2011/12 Panini Score

Boxy otevřené sběrateli v měsící listopadu 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2011/12 Panini Score

Příspěvek od Molda »

Tak po delší době rozbalovací abstinence, kterou jsem dost protrpěl :D jsem si řekl, že si pro radost vemu nové score, které mě loni sice naštvaly (materiál), ale už mě to nějak přešlo.

Líbil se mi vzhled řadovek i některých insertů (navíc insertů je v sérii solidní množství, kdyby alespoň polovina toho počtu byla v některých jiných boxech, hned by byly o 200% zajímavější).

Začneme CZ a SK: (nevešli se pánové Hossa a Kubina)
Obrázek



Ukázka brankářů: (nevešli se varle, garon, giguere, thomas, bryz)
Obrázek



Hot Rookies:
Obrázek
Obrázek



Ukázka Season Highlight: (vybral jsem nejzajímavější, dalších 8 jsem neskenoval)
Obrázek



Sudden Death, The Franchise, Net Cam, Play-off heroes, First goal, Gold Rush paralelka:
Obrázek



Snow globe, NHL shield die cut, Making an entrance, All-Rookie Team:
Obrázek

Neskenoval jsem 36 glossy paralelek, na skenu by vůbec nešel poznat rozdíl oproti řadovce (většinou řadovky, pár season highlight subsetů)



Celkově za ty peníze příjemná rozbalovačka, velké množství balíčků a karet, velká rozmanitost insertů a subsetů. Na kartách spoustu hráčů, které člověk jen tak jinde na kartě neuvidí (kromě OPC). Materiál je malinko lepší než loni a glossy paralelky jsou rovněž trochu lesklejší (ale pořád se mi ten nápad a to provedení nelíbí :D ) Jen se mi malinko zdá, že Panini začíná "Upperdeckovatět" co se týče aktuálních fotek, loni v tomto bylo Panini po celý rok o velký kus popředu před UD. Tady už bylo poměrně dost neaktuálních fotek vytrejdovaných hráčů.

Making an entrance jsou super, konečně někdo ten nápad využil, tleskám Panini. Snow globe i franchise se mi líbí více než loni.

Podpisovku ani Black Ice paralelku jsem samozřejmě jak jsem čekal v boxu nepotkal, to by to za mě musel rozbalovat někdo jiný aby tam byla *lgh*

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od Felipe »

Pěkný break. :thumbup: Myslím, že na insertech slušný jména! I goldka je super!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od pavelbart »

Konečně někdo ukázal fotky:-).

Dobrý break. A co říkáš tomu materiálu?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od Molda »

Nechtělo se mi hledat žádnou loňskou, ale subjektivně mám pocit, že je trochu lepší než loni :D Buď je to tím, že je fakt lepší, nebo už jsem smířený s tím, že ten materiál na Panini Score nebude prostě takový jaký bych si představoval, a tak už mě to letos nezklamalo :D Takže těžko říct *lgh* Asi trochu obojí.

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od GoFlyersGo »

pekný break, ak ideš púšťať čosi z toho, vieš kde s otvorenou náručou privítajú Flyers a k zupperdokovaniu, tak ako som bol nadšený, že sú tam všetci z nových tak ma to teraz prešlo :-( tajne som dúfal, že budú v aktuálnych dresoch nestalo sa :-( ach jo, mne ako zberateľovi týmu toto vadí asi najviac, kľudne by som prežil karty na novinovom papieri len nech sú fotky actual. *bang*
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od necak »

Molda píše: Začneme CZ a SK: (nevešli se pánové Hossa a Kubina)
Byly doby, kdy by se takových pánů nevešlo daleko daleko více... :-( Jinak karty parádní! *gp*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od pavelbart »

To jo:-)

Mně taky mrzí ten malý počet ČSSR hráčů.
Nicméně, čím víc ty karty vidím, tím více se mi líbí. Je zajímavý, jak se některý produkty od stejné firmy liší cenou, např. Score a Pinnacle, Zenith...a že by tam bylo něco extra navíc, to se přece říct nedá...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od Molda »

Mimochodem kdyby měl někdo zájem, je zatím komplet vše z boxu (252 karet) na prodej za 500 Kč (domluva možná)
Naposledy upravil(a) Molda dne pát 11. lis 2011 12:45:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od HeJ32 »

Tak tento box je myslím naplněn přesně podle garancí, nic míň a bohužel ani nic víc.
Ale za ty peníze dost slušný produkt.
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od Uphon »

Já si tenhle box taky objednal od Pavlíka a už se s Markem (wrc) docela těšíme na brejk ... přijde mi to za slušné peníze hodně karet a hlavně rozmanité inserty a radost z brejkování :lol: ... No a aspoň si nasbírám Kubinu s Oleszem (doufám) na basech a při troše štěstí i na glossy *rfl* Mimochodem, v boxíku jsi měl jednu GOLDku? Asi to nejspíše bude jedna GOLD na box a jedna BLACK na case ... nebo se pletu? Díky :thumbup:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Panini Score

Příspěvek od Molda »

jj je to tak jak říkáš, jedna gold je na box, a ta black ice je bohužel jen jedna na case. Je to škoda, dříve byly takové paralelky daleko běžnější. Já ji sice neviděl ještě naživo, ale mám pocit ze skenu, že je celá jako black ice z 90.let. Kdyby třeba ty black ice byly třeba 3 na box, hned by to bylo o poznání lepší. Klidně bych oželel všechny glossy paralelky z boxu, kdyby těch black ice bylo více.

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti