vydala sparta .taky bych si par boxu koupil (protoze fotbalovy - poradny karty tady nejsou ..a kdyz sou tak naky papirovy "sracky" ktery si muzu vytisknout taky )...
ne v pripade jako je tenhle rozhodne ne... lepe to asi udelat ani neslo...ale podle vseho diky Slavii se to opravdu nepovedlo jak se to povest mohlo

Uživatelský avatar
honzam
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. pro 2011 11:21:17

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od honzam »

6. box

Obrázek

Obrázek
Sbírám: SK Slavia Praha, HC Slavia Praha, Montreal Canadiens, Guy Carbonneau (pouze za MTL)

Uživatelský avatar
tintis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 96
Registrován: pát 25. lis 2011 14:44:41

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od tintis »

Mně se karty líbí. A co se týká použitého dresu do "Jersey" - opravdu věříte, že jsou ve všech jersey kartách z NHL použity dresy zrovna toho konkrétního hráče??? Stejně tak s podpisy??? Ale to je asi do jiného tématu a už se to tu asi i řešilo!!! Ale jsem rád, že vůbec někdo fotbalové karty vydává!!! I když je pravda, že já jsem si zatím koupil pouze podepsaného Ivana Trojana z Bohemky!!! :P

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Misa015 »

Mně se tahle série moc líbí. Je fajn, že někdo vydává i fotbalový kartičky. Už se těším až vyjde i Sparta. :)
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
honzam
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. pro 2011 11:21:17

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od honzam »

7. box

Obrázek
Sbírám: SK Slavia Praha, HC Slavia Praha, Montreal Canadiens, Guy Carbonneau (pouze za MTL)

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od xmkrejci »

Misa015 píše:Mně se tahle série moc líbí. Je fajn, že někdo vydává i fotbalový kartičky. Už se těším až vyjde i Sparta. :)
ja taky chci Spartu....
Obrázek

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od marduk »

ja taky ...

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

co se spartou??? s tak bezvýznamnym tymem uplakanků *lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
jen co jednou prohrajou golem z penalty co nebyla tak hned, jakou "náhodou"prijdou s dukazem o levarnach ve fotbale:-) *lgh* *lgh* *lgh*
oba dva nejdulezitejsi tymy uz Ferda vydal tak by toho uz mohl nechat *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od worlikk »

zizomil píše:co se spartou??? s tak bezvýznamnym tymem uplakanků
dík, žes nám to všem vysvětlil...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

worlikk píše:
zizomil píše:co se spartou??? s tak bezvýznamnym tymem uplakanků
dík, žes nám to všem vysvětlil...
rádo se stalo... *lgh* *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od PROCHEY »

zizomil píše: ale predstav si situaci: .... jsem jen fanousek Slavie ...

Jediný, co si po týhle větě představím je, že takovej člověk to asi nemá v hlavě v pořádku. :-)
zizomil píše:... super mam kousek dresu Šmicra!!! super!!! co vic si muze Slavista prat,ze??...
Nevím, třeba celej dres? A co kdyby byl podepsanej? Jen hádám. :-)
zizomil píše:a jednoho dne zjistim ze to neni kus dresu Šmicra ale "nejakeho" Veselyho to je hrozna predstava ne???
To teda, strašná představa, ale na utření mýho sparťanskýho zadku je tam toho hadru stejně málo. :wave:

*cheer* *cheer* *cheer* SPARTA forever! *cheer* *cheer* *cheer*

Jinak musím říct, pane Hrbku, že produkt je to zajímavý, sice se mi z těch panáků dělá šoufl, ale jinak nápad je to dobrej. Jentak dál, příště snad s nějakým opravdovým klubem. *rfl*

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

ty jsi mi ale vtipalek:-) *lgh* *lgh* *lgh*

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

PROCHEY píše:
zizomil píše: ale predstav si situaci: .... jsem jen fanousek Slavie ...

Jediný, co si po týhle větě představím je, že takovej člověk to asi nemá v hlavě v pořádku. :-)
zizomil píše:... super mam kousek dresu Šmicra!!! super!!! co vic si muze Slavista prat,ze??...
Nevím, třeba celej dres? A co kdyby byl podepsanej? Jen hádám. :-)
no do karty 9x6cm se celej dres asi nevejde,ze??:-))
zizomil píše:a jednoho dne zjistim ze to neni kus dresu Šmicra ale "nejakeho" Veselyho to je hrozna predstava ne???
To teda, strašná představa, ale na utření mýho sparťanskýho zadku je tam toho hadru stejně málo. :wave:

a oni si spartani utiraji zadek?? *lgh* *lgh*

*cheer* *cheer* *cheer* SPARTA forever! *cheer* *cheer* *cheer*

Jinak musím říct, pane Hrbku, že produkt je to zajímavý, sice se mi z těch panáků dělá šoufl, ale jinak nápad je to dobrej. Jentak dál, příště snad s nějakým opravdovým klubem. *rfl*
opravdove kluby uz jsou udelány vse navic bude zbytečna prace a skoda papiru na ktery by to bylo udelano:-) *lgh* *lgh* v

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od zizomil »

no ja bych tuto skvelou debatu ukoncil asi takhle ...
kazdej at si fandi komu chce...
jenom kdyz to nebude *cry-a* *cry-a* sparta *cry-a* *cry-a* *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 10 x SK SLAVIA -Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Hans »

Já bych zase doporučil, aby tu byl zase klídek. Podívej se kolik příspěvků jseš tady schopnej nasekat aniž by si s tebou chtěl někdo povídat. ;)

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host