Nejhorší box BTP 06/07 co jsem viděl....

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2011.
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší box BTP 06/07 co jsem viděl....

Příspěvek od valento3 »

Tie píše:Taky myslím, že je to naprosto OK. break. Já bych byl spokojenej, maska Belfoura a Stick Kinga Richarda Brodeura? To by z takového boxu vytáhl moc rád *rfl*
Ta maska není Belfour, ne?

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší box BTP 06/07 co jsem viděl....

Příspěvek od GoFlyersGo »

valento3 píše:
Tie píše:Taky myslím, že je to naprosto OK. break. Já bych byl spokojenej, maska Belfoura a Stick Kinga Richarda Brodeura? To by z takového boxu vytáhl moc rád *rfl*
Ta maska není Belfour, ne?
je to Eddieho maska za Kanadu
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Nejhorší box BTP 06/07 co jsem viděl....

Příspěvek od Hans »

Lembi píše:Kdyz nad tím tak premyslim, tak za to všechno muže HANS... jsem proste rozmlsany z jeho breaku :D *rfl* *lgh*
Ten Brodeur je limit /40???
No jo, když nevíme coby, tak to svedeme na HANSE. *lgh* Jinak myslím, že box zase není úplně tak tragickej. FF tam určitě chybí, protože by měla být garantovaná jedna na box. Ta Stick and Jersey je super karta a mě by udělala určitě radost. Škoda, těch podpisů. Kdyby na jedné byl nějakej prospect a na druhé legenda nebo současná hvězda, tak by to hned vypadalo jinak. Ale i tak bych moc netruchlil.

Uživatelský avatar
Luksa9
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 129
Registrován: úte 14. čer 2011 14:36:25
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší box BTP 06/07 co jsem viděl....

Příspěvek od Luksa9 »

Hans píše:
Lembi píše:Kdyz nad tím tak premyslim, tak za to všechno muže HANS... jsem proste rozmlsany z jeho breaku :D *rfl* *lgh*
Ten Brodeur je limit /40???
No jo, když nevíme coby, tak to svedeme na HANSE. *lgh* Jinak myslím, že box zase není úplně tak tragickej. FF tam určitě chybí, protože by měla být garantovaná jedna na box. Ta Stick and Jersey je super karta a mě by udělala určitě radost. Škoda, těch podpisů. Kdyby na jedné byl nějakej prospect a na druhé legenda nebo současná hvězda, tak by to hned vypadalo jinak. Ale i tak bych moc netruchlil.
taky bych neřekl že to byl úplný propadák.... FF je karta co me se vubec nelibi a neobrečel bych ji..... maska belfoura je super !!! stick/jersey sice mohl být lepší hráč ale už i tak je to bomba !! ty dvě podpisovky sice nic moc ale nedá se říct že by to byli uplni no name..... třeba pitton.....jeho první fotka kde neukazuje záda-a to už je samo o sobě HIT *rfl*
Obrázek

Sbírám hlavně autogramy ..... kartičky jen okrajově :)
http://luksa-autogramy.wbs.cz/

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti