2011 Elite

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2011 Elite

Příspěvek od DzEjDy »

Takže dneska vyšel čas na co se týká obsahu hodně kritizovaný produkt od Panini. Podle mě to zase až tak hrozný není. Samozřejmě že by box mohl být o něco levnější, ale ani tak bych to neviděl úplně tragicky. Už jsem otevíral produkty který byly větší haluz za cenu kterou stály. Navíc ty karty jsou fakt povedený, takže pokud někdo nejde vyloženě po hitech a mem kartách (který stejně mají pramalou hodnotu), tak si musí tohle dílo užít...



Base

Obrázek


Inserts & parallel & RC

Obrázek
Mike Ribeiro 42/99

Obrázek
Roman Horák 62/99
Carl Klingberg 088/999
Stephane Da Costa 705/999

Obrázek
Elite Series jsou opravdu velmi vyvedené a krásné karty :thumbup: .
RC auto Eddie Läck - pěkná hard podpisovka.
Elite Signins Trevor Gillies - opět velmi zdařilá podpisovka, samozřejmě že hard podpis by ji slušel víc.


Jersey

Obrázek
Prime Numbers Curtis Joseph 222/454


Hodnocení breaku: Jak jsem napsal v úvodu, rozhodně bych tuhle věc nepodceňoval. Mně osobně se to třeba líbí víc než letošní Artifacts, který byly nabouchaný různýma jersey a patch kartama, ale to je taková prvoplánová radost. Tohle jsou opravdu nádherný karty, od první po poslední. Nevím jestli něco podobného nabízí UD, ale z pohledu Panini letos pro mě nejlepší záležitost. Bohužel mínusem je ta cena.
Obrázek

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 Elite

Příspěvek od GoFlyersGo »

tak neviem čo kto proti nim má, mne sa páčia, ako prevedením, tak tým, že sa Panini vrátili k Elite
a break je vždy riziko, ja si myslím, že tento je celkom fajn :thumbup:
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011 Elite

Příspěvek od Molda »

Mě se ta série líbí vzhledově i sestavou insertů, paralelek atd, navíc krásné base karty. Ale 3000 mi připadá za pěkné řadovky a inserty strašně moc. Přišoupnou do boxu, který by mohl klidně stát 1500 nějakou tu jersey a podpisovku navíc a rázem to jsou 3000. Je to prostě šílenost ty ceny boxů, když si vemu, že za cenu jednoho nebo dvou boxů si člověk může koupit např. mobil, televizi, konzoli, foťák. Připadá mi to jako hrozivý nepoměr a my si to vlastně ani neuvědomujeme nebo nechceme uvědomovat. Ano jistě, licence asi není zadarmo, ale podle mě nás ty kartičkářské firmy brutálně ždímají.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2011 Elite

Příspěvek od ma-me »

Na druhou stranu si musíme uvědomit, že opravdová cena je 2000,- v případě příznivého kurzu třeba až 1700,-. Za těch 50% navíc může poštovné, DPH, clo atd...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2011 Elite

Příspěvek od pavelbart »

A hlavně ty ceny jdou dolů, protože sami ví, že přestřelili a asi ani amíci jim to moc nežerou...
Ale cena na startu tady byla v US někde kolem 108USD bez pošty a to je na takový produkt moc. Protože je srovnatelný třeba z UD Ser. 1...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti