01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2011.
Uživatelský avatar
Chica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon 06. čer 2011 17:55:57
Kontaktovat uživatele:

01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Chica »

Tak a paní pošťačka mně dnes udělala radost *rfl* přinesla balík ze shopu HK. Takže tady je můj další boxík. Na ukázku kompletních 1-60 karet plus + nějaké ty limitky, inserty a jersey
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Dampa17 »

Moc pěkný karty, ty řadovky teda vidím poprvé a vypadají suprově. A jsy s Richterem je taky super :thumbup:

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Zemli »

pěknej boxík.proto sbíram setík *lgh* škoda jen že je tam jen 1 až 2 RC na box

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Musím říct, že opravdu krásné řadovky, moc se mi líbí. Ovšem naopak inserty vůbec ne, vzhledově i počtem.

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od kidder »

Tenhle boxik je chudy na inserty a bohaty na duplikaty base karet... rozbaloval jsem ho par let zpet :)

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od icheius »

Džerzina s Richtrem samozřejmě paráda,k tomu dvě barvičky...........Ty řadovky taky lahodí mému oku...Pro mě by to bylo jako JO.
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od PROCHEY »

Jo, jo. Dvojička Richtera s Blackburnem je moc pěkná ;-)

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Zemli »

kidder píše:Tenhle boxik je chudy na inserty a bohaty na duplikaty base karet... rozbaloval jsem ho par let zpet :)
nj když je set jen 60 karet tak je to těžký.ale na druhou stranu při troše štestí se daj udělat i dva sety

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

Celý ten set je takový...no jak to říct, hodně zvláštní...když si vezmu výběr těch jmen a to, že tam jsou i někteří hráči (nevím jestli všichni) hned dvakrát. Nic co by mě na tomto boxu lákalo, když vezmu malý počet inzertů k tomu.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

JSY super, karta krásný, ale je toho nějak málo. Nicméně, Richter je Richter...být tam Balckburn, takhle se to nedá hodnotit jako špatný box.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

No nevím, Richter sice je Richter, ale že by zrovna ta Jersey byla nějaká pecka. Ze stejné sezóny bych spíše volil: 2001-02 Pacific Private Stock Titanium .

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Johny87 píše:No nevím, Richter sice je Richter, ale že by zrovna ta Jersey byla nějaká pecka. Ze stejné sezóny bych spíše volil: 2001-02 Pacific Private Stock Titanium .
No pecka to není, ale být tam Blackburn? ;) Budeme ho hodnotit mnohem hůře. Richter má mnoho sběratelů...jinak karty jsou to ale naživo super. Insertů mohlo být více. Ale tyhle roky začínaly být hlavně o memorabalia a inserty se začaly vytrácet, což je velká škoda.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Však tam je Blackburn :D Je to dual jersey Richter / Blackburn. Teda alespon tak jsem to pochopil a tak to vypadá :D Jsou tam dvě fotky, dvě jména, dva kousky jersey :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

A jo, já myslel, že je Richter, mně se zdály ty masky stejný :D Sorry...ale je tam Richter, tak pořád dobré ne? :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

Nevím, prostě mě tenhle box neuchvátil ani s Richterem :D Podle mě ten base set obsahuje opravdu málo karet a navíc opakující se hráče. A když vemu v potaz, že tam jsou hráči jako Parrish, Dipietro a Klesla.... jako co do kvality boxu, tak asi standart. Ale nevím no, inzerty ani jersey nevypadjí taky nic moc. Přijde mi to takové chudobné za ty prachy :D Nevím jak to popsat no, působí to na mě jako Lot karet za tři kila, asi tak *hammer*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Asi tak jak píše Johny, taky se mi obsah toho boxu nelíbí.S tím rozdílem, že já nevím kolik tahle sranda stála. Pokud by stál třeba 1500-2000, tak to bych byl za takhle chudý obsah dost nas*anej *lgh* Ale pokud by takový box stál třeba 800, tak by ten poměr cena/obsah byl ještě adekvátní. (Ovšem po tom co jsem viděl tenhle break, bych do tohoto boxu nešel asi ani za těch 800 :D Takový styl boxů mi moc nevyhovuje )

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Zemli »

nesmíte hodnotit podle tohohle breaku.ten je celkem dost ošizenej *lgh* pamatuju si někdy cca 3-4 roky zpět jsem vytáh dvě jersey a to tenhle dual Dean's list do setu + Grade A gold jersey s nějakym mini limitem takže se více než vyplatil

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

na to zapomeň - 800... :) To bylo hodně nad to...

No hele, Johnymu se to povídá, když si rozbalil hned napoprvý Topps Gold Label :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

pavelbart píše:na to zapomeň - 800... :) To bylo hodně nad to...

No hele, Johnymu se to povídá, když si rozbalil hned napoprvý Topps Gold Label :D
To je fakt Pavle, ale bůh ví jak bych dopadnul, kdybych rozbaloval UD ser. 2 05/06 jak jsem původně chtěl. Ovšem jeden moudrý člověk z shopu mi poradil Labely a vyplatilo se :D

Jako jediné pozitivum, které vidím je, že tam aspon dali komplet ten malý base. Představa, že by chyběla ještě jedna nebo dvě karty do základu, to už by asi bylo na mašli :D Už právě kvuli toho basu bych očekával mnohem více inzertů, kupovat si box s tím, že budu mít base komplet skoro dvakrát... *bang*

Ale nechci se dotknout toho, kdo tento box breaknul, za jeho obsah nemůže, řadovky sice možná v realu pěkně vypadají, ale to je prostě tak vše no...ty jersey mi totiž přijde celkem odfláknutá...nebo spíš ještě chlapci nevěděli jak na to. Na mě totiž působí ta karta tak, jako by ty kousky dresu majznuli výrobci na zadní stranu karty, místo na její face :wtf:

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od necak »

Hodně z Vás bude se mnou nebude souhlasit, ale tak nějak tu postrádám sběratelskou duši... Pro mě osobně je tenhle box jedna velká nádhera! Ty jména na řadovkách - z toho jde prostě husí kůže a je mi celkem u zadku, že jsou to jenom "obyčejné" a bezcenné karty, protože konkrétně mně jde hlavně o to, jak to na mě působí, když si ty karty prohlížím, a když se zamýšlím, co všechno dokázala ta jména, která na kartách jsou! Nějaké poměry cena/obsah, to můžu zkoumat u prostitutek, ale hoši, tohle jsou přece kartičky... Už si nepamatujete, když jste si koupili předražený Topps Premiere 93-94 a skákali radostí, když tam náhodou byla "dvojička" golmanů? Za tu by Vám dneska dali možná tak dva suchý rohlíky, ale ten pocit, ten byl k nezaplacení! Nedělejme z toho za každou cenu byznys, buďme zase malí školáci! *prty*
Naposledy upravil(a) necak dne sob 13. srp 2011 16:46:49, celkem upraveno 1 x.
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host