10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2011.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsem nakonec rozbalil vše a tady je výsledek. Díru do světa jsem tedy rozhodně neudělal...korunu všemu nasadily UD Ultimate se 4 kartami místo 5ti....! U boxu za 2.000, -kč bych to moc nečekal. Case hit tam asi žádný nebyl, tak moc nechápu.
Nějak mi přešla chuť na delší komentář, dlouho jsem za 10 minut neprodělal tolik peněz *lgh*
Jinak karty jsou to nádherný...
Obrázek

Luxury: začal jsem Patchem Price, říkal si paráda! Zbytek ale neoslnil. Karty taky parádní. Clutterback je Stick JSY /100
Obrázek
Obrázek

Zenith - určitě nejlepší break. Pěkné inserty a paralelky, JSY dobrý. Podpis karta patří k tomu nejlepšímu, co jsem u podpisovek za poslední dobu viděl! Řadovky hezký. Frolov je Prime (asi patch) /50.
Obrázek
Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od mira095 »

Všechny karty nádherný!!! Budou i na shopu? *cl*

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od ma-me »

Pavle, já jsem zatím viděl v každém boxu Ultimate jen 4 karty, ale je pravda, že jsem jich zatím moc neviděl :D
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Dampa17 »

Tak koukám na ty Zenith a chci se zeptat ... u té jsy Devils jsou u tří hráčů jen dva kousky dresů ... a pokud ano, tak kterých? Jinak všechny karty pěkný, nakonec se mi začnou líbit i ty nový Luxury, i když na "mateřskou" sérii od Pacificu dle mě nemají, akorát to fakt chtělo nějaký menší hitík a u těch Ultimatek to chtělo od UD dodržet aspoň počet karet na box *bang* ... frflal jsem, když se mi to stalo u Viktorek, ale u takhle drahé série bych je asi poslal na sibiř kopat marmeládu ... *bang* i když teď čtu mameho reakci, tak nevím, jak to je ...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

Všude ja ale psáno 5 karet na box (balíček). Tak nevím nevím co to má znamenat. Ale na krabici není dokonce NIC!!
JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od kidder »

Karty paradni.. ale Ultimate jsou opet provar jako nevim co.... :) Zenith jsou uzasny :)

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Dampa17 »

pavelbart píše:JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
... no taky mě napadl on podle uspořádání a musím říct, že kdybych ho sbíral, tak by mě taková karta dost štvala ... to se mi moc nelíbí :crazy:

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od ma-me »

pavelbart píše:Všude ja ale psáno 5 karet na box (balíček). Tak nevím nevím co to má znamenat. Ale na krabici není dokonce NIC!!
JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
Kouknul jsem teď v rychlosti na casebreak a v balíčku kde není "hit" jsou čtyři karty a kartón, v balíčcích s "hitem" čtyři karty bez kartónu...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od ma-me »

Dampa17 píše:
pavelbart píše:JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
... no taky mě napadl on podle uspořádání a musím říct, že kdybych ho sbíral, tak by mě taková karta dost štvala ... to se mi moc nelíbí :crazy:
Tyhle jersey by měly být ve verzích úplně bez jersey, s jedním hráčem, se dvěma (Pavlův případ) a pak samozřejmě všichni tři...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Dampa17 »

No budiž, ale i tak, vytáhnout takovouhle jsy, která jinak musí vypadat super, s hráčem, kterýho sbírám a zrovna jeho kousek dresíku tam nebýt, tak bych hodně ... zklamanej

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Omerta »

Zenith jasně nejlepší :thumbup: ty si určitě pořídím...
Luxury nejsou špatný a Ultimate šrot :thumbdown: ...škoda že místo Tangardiho nebyl Sid :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

ma-me píše:
pavelbart píše:Všude ja ale psáno 5 karet na box (balíček). Tak nevím nevím co to má znamenat. Ale na krabici není dokonce NIC!!
JSY jsou skutečně 2, podívám se který, ale tipuju, že tam není Brodeur.
Kouknul jsem teď v rychlosti na casebreak a v balíčku kde není "hit" jsou čtyři karty a kartón, v balíčcích s "hitem" čtyři karty bez kartónu...
To jsem přesně čekal, když si psal, že vidíš 4 karty. Na krabici není nic. Nějaká série to měla na začítku taky, tuším, že tam bylo 7 karet a všichni tahali 6 - co to bylo nevíte? Myslím, že něco od Panini - snad Crowny?? S takovou politikou ať se jdou bodnout. Tak píšu 4/5 a je to. Já tady projíždím stůl, koukám pod něj jako vůl...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Hans »

Ach jo, Pavlíku. Co mám napsat? Asi, že by si UD opět zasloužil dostat nařezáno. Koupíš box za 100 usd a máš tam karty za 20 a to možná přeháním. Mě by nejspíš potěšil kvůli mé oblibě golmanů ten Tokarski, ale byla by to hodně slabá náplast. Tyhle produkty od UD jsou tak blbě míchaný, že buď provaříš 2000,- nebo si můžeš koupit další 2 - 3 boxy. Absolutně nechápu, proč na ty Ultimate Signatures cpou nováčky. Od toho by přece měly být ty rookie podpisovky. Prostě designově nádherný karty, ale co se týče plnění boxů, tak zase děs a hrůza.

Luxury Suite mě taky v žádném případě nepřesvědčily. Čekal jsem, že v tomhle boxu je daleko víc podpisovek. Tady to trochu zachránil ten Price, protože za toho snad něco dostaneš. Jinak opět děs a hrůza.

Určitě nejlepší box jsou ty Zenith. Ta podpisovka Yours Truly je parádní. Navíc podle skenu tuším, že ty inserty budou hodně blýskavé.

milan 70
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 09. čer 2011 12:07:05

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od milan 70 »

Nejvíc mě zaujaly Zenith, parádní karty a líbí se mi i řadovky.

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Gustavsson50 »

pavelbart píše:To jsem přesně čekal, když si psal, že vidíš 4 karty. Na krabici není nic. Nějaká série to měla na začítku taky, tuším, že tam bylo 7 karet a všichni tahali 6 - co to bylo nevíte? Myslím, že něco od Panini - snad Crowny?? S takovou politikou ať se jdou bodnout. Tak píšu 4/5 a je to. Já tady projíždím stůl, koukám pod něj jako vůl...
Ty karty byly Panini Limited psáno je 8 karet/balíček ale všichni tahali 7 karet
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

Díky Gustavssone, to je ono.
A Hansi, no co se dá dělat, není možné z každého boxu tahat dobré karty, ale že se to povede hned 2 a půlkrát, to mě nenapadlo :D Aspoň budeme mít dost nových karet v nabídce :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Felipe »

Tak Zenitky nádhery. Už od začátku se mi líbí a mít tam ještě Patch je super. :thumbup: Ale ty Ultimate nevím, nevím. Karty nádherný, ale plnění boxu bída... No jak tě znám, tak sis vybral ten nej box a ostatní co si ho od tebe koupí, tam budou mít nějaký pecky.
Obrázek

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od marty80 »

Přesně tohle jsem si říkal taky Felipe, že ty pecky budou tahat z boxů sběratelé z pavlikova shopu *rfl*
jinak se mi moc líbí ty ultimate :crazy:
ty zenithy jsou nádherný na kukandu :thumbup: ta podpisovka truly :thumbup:

Joe501

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od Joe501 »

Zrovna se připravuju na nějakou objednávku, Zenithy jsem chtěl určitě, ale ten nejlepší box asi Pavel breaknul, tak asi vezmu dva Ultimate, páč tam bude šance na hit *rfl*
Každopádně Yours Truly i další inserty ze Zenithek jsou parádní a mám celkem velkou chuť pár setíků sesbírat!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 10-11 UD Ultimate, Luxury Suite a Zenith.

Příspěvek od pavelbart »

Bohužel, zbyly pouze jedny Ultimate - jeden z našich zde na fóru po zhlédnutí mého breaku Ultimate objednal dokonce hned 2 boxy - což se mi nějak nezdálo, ale je to "český svatoš" takže počítám, že tam bude Crosbyho patch :D
Pokud si Joe uvažoval náhodou nákup u nás, Zenithy vložím až zítra...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti