2x Parkhurst Champions

Boxy otevřené sběrateli v měsící listopadu 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

2x Parkhurst Champions

Příspěvek od necak »

Zdravím! Dneska jsem loupnul letošní novinku, a i když Vy možná budete boxíky hodnotit jako provar, já jsem spokojený, protože tahat tyhle jména, to já prostě rád! Nejsem si jistý, ale base set snad mám komplet (ještě to musím překontrolovat) - z těch karet alá novinové foto jsem nadšený a asi bych je rád posbíral všechny, takže ty jediné bych si chtěl nechat. Zklamaly mě podpisovky, protože jména zrovna nic moc (na té Redemption je Borje Salming na Regular card). Řadovky a mini karty jsem nefotil, zde jsou inserty (za kvalitu fota se omlouvám), na kterých dle mého nejsou zrovna špatná jména:

Obrázek
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Molda »

Což o to, karty jsou to krásné, ale dát za toto cca 3600, to je prostě šílené ta cenová politika UD a spol.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Hans »

Tak tady to zase vypadá, že se vyplatí kupovat kusovky na ebay. Bylo by sice krásný najít třeba ty podepsaný inserty, ale ta šance je hodně malá. No a každej bohužel nemůže tahat Gretzkyho jako ma-me. Jak už jsem psal, tak takovou náplastí by bylo, kdyby byly v každém boxu alespoň dvě podpisovky.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od necak »

Molda píše:Což o to, karty jsou to krásné, ale dát za toto cca 3600, to je prostě šílené ta cenová politika UD a spol.
3300, ale v tomhle směru mi o prachy nejde, nepřepočítávám karty na peníze - o tom to pro mě není :-)
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Molda »

Tak samozřejmě, Tiger Woodsovi je třeba taky jedno jestli koupí pěkné auto za milion, nebo jiné taky pěkné auto za 5 milionu, nepřepočítává auta na peníze. Jenže normální běžnému člověku musí připadat trochu divné vysolit skoro 4 tisíce za pár insertů a 2-3 podpisovky často poměrně neznámých hráčů. Když může zaplatit Xkrát méně za jinou serii, která bude taky pěkná a bude se mi líbit. Ale ukončil bych to raději, tahle debata už se snad na všech možných forech řešila Xkrát a nemá to konce. Některým je jedno co a za jaké peníze dostanou a neřeší to, protože na to mají dost peněz, jiným na tom záleží. Začarovaný kruh, 100 lidí - 100 názorů :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od pavelbart »

A co je na té redemption?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Molda »

Borje Salming, což je fajn trefa. Škoda, že je to redemption.

isengard
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 109
Registrován: úte 23. srp 2011 7:17:49

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od isengard »

toz tie inserty su pekne :D skoda ze na podpisovkach neboli lepsie mena ale tak Bjorn to aspon trochu zachranil :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od SugarRay »

Jo to jo ten Bjorn Borg ten to ale pěkně zachránil , ten míček šel na lajnu už to vypadlo že to nevybere ale on tam ještě skočil a backhendem to vrátil zpátky do hry a nakonec ten set vyhrál - bomba ! :clap: *cheer*
Obrázek

Uživatelský avatar
Zangriel
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: úte 26. črc 2011 17:48:39

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Zangriel »

kartz to sou nadherne,ale jak bylo receno vzse je to pro normalniho cloveka dost palka a jeste vysvetluj treba manzelce,ty vis koupil sem si par karet,mala asi nepojede na lyzak,smula *axe*

Uživatelský avatar
Zangriel
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: úte 26. črc 2011 17:48:39

Re: 2x Parkhurst Champions

Příspěvek od Zangriel »

ty z a y me zlobi

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti