Box KHL a hromada balíčků z burzy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od Uphon »

S mírným zpožděním, ale přece :shifty: Na burze jsem si koupil hromadu balíčků a taky jeden boxík KHL. V něm jsem Pavlovi avizoval, že jej kupuju ze dvou důvodů: 1) je tam 50 balíčků tudíž po cestě vlakem domů nebude nuda, 2) cílem je podpisovka, která mi ten box zaplatí a ještě mi zbyde *lgh*

Ale pojďme postupně. Už na burze jsem v obležení (jak říká Milan) "mordparty" ve složení TwentyTwo, Jarosenko, Staal, Michal a Mapko odbalil balíčky s očekáváním něčeho hodnotného - přišlo na mě ale velké zklamání, nebylo tam prakticky nic :cry:

UD All-World Edition
Obrázek

Parkhurst Champions (Hextall green backs)
Obrázek

SP Authentic
Obrázek

Donruss
Obrázek

Zenith
Obrázek

Certified (Lemieux /500)
Obrázek

Přesto jsem se nevzdal a na cestu do vlaku jsem si ještě pořídil tři balíčky Parkhurst Champions (radost bude mít Jarosenko) a ještě jednu Certifiedku, prostě mi to nedalo :lol:

Certified jsem ještě loupnul u Pavlova stolu a tentokrát to bylo jako nebe a dudy ... Stepan je Mirror Gold Autograph /25 a Marchand je Mirror Blue Jersey /99 - bohužel karta hráče Bostonu je jako by ji sežvýkalo nějaké zvíře navíc na boku naštíplá :(
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pak jsem nastoupil do vlaku, kde se mi vždycky dařilo vytáhnout pecky. A ani tentokrát Pendolino nezklamalo *lgh*

3x balíček Parkhurst Champions a hned v prvním pecička - autograph Red Kelly na insertu
Obrázek

Ve druhém Don Cherry green back
Obrázek

Ve třetím aby toho nebylo málo - autograph Tim Kerr
Obrázek

A teď už to hlavní ... BOX ALL-STAR GAME KHL

Řadovky jsou všem dobře známé, tak jsem je nescanoval.

Na ukázku alespoň masky brankářů ...
Obrázek

... a taky Without Borders s velkým množstvím Čechů a Slováků
Obrázek

Na paralelce GOLD (1 of 100) Radik Zakijev, na SILVER (1 of 500) jsou dokonce čtyři hráči (garantovaní na box jsou tři) Danny Groulx, Denis Bajev, Jevgenij Fjodorov a Jevgenij Bumagin
Obrázek

A pak už garantovaná jersey - Pjotr Ščastlivij a Oleg Petrov (na pravé straně levého výřezu chybí kousek dresu)
Obrázek

Poté se objevila jersey s bývalým brankářem Tampy Karri Ramö z Avangardu Omsk - limit 32/99 ... a nastala velká spokojenost, byl jsem rád, že jsem měl všechny garantované karty a dokonce jednu silver paralelku navíc *cheer*
Obrázek

. . . . .

. . . .

. . .

. .

.

.

.

.

.

Aby toho nebylo málo, dočkal jsem se i mé vzývané podpisovky, která byla už opravdu "něco navíc" ... Denis Tolpeko (Dinamo Moskva) - limit 20/20 (je to navíc short-print, takže snad poletí na beji za pořádnou petardu)
Obrázek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od svatos40 »

Hezkyyyyyyyyyy... tak to uz fakt nechapem.. ja som mal 4 boxy KHL series II. a mal som tam 3x Garantovana JSY a jedna jersey /99 a ty hned v jednom boxe 2 supy navyse..

A o tom kellym ani nehovorim..

Skvele ulovky

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od Veteran fans hcs »

To u té karty Bostonu občas udělá řezací stroj v tiskárně,takové karty vyřazuji a nahrazuji,je to špatným prokladem a příliš veklkým tlakem :wave:

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od Uphon »

svatos40 píše:Hezkyyyyyyyyyy... tak to uz fakt nechapem.. ja som mal 4 boxy KHL series II. a mal som tam 3x Garantovana JSY a jedna jersey /99 a ty hned v jednom boxe 2 supy navyse..
A o tom kellym ani nehovorim..
Skvele ulovky
Já to Pavlovi říkal, že to bude super boxík ... a to se mě jeho kolega snažil ukecat, ať si vezmu jiný. Ještě že jsem si stál za svým :lol:
Veteran fans hcs píše:To u té karty Bostonu občas udělá řezací stroj v tiskárně,takové karty vyřazuji a nahrazuji,je to špatným prokladem a příliš veklkým tlakem :wave:
Díky za osvětlení ... ale se zničenou kartou nic neudělám. Leda že byste mi ji vyměnil za nějakého Fardu, kterého sbírám *lgh*
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od pavelbart »

Tak to gratuluju Tome, být tebou, rozbaluju jen ve vlaku :D
A ten Rus /20 - většina je /50...Kelly - no comment, nádhera.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od Uphon »

pavelbart píše:Tak to gratuluju Tome, být tebou, rozbaluju jen ve vlaku :D
A ten Rus /20 - většina je /50...Kelly - no comment, nádhera.
Děkuju ... asi to byl hot box. Budu nejspíše jezdit už jenom Pendolinem :lol: Vždyť jsem tam otevíral ten nabušený box UD2 a Márovi vytáhl Kane /5 (http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=99&t=1250) Něco na tom asi bude :shifty: Právě že je shortprinťák, což je paráda ... a Kelly? Dva jsou na eBayi za 50 a 60 dolců, tak mi to snad vykompenzuje ty slabší balíčky na burze ;)
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od jarosenko »

Paráda Tomáši. Jako tyto Wirephoto s podpisem vytáhnout to je docela kus štěstí... Pokuď dobře koukám na zadní stranu boxu, který jsem taky loupal, tak je šance 1:500 balíčkům :-D Teď si představ kdyby si tam trefil třeba toho Clarka a nebo Maria a Gretzkyho :-) Ale samozřejmě i toto je bomba. Ty karty jsou fakt parádní ;) Gratulace *prty*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od icheius »

Ty na toho Stepana máš nejak moc veliků kliku Tome...Ale to bude asi tím ,že máš celkově pořádnou kliku...Tak jen tak dál :)
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od pavelbart »

Akorát nevím, proč si stěžuješ na poničení tý karty, když jsem ti ji rovnou na místě spravil *lgh*
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Box KHL a hromada balíčků z burzy

Příspěvek od Uphon »

pavelbart píše:Akorát nevím, proč si stěžuješ na poničení tý karty, když jsem ti ji rovnou na místě spravil *lgh*
Oukej, klidně ti ji dám na prodej do shopu ... a můžeš si ji nazvat třeba Blue Mirror Jersey Bartko Embossed 1of1 *lgh*
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti