Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od jarosenko »

Tak ve čtvrtek mi bylo nahlášeno, že byl odeslán box, který jsem vyhrál v tipovací soutěži. Ten v pátek dorazil a já si ho dneska loupnul po příjezdu od tchána :-)
Jedná se o box pacific adrenaline 01-02. Byl tu vůbec první box co jsem brejkoval a byl starší víc jak dva roky od vydání :lol: Už předem jsem věděl, že pro mě tam nic nebude, protože Hemáka ani Price ještě neměli karty... Ale přesto jsem se moc těšil :-)
Teď tedy k samotnému boxu. Obsahoval 24 balíčků po 5 kartách a šance na inserty a jersey byli takové:
Hobby variation 1:25 (číslované do 62!)
Premier Date 1:25 (číslované do 62!)
Power Play 1:1
World Beaters 3:25
Rookie Report 2:25
Game Worn Jersey 2:25
Creased Lightning 1:25
Playmakers 1:49
Bladerunners 1:481 (číslované do 63!)
Ilya Kovalchuk Autographs 1:721

Opět je tu video, takže jsem řadovky vůbec neskenoval a na skenech jsou jen inserty,rookie a jersey...











Power play:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

World Beaters: Modano, Hull, Palffy
Creased Lightning: Johnson
Paralelka: Cloutier /62
Premiere date: Pronger /62
Obrázek


Rookie: Dopita /984 Bednar /984
Obrázek



Rookie report: Sutherby, Blackburn
Jersey: Osgood, Sundin
Obrázek


Musím říct, že to byla hodně dobrá rozbalovačka :-) Když to tak vemu, tak jsem měl dvě jersey i když je možnost mít tři, ale co se tejká insertů, tak jsem vytěžil maximum :thumbup:
Strašně velkou radost mi udělali rookie karty, kdy jsem vytáhl Dopitu, což byl můj velký oblíbenec v repre. No ani bednář není špatný. Na jersey golmík a legenda Sundin, takže taky spokojenost. A celkově na insertech dobré jména.
Takže určitě moc děkuji za box dodavateli *drink* *cheer*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od Cavare »

pěkný to karty :thumbup: za dobrou cenu určitě ;)
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od jarosenko »

Cavare píše:pěkný to karty :thumbup: za dobrou cenu určitě ;)
Jj za tu nejlepší :-D
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od pavelbart »

Chytit na RC kartách při tom množství nováčků 2 super CZ hráče, je celkem štěstí! JSY taky hodně dobrý, jak se říká - darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady se i můžeš podívat :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od Tony Lapacka »

Ty Rookie karty jsou naprosto supr, to by se s žádným letošním boxem stát nemohlo... :thumbup:
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od jarosenko »

Jinak bych chtěl upozornit na anketu, kterou jsem udělal na svém webu. Týká se budoucnosti točení videa. Jak jste někteří viděli na videu, tak jsem hodně špatný angličtinář a ta výslovnost není vůbec dobrá. Je to tím že sem se anglicky nikdy neučil... Někteří se i ozvali a samozřejmě v dobrém :-) Docela bych věděl rád názor, jestli má cenu dál natáčet, vzhledem k této dispozici :-) Je to samozřejmě anonymní, takže to pro většinu jednoduché :-D
http://jarosenkohockeycards.webnode.cz/
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od corfix »

jarosenko píše:Jak jste někteří viděli na videu, tak jsem hodně špatný angličtinář a ta výslovnost není vůbec dobrá. Je to tím že sem se anglicky nikdy neučil...
S výslovností bych si vůbec nedělal hlavu, u některých hráčů je to fakt problém, pokud je neznáš. Co jsem třeba koukal na brejky na youtube, tak i sami američané/kanaďané mají problémy vyslovit jméno hráče a to je ten hráč taky kanaďan/američan :D. A videa jsou o dost víc zajímavější, než jen screeny :thumbup:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od Molda »

Ještě jednou gratulace k výhře a k fajn boxu. A s výslovností si vůbec nelámej hlavu, jak píše corfix, drtivá většina breaků na youtube je taková, že ten člověk sotva vysloví polovinu jmen alespon trochu správně, a ty si tam měl maximálně pár drobností. Vůbec si s tím nedělej starosti, fajn, že děláš video breaky a těším se na další *cheer*
(akorát přítelkyni/manželku musely bolet ruce co? :D 15 minutové video :D )

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od jarosenko »

Molda píše:Ještě jednou gratulace k výhře a k fajn boxu. A s výslovností si vůbec nelámej hlavu, jak píše corfix, drtivá většina breaků na youtube je taková, že ten člověk sotva vysloví polovinu jmen alespon trochu správně, a ty si tam měl maximálně pár drobností. Vůbec si s tím nedělej starosti, fajn, že děláš video breaky a těším se na další *cheer*
(akorát přítelkyni/manželku musely bolet ruce co? :D 15 minutové video :D )
Jj možná že jsi slyšel asi po 12 balíčkách, jak jí říkám ať si opře loket :-D Má náročnou funkci *rfl*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Adrenaline hobby 01-02 (výhra v soutěži)

Příspěvek od Omerta »

jarosenko píše:Jinak bych chtěl upozornit na anketu, kterou jsem udělal na svém webu. Týká se budoucnosti točení videa. Jak jste někteří viděli na videu, tak jsem hodně špatný angličtinář a ta výslovnost není vůbec dobrá. Je to tím že sem se anglicky nikdy neučil... Někteří se i ozvali a samozřejmě v dobrém :-) Docela bych věděl rád názor, jestli má cenu dál natáčet, vzhledem k této dispozici :-) Je to samozřejmě anonymní, takže to pro většinu jednoduché :-D
http://jarosenkohockeycards.webnode.cz/
Hlavní je video-kterých je v našich krajích pramálo :)
A výslovnost vůbec neřeš, když člověk slyší amíky jak nedokážou pomalu přečíst ani jejich jména, tak by se od tebe ještě mohli něco přiučit... :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti