01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2011.
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Dampa17 »

Osobně bych byl hodně nespokojenej, kdybych z boxu nevytál ty karty, který by tam měly být - tzn. jestli by měly být 2 jsy a 1 auto, tak předpokládám, že tam budou. I když si krejou záda tím, že píšou, že v průměru, ale i tak je tam prostě očekávám. Je to jako kdybych kupoval toho golfa a neměl tam volant. Samozřejmě je-li něco navíc, tak je to super. To, kdo na nich bude, je ta loterie a adrenalín. A tady se někdy zadaří víc a někdy míň, ale holt kdyby byl v každým boxu auto gretz, tak to fakt nikdo chtít nebude. A co se týče finanční stránky - přece nekupuju vyloženě zajíce v pytli, to, co by v boxu mělo být, si můžu prohlídnout na webu. No a pak záleží na mě, jestli ty penízy za to dám nebo ne a jestli mi "garantovaný" obsah, i když na něm budou noname hráči, vyváží šanci, že vytáhnu třeba ten podpis Wayna.
Prostě - chci-li za svoje penízy jistotu, tak si koupím kusovku, která se mi hodí do sbírky. Chci-li si zahrát sportku, tak si koupím boxík, ale na rozdíl od té sportky mám jistou "návratnost" garantovanou - ne finanční, ale obsahovou. Tzn. jestliže v tomto boxu byla garantována 1 jsy a vytáhl bych na ní brankáříky, tak bych byl spokojenej jak želva ;)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od DzEjDy »

Molda píše:STANDARTNÍ OČEKÁVANÝ OBSAH
Tomuhle termínu nějak nerozumím. U každýho boxu víš kolik má balíčků a kolik karet v každém z nich. U drtivý většiny boxů znáš i přibližné složení a výskyt jednotlivých karet, takže co si mám představit pod pojmem "standartní očekávaný obsah" když to není tohle?

Ad série Victory. Proč jsou lidi tak uchvácený a spokojený s boxama z počátku devadesátých let (starý Score, Parkhurst, atd.) a ty boxy stojí třeba i polovinu toho co Victory? I když ty karty nemají prakticky žádnou hodnotu? Ono tam totiž není žádný očekávání něčeho co může, ale taky nemusí přijít. Proto ani nemůže přijít zklamání a radost z otevírání boxu je zaručená. To stejný je u Victory, proto bych to nedával do srovnání s ostatními boxy.

A že si raději koupíš rohlík za kačku pade než za tři? Tak si ho kup, to je tvoje právo a rozhodnutí. Já si rád občas koupím i ten dražší a budu doufat že bude lepší. Ono totiž ty dva rohlíky stejný rozhodně nejsou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Opět překrucování, nepochopení a mluvení o koze, když já mluvím o voze.
Ale pod pojmem standartní očekáváný obsah si popsal přesně to, co jsem já myslel, tak v tom nehledej něco jiného. Já totiž myslel přesně to.

Ad druhý odstavec - a proč nemůže být to stejné i u jiných sérií u jiných boxů? Proč i u jiných sérií, nemůže být nějaký standartní zajímavý obsah? Proč nesrovnávat nové boxy se starými? Proč by nemohl mít ten střední proud sérií nějaké pěkné řadovky, zajímavé inserty, paralelky, rc karty a občas nějakou tu "pecku" pro lidi jako ty? Kteří kupují box s tím, že chtějí pecku. Když v takovém boxu najdu pecku - fajn, potěší to, dobrý bonus. Ale hlavně bych měl radost z toho zbytku, z toho základu boxu.
Proč musí být boxy, ve kterých je naprosté prd, žándé inserty, rc, paralelky, prostě žádný základ, jen naděje na super kartu. Jak pak mám z takového boxu mít radost? Ať si tam klidně je naděje na super kartu, i kdyby byla sebemenší, ale ať tam taky je i nějaký slušný základ.

A co se týče rohlíku. Já nepsal jeden za 1 kč a druhý za 3 kč. Já jsem naprosto záměrně nereálně psal jeden za 250 kč a jeden naprosto totožný za 1,50 kč.

Ale nemá smysl to řešit. Jak se praví "sytý hladovému nevěří" Hledíš na to prostě z pozice bohatějšího člověka, kterému je jedno co rozbaluje, neřešíš obsah, je ti jedno jestli je nezajímavý, hlavně že si za ten box mohl utratit peníze a rozbalit jej i kdyby byl sebehorší a cena sebevětší.:D Kdyby ti UD, ITG nebo Panini naplivalo do prázdných balíčků a udělalo z toho serii s boxem za 2500, tak to s radostí koupíš, protože nepotřebuješ nějaký standartní slušný obsah boxu, o kterém pořád mluvím. Ty rozbalíš box s prázdnými balíčky s plivancema a řekneš si "mmm fajn, super box, utratil jsem za něj sice 2500 a nebyly tam ani pěkné řadovky ani inserty, ani rc, ani paralelky, ale příště se třeba zadaří a budu tam mít "pecku" :D

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

DzEjDy píše:
Molda píše:STANDARTNÍ OČEKÁVANÝ OBSAH
Tomuhle termínu nějak nerozumím. U každýho boxu víš kolik má balíčků a kolik karet v každém z nich. U drtivý většiny boxů znáš i přibližné složení a výskyt jednotlivých karet, takže co si mám představit pod pojmem "standartní očekávaný obsah" když to není tohle?

Ad série Victory. Proč jsou lidi tak uchvácený a spokojený s boxama z počátku devadesátých let (starý Score, Parkhurst, atd.) a ty boxy stojí třeba i polovinu toho co Victory? I když ty karty nemají prakticky žádnou hodnotu? Ono tam totiž není žádný očekávání něčeho co může, ale taky nemusí přijít. Proto ani nemůže přijít zklamání a radost z otevírání boxu je zaručená. To stejný je u Victory, proto bych to nedával do srovnání s ostatními boxy.

A že si raději koupíš rohlík za kačku pade než za tři? Tak si ho kup, to je tvoje právo a rozhodnutí. Já si rád občas koupím i ten dražší a budu doufat že bude lepší. Ono totiž ty dva rohlíky stejný rozhodně nejsou.
no ono se ti ve finále dle tvé teorie totiž může stát, že ten za 3kč bude horší, než ten za 1,50kč... a podle tvé teorie si pak prostě koupíš ten horší a přitom dražší rohlík ještě a zkusíš, jestli se náhodou něco nezměnilo a buď ano a nebo zase ne...a pořád dokola...
já taky nechci aby byl každý box naditý mega kartama, ale prostě kartama, které svou kvalitou odpovídají ceně boxu. Přece nebudu kupovat box dejme tomu za 1500kč s tím, že mám velkou šanci na to, že narazím na obsah za pětikilo. A když se joo hodně zadaří, tak ty karty budou v tý hodnotě, kterou jsem za box dal...to se mi moc nepozdává.
Jestli tohle byl standartní box této serie, tak ruce od něj pryč dle mého..ano boxy se kupujou pro radost a krásný pocit z rozbalování, ale je taky důležité, aby po rozbalení člověk neměl pocit, že několikanásobně přeplatil. :wtf: Už jen ty duplikáty, co s tolika stejnýma kartama a nač tam vlastně jsou? Proč box, který ma base set o 60 kusech má obsah 120 karet, když na inzerty a podobné karty je poměřně chudý? *hammer* i kdyby ty paralelky měly hodnotu 1,5x base karty, tak aspon udělají radost, než tahat jména podle checklistu...

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od DzEjDy »

Molda píše:Opět překrucování, nepochopení a mluvení o koze, když já mluvím o voze.
Já nevím co po mě ale chceš vědět. Když se ti to tak hrubě nelíbí tak to prostě nekupuj. Nebo si kup jenom to co odpovídá tvým parametrům (moc toho ale asi nebude, Victory který tady tak obdivuješ jsem tě brejkovat ještě neviděl, ale třeba jsem něco přehlídl ;) ). Já ti nic jinýho poradit neumím. Proč je to tak nastavený je snadný. Společnosti který ty karty vydávají chtějí generovat nějaký zisk. Nic víc, nic míň.

Jakmile se začne srovnávat s autama, rohlíkama atd. tak je to vždy zavádějící a rozhodně to nejde dát na misky váh a říct že je to to samý. Jak už jsem řekl, každý na to máme jiný názor což je fajn, ne? Jak nudný by to bylo kdyby jsme všichni uznávali pouze černou a bílou.

PS: Můžeš se zeptat Pavla s jakými parametry boxů jsem se u něj radil když jsem nevěděl co přesně si pořídit, když podle tebe jdu tak krvelačně po boxech s možností hitů...
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Nechci zasahovat nijak do debaty, každý máte svou pravdu, ale budu reaovat na Dzejdyho přání na dotaz, Dzejdy je ten typ, který mi přijde snad vždy spokojený. Vybírá takové spíš zajímavější kusy (UD World Sports, Decades...). Nevím jistě, ale nevzpomínám si, že bych od něj slyšel kritiku na boxy, jako třeba od Felipeho - ten mi vždycky vynadá jak malému klukovi, co že jsem mu to zase dodal... :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Dzejdy: Vidím, že se snažíš ze všeho vyzobat jen to co se hodí a zbytek zaonačit tak, aby si z druhého udělal vo*a. Připomíná mi to jistého člověka z jistého konkurenčního fóra. A tak mi nezbývalo a nezbývá než se tomu přízpůsobit. Ale končím.
Jen dodám, že victory neobdivuju, jen jsem je použil jako přirovnání v několika situacích, kde se to hodilo. A řekl jsem, že bych si victory užil více než tuto sérii. A co po tobě chci? A co po mě chceš ty? Říkáš at box honor roll nekupuju když se mi tak nelíbí jeho obsah. Však já od začátku tvrdil, že se mi ten box obsahově nelíbí a tak si raději koupím box spousty jiných sérií, starších či novějších, kdy za stejnou nebo mnohdy lepší cenu tam člověk bude mít méně duplikátů, minimálně stejně hezké řadovky, daleko více inzertů, rc i paralelek atd.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Moldo, pro tebe jsou prostě Pacific. Já nevím, ale rozbaloval jsem se snad 30x a nikdy jsem neměl úplně hrozný box. Naopak vždy super. A podle toho co píšeš, jdi do nich. ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od DzEjDy »

Molda píše:A co po mě chceš ty?
Já po tobě nic nechci :D . Podpisovky z Decades ani Průchu nesbíráš, takže ani chtít nemůžu... *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Molda »

Já po tobě taky nic ;)

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

Ukončíme to jako správní sběratelé hokejových karet. Každý z účastníků debaty se doma podívá po co nejtlustší Patch, či Jersey kartě a tou se bude snažit umlátit své debatní soky *axe* *rfl* dobrou noc *prty*

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od necak »

Hoší klííííííd! Nechtěl jsem se tu nikoho dotoknout,prostě jsem jen vyjádřil svůj názor! Jde přece hlavně o tu zábavu, ne? Já za měsíc utratím za karty v průměru 3-4 stovky, box jsem si zatím nejdražší pořídil za 800 stovek, navíc retail (o čemž jsem ani nevěděl, protože jsem sběratelský vemeno). Desetitisíce v tom rozhodně neutápim, a i když třeba někdo jo, je to jen jeho věc. Hlavní je zábava! *prty* *prty* *prty*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od icheius »

Vy tu nadáváte na duplikáty...že je jich tam tolik je sice jedna věc,ale pořád zapomínáte na to ,že ne uplně každý si ten box koupí (koupil)celý a najednou....Ono taky spousta lidí a malých kluků dřív kupovala jen balíčky (a počítám,že ještě pořád kupuje)a určitě jste byli mezi něma i vy.A v takovém případě už to zas tak velký problém není...
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

icheius píše:Vy tu nadáváte na duplikáty...že je jich tam tolik je sice jedna věc,ale pořád zapomínáte na to ,že ne uplně každý si ten box koupí (koupil)celý a najednou....Ono taky spousta lidí a malých kluků dřív kupovala jen balíčky (a počítám,že ještě pořád kupuje)a určitě jste byli mezi něma i vy.A v takovém případě už to zas tak velký problém není...
Dobře, jenže proč tam rvou do boxu tolik balíčků, když inzertů je jen skromně? To máš to samé, jak by si měl Base set o 10 kartách a v balíčku jich bylo 20. Proto to nemůžeš s balíčky srovnávat. Nic jim nebrání v tom, aby do boxu dali o pár balíčků méně, komplet base a snížili cenu. Si představ, že by takovou politiku razil každý a boxy s base setem o 300 kusech by obsahovaly 600 karet :D

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Zemli »

vy řešíte pořád jen tenhle box ale zrovna tyhle roky bylo hoodně boxů podobných.vemte si třeba bap mem.tam je sice větší base set ale taky tak dvě paralelky a jedna jersey a balíčků hafo

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od SugarRay »

Honor Roll mě teda překvapily , u boxu z toho období bych očekával víc insertů . Tohle je vyloženě jak retail box hodně duplikátů , málo insertů .
Taky mam radši boxy kde je hodně insertů , krásný řadovky , jsy nemusim spíš mě nadchne insert kterej je třeba 1 : 150 atd .
To je milejší než "si vsadit sportku" a koupit nějakej box za dva - tři tisíce kde budu mít pár řadovek a pár lacinejch jsy karet který neurazí , nenadchnou .
Dneska si už dávam velkej pozor co kupuju člověk to musí dobře nastudovat ty serie a zvolit přesně to co mu sedí aby měl z toho otvírání boxu radost .
Né každá serie je pro všechny .
Obrázek

Uživatelský avatar
Chica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon 06. čer 2011 17:55:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Chica »

Dobře vy :clap: tolik spamu kvůli jedinému boxu *rfl*

Uživatelský avatar
Johny87
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: pon 08. srp 2011 20:30:16

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Johny87 »

Chica píše:Dobře vy :clap: tolik spamu kvůli jedinému boxu *rfl*
No jo a která dobrá duše tu ten scan boxu vložila?:D Aspoň to tu v sekci pořádně ožilo... *prty*

Uživatelský avatar
Chica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon 06. čer 2011 17:55:57
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od Chica »

Johny87 píše:
Chica píše:Dobře vy :clap: tolik spamu kvůli jedinému boxu *rfl*
No jo a která dobrá duše tu ten scan boxu vložila?:D Aspoň to tu v sekci pořádně ožilo... *prty*
:oops: Přiznávám se, byl jsem to já :lol:

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 01-02 UD Honor Roll Hockey Hobby Box

Příspěvek od MaskCollector95 »

You don't see many Honor Roll box breaks these days, but the cards sure are nice! A little short on the hits IMO, but a nice set nonetheless.
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host