02/03 Heads Up Hobby

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

02/03 Heads Up Hobby

Příspěvek od Dampa17 »

Konečně jsem se dostal k tomu, abych upravil skeny z mého narozeninového boxíku, který jsem otevřel už skoro před měsícem. Ale protože nejde o žádnou horkou novinku, tak se určitě nic neděje, že ji sem dávám až teď.
Co se volby týče, tak po dlouhém vybírání jsem sáhnul po jistotě o Pacificu. Tenhle boxík jsem samozřejmě ještě neotevíral, ale Pacific prostě sklamat nemůže ...

... první, co na mě z boxu vykouklo, byla druhá druhá krabice, ve které se skrývala bobble head figurka- garantovaná 1 na box v limitu /1000. Musím se přiznat, že mě hodně překvapila její velikost (cca. 20 cm), čekal jsem ji tak poloviční. No a z krabičky na mě juknul tenhle mládenec v dresu Canadiens:
Obrázek Obrázek

A pak už přišly na řadu balíčky, kterých bylo v boxu 18 po 5 kartách ...
... na ukázku pár řadovek, které jsou dle mého soudu parádní. Možná vzhledem k materiálu náchylnější na nějaké to ťuknutí, ale všechny karty byl ok. Base set má myslím 125 karet a dal jsem dokupy zhruba půlku a byly asi 3 duplikáty. Budu ho časem asi chtít dosbírat celý a už jsem dalších 33 kousků pořídil od Stekyho ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

paralelky – boxu byly tři – dvě Blue 1:10 a jedna Red 1:19. Sice mohla být lepší jména, ale takový Hull určitě k zahození není …
Red – Comrie 14/80, Blue – Hull 233/240, Weiss – 075/240
Obrázek Obrázek Obrázek

inserty – ty jsou samozřejmě taky super, o tom žádná. Začneme brankáříky na Showstoppers (1:10) – Turek +Turco
Obrázek Obrázek

… dále Inside the Numbers (1:10) – Nabokov + Lindros
Obrázek Obrázek

… přes Head First (1:19) – Weiss
Obrázek

… až po krásnou Stat Masters (1:73) Ron Francis
Obrázek

No a nebyl by to Pacific z tohoto období, kdyby nebyly garantovány jersey. V tomto případě 2 Quads – tedy se čtyřmi hráči a čtyřmi kousky dresů. Mohla být i gold v limitaci /30, ale ta se bohužel nekonala. Tyhle jsy byly jedním z hlavních důvodů, proč jsem boxík bral, protože kdysi jsem z téhle série dostal svoji první vícenásobnou jsy, kterou jsem si pak sám dost poškodil. Tak jsem ji po letech chtěl doplnit nějakými těmi vytaženými přímo z boxíku. A měl jsem přání, aby aspoň na jedné byl nějaký čech …
… jako první jsem vytáhnul jsy Vancouveru – Sedin/Sedin/Cloutier/Bertuzzi
Obrázek Obrázek

a jako druhá byla jsy Columbusu – Klesla/Denis/Tugnutt/Anderson – takže se podařilo
Obrázek Obrázek

… a mohlo by se zdát, že je to vše. Taky jsem si to myslel, ale později při zařazování karet jsem objevil toto – v každém balíčku byla jedna tato kartička …
Obrázek

… ale v jenom bylo toto:
Obrázek

Jestli to chápu dobře, tak redemtion na /1000 rookie set. Bohužel samozřejmě propadlá u zkrachovalé firmy … no co, aspoň zajímavý kartóník, který si nechám na památku …

Takže podtrženo sečteno => s boxíkem naprostá spokojenost a všechny karty si samozřejmě nechávám, protože je postupně budu v případě možnosti doplňovat … ;)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 02/03 Heads Up Hobby

Příspěvek od DzEjDy »

Dobrý postřeh s tím poukazem na free RC set! Musím přiznat, že já tyto kartonky v Pacific boxech přecházím zcela bez zájmu, takže jsem ani nevěděl, že můžou sloužit i k něčemu hodnotnýmu. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 02/03 Heads Up Hobby

Příspěvek od Tie »

No každopádně chválím za výběr boxu, inserty Showstoppers jsou geniální :)

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 02/03 Heads Up Hobby

Příspěvek od Dampa17 »

to DzEjDy: musím říct, ze i mě to překvapilo, všiml jsem si toho až napodruhé co jsem ty karty procházel ... Škoda, být to před lety, tak si myslím, že super trefa, takhle aspoň zajímavost ;)
to Tie: díky za pochvalu, je fakt, že ten výběr je u mě vždycky skoro rituál ... a ty karty jsou krásný všechny a třeba inzert Roy, který jsem získal od Stekyho z jeho brejku je naprostá bomba ...

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti